Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katuska54
2. okt 2012

@cakatelkana ale mysli pozitivne. nie kazda sme rovnaka. vsetko je u teba uplne ok. takze usmej sa, pohladkaj brusko a pozitivne myslenie 😉

dafy
2. okt 2012

@cakatelkana ja som ostala tehotná hned po prvom ET a moje príznaky boli asi takéto bolelo ma podbruško ako na menzes furt som chodila na zachod či mi nedošla mrcha a prsia som mala naliate a tachšie 😀

ria191
2. okt 2012

@cakatelkana jasné každá sme iná, takže porovnávať sa vonkoncom neoplatí ver mi 🙂 .

babatko2012
2. okt 2012

ahojte čakateľky, chcem sa len spýtať boli ste počas stimulácie alebo po ET na PN alebo ste chodili do práce?

katuska54
2. okt 2012

mozem dostat ms aj ked beriem utros?

ria191
2. okt 2012

@katuska54 jasné mnohé to tak majú ☹ 😠

katuska54
2. okt 2012

@babatko2012 ja som po et ostala na pn

dafy
2. okt 2012

mne dneska vravela sestrička ze jedna pacientka po vklade na druhy den isla lyžovať do tatier a chytilo sa čakala dvojky 😀

babatko2012
2. okt 2012

@katuska54 a počas stimulácie nie?

babatko2012
2. okt 2012

@dafy asi tak, keď to má prísť tak to príde 🙂

katuska54
2. okt 2012

@babatko2012 nie,pocas stimulky som chodila do prace. ale uz by som to nespravila. ak mozes chod radsej na dovolenku alebo n pn-ku. tot moj nazor. tisic ludi,tisic nazorov. sprav ako ty to citis,ze bude dobre 😉

babatko2012
2. okt 2012

@katuska54 bolo to také zlé?

tinka9075
2. okt 2012

@katuska54 ved to ked sa tam traja tlačia len nech sa ešte delit nezačnú 😀 😀

dafy
2. okt 2012

dievčatá chcem sa spýtať čo niektorá nená info...že to uhniezdenie može byť aj prvý deň vkladu?? alebo až treti atd?? 😝

ria191
2. okt 2012

@dafy môže keď vkladali hatchujúcu blastocystu 🙂

dafy
2. okt 2012

a ked nebola blastocysta??

ria191
2. okt 2012

@dafy tak to je potom otázne aj blastocysta ako vidíš ma viacero štádií.

adulik30
2. okt 2012

ahojte vsetky spolucakatelky.dnes som 8 den po ET a zatial sa mam fajn.Ja som nespinila vobec tak dufam ze to nebude zle znamenie.Zato brucho mam nafuknuter ako by som bola v 4 mesiaci sem tam ma pobolievaju vajecniky a prsia mam tiez citlive hoci je to menej ako po stimulke.Tak co myslite ze mam nadej na pozitivny vysledok,?
Vsetkym tehulkam gratulujem a cakatelkam drzim prsty aby sme sa konecne dockali vytuzeneho babatka.

deni5
2. okt 2012

@katuska54 ja som chodila do práce až do vkladu,ale pri ET som od odberu bola doma.Ono to záleží od druhu práce ktorú vykonávaš.Ak si v pohode v práci tak je lepšie medzi ludmi.

lenusika
2. okt 2012

dievčencie prišla som Vás povzbudiť
nam sa zadarilo na 7 pokus KET ale v 6 TT som potratila a teraz sa nám zadarilo na 8 pokus a to ET a drťíme sa, ideme do 9tt
takže dievčence nevzdávať, raz to musí výjsť.....
chce to veľa úsilia, nervov a hlavne obrovskú podporu partnera...
Keb yto nebol on, ktorý tomu veril, tak som dnes asi na psychiatrii

bique
2. okt 2012

@dafy uhniezdenie moze byt hocikedy..od prveho dna asi po cca 7my 😉 zalezi od stadia embryjka a od mnohych inych faktorov, ktore to ovplyvnuju a vlastne sa ani presne nevie, co vsetko to ovplyvnuje:(

melisska
2. okt 2012

@dafy nie nahodou v splne?

annamary27
2. okt 2012

@adulik30ahoj, ja som vyzerala tiež ako v piatom mesiaci,vaječníky boli prestimulované,dobrý znak-tfuj-tfuj aby si bola tehu 😀 😀 😀 😀

foryou25
2. okt 2012

@annamary27 aj u mna tak bolo, ale moje prestimulovane, az tak ze to skoncilo OHSS s pobytom v nemocke
az vcera mi gynda na sone povedala, ze konecne sa moje vajecniky zacinaju podobat na vajecniky nie na 2 velke cuda 🙂

annamary27
2. okt 2012

@foryou25 ja som sa chvalabohu ohss vyhla,len vaječníky boli 15cm a 9cm veľké.

adulik30
2. okt 2012

@annamary27 dakujem pekne.Ja som sice mala len mierny OHSS mala som mierny vypotok v bruchu a vajecniky tak do 6cm v priemere.No to brucho je hrozne. Dak dufam ze budes mat pravdu a bude to ok

dafy
2. okt 2012

@melisska nerozumiem tvojej otázke asi mi nepáli 😀 čo či nie náhodou v splne?? 😝

deni5
2. okt 2012

skúste niekto zajtra testovať,aby sme nabrali odvahu.

melisska
2. okt 2012

@dafy ti nehovorila sestrička o tej co bola po vklade lyžovať a otehotnela 😀

bique
2. okt 2012

@melisska aj mne o nej hovorila 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre