Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

andrejta
5. okt 2012

@lulu1982 držím palce, ja som 9 deň

katuska54
5. okt 2012

@adulik30 suepr spravicka 🙂 gratulujem 😀 😀 😀 posli nam tehu vyrusiky 😵 do utorka nam ich urcite bude treba 😀 😀 😀 😀

timmka
5. okt 2012

@jaja102 ahoj moja, mam sa fajn, niekedy sa citim dobre a niekedy pridu na mna bolesti, ze len lezim doma 😒 , mam dvoch dorobcov tak asi mi tam tlacia.... ty sa mas ako??? ako tehulkujes?

haannka
5. okt 2012

@adulik30 11.DPO alebo 11.den po ET? lebo dpo je den po oplodneni. inac jrasne cislo ja som mala 12.den po ET bez PK hcg 125 a cakala son dvojky...ale to je individualne....BLAHOZELAAAAAM...

tinka9075
5. okt 2012

@katuska54 jasné počkáme na krv a uvidíme 🙂 🙂

deni5
5. okt 2012

je taká možnost,že aj keď mám neg.test možem byt tehotná?

deni5
5. okt 2012

som 10 deň po ket a strašne som nervozna,lebo viem ako dopadne krv. ☹ ☹ ☹ ☹

adulik30
5. okt 2012

@cakatelkana ano testovala som na 9den poET a uz tam bola krasne viditelna //

adulik30
5. okt 2012

@haannka dnes to bol 11 den po ET a navyse po 5 dnovej PK ale dakujem pekne.
Vsetkym cakatelkam posielan tehu virusiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

makovicka53
5. okt 2012

@timmka fiiha to ti krasne narastla...dakujem... drzte sa s mimi 😉

pondelok2012
5. okt 2012

@lulu1982 ja som špinila na 6,7,a veľmi na 8 den už som chcela volať dokimu lebo 4.10som mala dostat mrzku.a teraz nič vôbec nič a zajtra mám 11 deň.

pondelok2012
5. okt 2012

@adulik30 dakujem za víííírusiky

pondelok2012
5. okt 2012

@adulik30 super

pondelok2012
5. okt 2012

no v podstate som normálne fungovala.robím rekapituláciu 10 dní. dnes aj v záhrade som ťahala trávu.no na obed som si stále.....no ak sa dalo...som si ľahla.ale nie ničnerobenie..... uvidíme nedeľu ráno sa robí TEST

pondelok2012
5. okt 2012

druhý lebo 8 den test nič neukázal

jaja102
5. okt 2012

@timmka tak to ma teší,že ste ok.ja som na tom preesne ako ty,sú dobré a sú nanič dni.ale nevoľnosti sú úž dufam natrvalo preč,už týždeň som nezvracala 🙂 .rešpektujem mimino,ked som unavená,ľahnem si,ked hladná,napapam sa.....triple testy dopadli ok,a dnes sme už 19tt.o týždeň by sme mali vedieť,či bude malý rocker,či rockerka 🙂 .tak len pekne tehulkuj a sem-tam poinformuj.budem rada.pa

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075
@pondelok2012
@katuska54 ahojte baby... ako sa citite dnes? co mate nove na 11 den?

katuska54
6. okt 2012

@cakatelkana ahoj,ja sa mam celkom fajn. vcera som si nasla na intimke mini fliacik 😒 a odvtedy nic. a prave vcera som mala termin ms. tak uvidim ci sa spusti,alebo nie 😠 ale brucho ma boli ako na ms 😠

cakatelkana
6. okt 2012

@katuska54 tak to mame rovnako. aj ja som den ocakavanej ms spinila a odvtedy uz nic. ja som mala oficialne dostat ms minulu nedelu 🙂 😉 nic sa nam nespusti. . . NEMOZE !!! 😀

andrejta
6. okt 2012

@cakatelkana ahoj, ak sa môžem tiež podeliť 😀 ... ja som síce 10-ty deň a dnes by som mala dostať menzes, ale zatiaľ nič, len ma bolia prsia, tak sa pohrávam s myšlienkou na test... ale čo ja viem? v stredu idem na krv, tak si ho spravím asi najskôr v utorok, nech viem, čo ma v stredu čaká 😕

dafy
6. okt 2012

dievčatá tie ktoré ste boli na KET či už tehulky 😉 alebo netehulky 🙄 chcem sa opýtať či aj netehulky mali také že bolenie bruška a citlivejšie prsia ...alebo len tie to mali čo ostali tehulky 😵 dufam ze som to nenapísala ako hotentot a sa vysomárite z toho čo tým myslím 😀

cakatelkana
6. okt 2012

@andrejta ahoj samozrejme ze sa mozes podelit... cim viac, tym lepsie 😀 mna prave naopak prsia boleli asi od OPU az do druheho dna po ET. ja sa test bojim urobit. uz som rozhodnuta, ze si pockam az na krv a potom bud dostanem sok alebo sa zrutim ze to nevyslo 😀 😀 ms ani necakaj ta ti nepride... 😉 ked budes testovat , prajem ti aby si tam mala krasne // 😉 do ktoreho centra chodis?

andrejta
6. okt 2012

@cakatelkana 😀 ďakujem, kiež by sme vedeli byť také optimistické aj v skutočnosti 😀 . Ja chodím do Iscare BA

andrejta
6. okt 2012

@cakatelkana a ešte sa chcem opýtať - to si špinila aj cez utrogestan?

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana ahoj všetko po starom len brucho bolí a sem tam sa mi hlava točí inak nič a zajtra by som mala dostat ms ale verím že nepríde 😉 😉

annamary27
6. okt 2012

@adulik30 gratulujem,krásne čísielko 😵

radina
6. okt 2012

@dafy Ahoj, toto by aj mna zaujimalo..... aj ked ja som vedela uz podla krcka maternice , ze mi mrcha zacina 😒

pondelok2012
6. okt 2012

@cakatelkana
@katuska54 ahoj. mám sa dobre ako si mi hapruje trávenie a prsia.zajtra je 12 deň.tešíte sa????? ráno sa zobudím o 5 a idem na test.jóóój.už sa teraz trápim.......

pondelok2012
6. okt 2012

@deni5 prečo ako dopadne krv????

pondelok2012
6. okt 2012

@adulik30 tak že si tehu??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre