Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
28. okt 2012

@henika40 ahoj,krvácanie ešte nemusí znamenať koniec,určite užívaj hormony aj nadalej,kým nevieš ďaľšie hcg z krvi.poznám kopu známych,ktoré skoro pol roka krvácali počas tehu ako keby mali normálnu ms.držím moc palce nech je všetko o.k..mne PN vypísala vždy gynekologička.

henika40
28. okt 2012

@annamary27 nie nevysadzam, vzhladom na vysoke hcg mi doporucovali pokracovat aj na pohotovosti a aj doki z centra.... do centra mam ist v piatok v normalnom termine pre potvrdenie plodoveho vacku.... v piatok budeme mat jasnejsie....
ja som na PN-ke tusim este vobec nebola, no nova skusenost 😀

timmka
28. okt 2012

@henika40 moja aj ja som krvacala a cakam dve bambulky, ja som mala hcg na 10 den cez tisic, tak vedela som, ze jedno nebude a u teba je to iste, cakas dve 😉 a preto krvacas, ze ti praskaju cievky, vsetko sa tam roztahuje, na pohotovosti by urcite videli, ze krvacas priamo z maternice, tak len klud, teraz len lez a ber lieky, uvidis krvacanie prestane, poznam este jednu babu, ze pri dvojkach krvacala, tak asi je to normalne pri dvoch 😉 😉 😉
gratulujem 😵

foryou25
28. okt 2012

@henika40 aj ja som krvacala a az dvakra, (jeden krat mi sla krv asi pol dna, druhy krat asi 1,5dna), potom to preslo nastastie, ale vraj to bolo len z krcka, nie z maternice, ako timmka pise, ked spravia sono oni vidia ci to je z maternice alebo nie, takze neboj, hore nohy a ked si si niecim neista tak bez na pohotovost, radsej aj 100krat ako raz neist, drzim palce 😉
a este mne jeden tyzdne vraveli ze vacky mam tam 2, potom dalsi tyzden, ze jedno odumrelo a ze ostalo len jedno, a o tyzden to boli znova 2 a bili im aj pekne srdiecka

henika40
28. okt 2012

@timmka @foryou25 teraz som sa naobedovala a citam tie skvele spravicky, no dievcence moc ste ma potesili 🙂
moc dakujeme!!!
manzel sa v minulosti len cudoval, ako mozem chodit na konika a teraz je na tychto prispevkoch priam zavisly 😀

henika40
28. okt 2012

@foryou25 neuveritelne... vacok mohol byt schovany? ci sa nehybal?....

foryou25
28. okt 2012

@henika40 zobrazoval sa im ako prazdny tak skonstaovali, ze prestalo vyvijiat a v druhom normalne videli zltkovy vak, a otyzden boli uplne rovnake 😉

henika40
28. okt 2012

@foryou25 no odbornici 😉

cerkutka
28. okt 2012

@henika40 uz ti je lepsie??

henika40
28. okt 2012

@cerkutka cely den oddychujem a snazim sa mysliet pozitivne... napriek liekom na zastavenie krvacania este trosku spinim... v piatok uvidime...
ja som uz tiez videla vela vela a len negativnych testov... a po kazde sme tak verili... dobre poznam ten pocit 😒
u mna aj krvne vychadzali hcg 0,01 a pod... proste embrya sa ani nedotkli vystelky maternice....
myslim, ze ked je hladina okolo 40-50... domaci test to nezachyti, mozno ani do 100... este nejaka malinka nadej tam moze byt, ked sa embryo uhniezdilo neskorsie... nechcem Ti davat zbytocnu nadej, ale prajem Ti, aby si prave Ty bola tento pripad...

boobaa
28. okt 2012

ahojte, som 5 deň po ET a začali mi horzné bolesti krížov a podbruška, neviem či ste to mala niektorá ako príznak tehu, alebo možem čakať mrchu ☹

cerkutka
28. okt 2012

@henika40 drz sa moja🙂) ja uz neverim ani nedufam, a uplne som susetredila celu svoju energiu na KET 🙂 kedze sa na to da ist hned na dalsi mesiac tak parada🙂) vobec nie som zufala som si to pospajala v hlave dokopy ze sak ked som sa 3 roky snazila tak som toto prezivala kazdy mesiac🙂 dnes som v maximalnej pohode vyrovnana a pripravena na dalsi zaciatok🙂) viem ze to zajtra nebude pozitivne ale nevadi - inak haluz je ze mna vobec nic neboli, akoze mrche vobec nevadi ze neprisla??🙂)
drz sa poriadne, ked uz je to iba slabe spinenie tak potom super, mozno ti to do rana uplne zastavi🙂 pocuj a utrogestan ty beries??

henika40
28. okt 2012

@cerkutka Tvoj postoj ma prekvapil a je uplne super! 🙂 Tak to ma byt! Kolko mate mrazacikov? Nam sa podarilo vzdy na 1 vklad zamrazit.
Jasne, som nadopovana ako blazon 3x po 2 ks 😀
A neboj KET je uplna pohodicka oproti IVF cyklu...

henika40
28. okt 2012

@boobaa mozu to byt priznaky aj nepriznaky... asi som ti neporadila 😒

boobaa
28. okt 2012

@henika40 to teda nie 😀 už ma to zasa prešlo, jak keby uťalo a ništ zase necítim, moje telo si zo mna robí prdel 😝

bique
28. okt 2012

@henika40 ked uz krvacanie preslo do spinenia, tak je to na dobrej ceste 🙂 drzim palce, urcite to dobre dopadne 😉 😉 len klud, setri sa a polezkavaj....

bique
28. okt 2012

@boobaa ahoj, mozu to byt priznaky, ale este aj reakcia na OPU 😝 ked sa vsak bolest bruska zhorsuje a nafukuje sa, je to vraj priznak uspechu 😉 ale nemusi to vzdy tak byt...a po tych davkach hormonov sa uz neda nicomu verit, takze iba pockat na krvicku 😉 ja som to mala vzdy opacne...ked som bola v tom, ze to nevyslo, bola som tehu a ked som si myslela, ze sa urcite podarilo, tak to ani nelizlo a hcg bolo nulove...takze len ta krv je ista...drzim palce, to cakanie je z celeho to najhorsie 😝

cerkutka
29. okt 2012

@henika40 ved prave🙂) ze vlastne nemusis pichat ani nic, ides si uz len na hotove🙂 mala by som mat minimalne 3🙂 neviem kolko presne lebo ked som mu po ivf volala tak bol busy a potom ked som mu volala tak uz bol doma tak mi povedal ze nevie presne ale ze asi 3🙂 tak to by som si rozdelila na 2x. Raz by som skusila dvojky a este raz potom jedno.

cerkutka
29. okt 2012

Inak baby ja som taka nasrata. Dnes som bola na krv a viete kedy budem mat vysledky?? najskor o tyzden...chaaapete?? musim cakat tyzden na vysledok ktory maju vsetci v priebehu pol dna....no moje nasratie presahuje vsekty hranice...!! a to som na sukromnej klinike..neviem co robit, ako sa dopracovat k skorsiemu vysledku, ved v podstate viem ze som negativna lebo mam negativne testy a napriek tomu sa musim napchavat hormonmi ved to je hrozne 😒

henika40
29. okt 2012

@bique som asi 1x v zivote na PN a oddychujem o 106 😀
@boobaa hlavne klud, nerob si ani testy, aby si sa zbytocne nerozladila, mysli pozitivne 😉
@cerkutka ano, KET je pohodicka a dolezite je, ze mas zamrazene 🙂
S beta hcg to je fakt divne, neviem, ci by som chcela cakat tyzden a pchat do seba hormony, ked by mal byt vysledok negatívny... inde sa Ti neda ist?

cerkutka
29. okt 2012

@henika40 ved rozmyslam ze kde inde by sa dalo ist?:( neviem fakt....

karinka6
29. okt 2012

@cerkutka a kde si bola na krv? Tam kde si bola na IVF alebo u svojho gynekológa? Každý jeden gynekolog ti ráno zoberie krv a na obed vieš výsledok tak to nechápem.

cerkutka
29. okt 2012

@karinka6 no moj evidentne nie....keby sa nasratoza dala merat od 1 do 10 tak mam 10+++ 😠 skoro som odpadla ked mi to povedali ze tyzden....a v CAR maju teraz dake stahovanie ci co, takze maju zavrete tento tyzden...idem skusit zavolat do nemocnice a objednat sa s priplatkom....

karinka6
29. okt 2012

@cerkutka vyskúšaj lebo to nie je normálne tak dlho čakať, normalne v nemocnici na gynekologii ti musia zobrať krv ved pacientkam čo tam ležia beru pomaly každý den a hned potrebujú výsledok tak ti podla mna zoberu tam a ked im povieš že si zaplatíš tak určite nič nebudú mať proti tomu.

karinka6
29. okt 2012

Krv je negatívna ja sa snád pozitívneho výsledku nikdy nedočkám.

jaja102
29. okt 2012

@cerkutka u nas v nemocke je moznost na biochemii dat si zobrat krv na hcg ako samoplatca,stoji to 12eur a vysledok je do 3 hodin....ja som to raz vyuzila,ked som spinila.chod na biochemiu u vas v nemocnici a tam na dverach je cennik vykonov na vlastnu ziadost a urcite aj toto....

@karinka6 to ma mrzi ☹ .no nevzdavaj to..

cerkutka
29. okt 2012

@karinka6 ani ziadne hcg ti nenasli krvi?? a testy si nerobila?? je mi to luto...ja budem mat ten isty vysledok..len az o tyzden 😎

cerkutka
29. okt 2012

@jaja102 a ty si z kosic??

cerkutka
29. okt 2012

@jaja102 nasla som aj biochemiu v KE tak tam idem zavolat ci sa da nieco take zriesit.

cerkutka
29. okt 2012

@jaja102 objednala som sa na biochemiu, ked tam dorazim teraz tak za hodinu mam vysledky. Dakujem hrozne pekne za radu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre