Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
16. okt 2012

@momo32 držím palce,aby telo klamalo,aj ja som mala bolesti a myslela som,že to nevyšlo,lebo niekedy boli bolesti dosť intenzvne a vyšlo to.ja som radšej netestovala,lebo som sa pár krát spálila s testami a bol to zbytočný stres navyše.

momo32
16. okt 2012

@annamary27 veru o tom strese by som vedela vypisovat,po tolkych neuspechoch ☹ uz je toto moje 3ivf a nič ine si neželam len aby to bolo pozitivne,ale nevzdavam to ešte mam dvoch mrazačikov a nebudem sa testovat,vydržim na krv 🙂 stale je nadej 🙂

annamary27
16. okt 2012

@momo32 aj nám vyšlo/klop-klop/ tretie ivf,pri druhom sme mali aj jeden Ket,takže celkovo štvrtý vklad počas éry našich pokusov sa vydaril.

momo32
16. okt 2012

@annamary27 veru netreba to vzdat,aj ty si toho dokazom že raz sa podarit musiii a to ma teši 🙂

martina020202
16. okt 2012

@bique nie nie vkladali mi len 1 emryjko žeby sa rozdelilo?čas ukáže 🙂 ja som mala tiež predĺženú kultiváciu a vkladali mi na 6 deň no a dnes je 6 po ET 🙂 veď ja som čakala na to uhniezdenie ako na spasenie čítala som o špinení o pichnutí v bruchu a ja nič žiaden náznak ten môj krpček ma naťahuje 🙂

haannka
16. okt 2012

@martina020202 ahoj, krasny testik...blahozelam. mala si aj PK?
ja dnes KET, mam 2 drobcov, tak hadam sa dockam rovnakeho stastia.

martina020202
16. okt 2012

@tea284 tak je načase tomu uveriť verím ti že neveríš 😀 ale čoskoro uveríš keď budeš viac času tráviť pri záchodovej mise 🙂))))

haannka
16. okt 2012

@martina020202 aha, si ma predbehla s odpovedou 😉

martina020202
16. okt 2012

@momo32 ďakujem pekne ja som to riskla lebo mňa od včera pobolievalo bruchu tak som si povedala hop alebo trop no toto som ani nečakala 🙂 ale samozrejme každá sme iná a zvlášť ak niečo už máš za sebou verím ti že sa bojíš možno aj ja by som to tak brala ale bolo to moje prvé ET takže sama neviem dočoho idem tak preto riskujem no po niekoľkých sklamaniach by som aj ja mala obavy 🙂 ale držím ti silno silno palce nech ti to výjde a nech tie bolesti v brušku znamenajú // 🙂

martina020202
16. okt 2012

@haannka no predbehla si to riskla s dvoma?obdivujem kočeny čo to risknú s dvoma ale zas niekedy sa uchytí len jedno a aj keď dve tak pre tie čo túžime mať bábenka a nemáme to také jednoduché to nieje strašné 🙂 ja už jedna krpca doma mám chystáme sa narok do školy tak sa mu žiadal súrodenec aj keď pôvodne sme chceli oveľa menší vekový rozdiel 🙂 ale všetko je tak ako má byť nie? držím ti palce nech to KET-ko výjde silno silno 🙂

bique
16. okt 2012

@martina020202 ahaaa...tak potom bude asi jedno 😀 moze byt, ze sa uhniezdilo kratko po vklade, takze uz hcg pekne narastlo 😉 a ked este rastie aj rychlo, tak je to jasne....je mala pravdepodobnost, ze by sa este v takom stadiu rozdelilo, ale priroda je nevyspitatelna 😀

bique
16. okt 2012

@haannka jeeeej, tak drzim palceky, vsetky co doma mame, nech najdes na testiku // a potom o 9 mesiacov v naruci 😉 😀 budes testovat, ci nie?

martina020202
16. okt 2012

@bique no len teraz som bola na wc a trochu som sa vyplašila lebo trochu špiním a ešte predchvílou som písala že nič 🙂

bique
16. okt 2012

@martina020202 ja som zacala spinit vecer 6ty den po et,trvalo to par hodin tak naruzovo a potom uz nic...test som mala pozitivny 3 dni nato..podla mna zakoncuje uhniezdovanie;) bude to ok..prvykrat pri dvojkach som to nemala a teraz s jednym ano...ale bola som podozrivo pokojna aj ked v to rano bol tet ete biely ...

haannka
16. okt 2012

@bique si piiiis ja som chorobna testovatelka : D

martina020202
16. okt 2012

@bique no zatiaľ nejak extra nestresujem lebo som čítala že sa to týka uhniezďovania aj keď som myslela že už sa krpec zavŕtal keď sa mi ukázala druhá čiarka uvidíme 🙂 ale časovo to sedí s tebou tak hádam je to ok 🙂

radina
16. okt 2012

@dafy tak ja mam krv negativnu, ja si myslim, ze ak je zena tehu, testy to ukazu uz od takeho 10 dna urcite.

melisska
16. okt 2012

@radina 😔

jaja102
16. okt 2012

@bique Šarlotka je krásne meno.my zase máme chlapčenské-Matej,a na dievčenskom sa nie a nie dohodnúť.Ja by som chcela Hanu a mm Elu,alebo Nelu....tak keby to bol chlapček,mame poriešené 🙂

jaja102
16. okt 2012

@dusko14 odber plodovej vody ti v MT odporučili,lebo genetika nedopadla dobre?či ty si chcela sama od seba?vieš,ja to beriem tak-riziko DS podla nejakeho blbeho statistickeho testu je 1:350.riziko potratu po amniocenteze je 1:100.ked si predstavim,aku cestu sme presli,kym som ostala konecne tehotna,nebudem riskovat,ze o miminko po odbere pridem...a verim tomu,ze mimčo je ok 🙂 .musi 😉

dafy
16. okt 2012

@radina ja tak isto 😢 iba ma to psychicky zase zložilo 😢

radina
16. okt 2012

@dafy a kolky krat si bola na ivf? ja raz a raz ketko. my ideme o par dni do prahy na reprodukcnu imunologiu, tak snad potom budeme mudrejsi, preco sa nedari.

dafy
17. okt 2012

@radina moja to bol moj posledný pokus ☹ 3krát KET nevyšlo +2krát IVF nevyšlo a 3000eur ako samoplatca to fakt na to nemám 🙄

katuska54
17. okt 2012

@tinka9075 ahoj,uz si bola u dr. na ultrazvuku?

bique
17. okt 2012

@jaja102 Matej je tiez krasne meno, vidis, to ma ani nenapadlo 😀 a este Misko sa nam velmi paci...vsak uvidime, ci to nakoniec predsa len nebude Sarlotka 😀 a pohyby u vas ako? kedy si zacala citit?

tinka9075
17. okt 2012

@katuska54 ahoj ja už stimulujem na iui 🙂 test po vklade bol pozitívny aj krv ale potom to začalo klesat tak idem bojovat dalej 😉 😉

jaja102
17. okt 2012

@bique pohyby asi 18-19tt.ale len sem tam,hlavne vecer v posteli...bolo uz aj tak,ze dva-tri dni nič,ale dr povedal,že to ešte nevadi,ze je to skoro,a aj tak babätko ešte skoro stále búva.že si tých kopancov ešte užijem až až 🙂 🙂

katuska54
17. okt 2012

@tinka9075 to ma mrzi, ale zaroven drzim palce aby toto uz bolo dobojovane do uspesneho konca 😉

tinka9075
17. okt 2012

@katuska54 dakujem teraz to bude už to pravé 🙂 🙂 a ty ako pokračuješ? 😉 😉

bique
17. okt 2012

@jaja102 no, mne sa zda, ze obcas uz tiez nieco citim, ale nie som si ista...nie iba vecer, ale niekedy aj cez den ked si lahnem a vegetim 🙂 ale este si nie som celkom ista 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre