Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
30. okt 2012

@haannka ono to telo si robi co chce, niektore pochody sa nedaju pochopit 😝 nezostava ine, iba verit, ze raz sa to musi podarit 😠 trosku si treba oddychnut, nazbierat sil a penazi a pustit sa do boja znova 😒 jedno dietatko mas, tak mas komu rozdat lasku a pre koho zit 😉 a ked sa nevzdas, urcite sa dockas aj dalsieho, verim tomu 🙂

bique
30. okt 2012

@tinnna1 spinenie nic neznamena 😉 stava sa to vela babam...niekedy len popraskaju cievky na krcku alebo to moze byt dohniezdovanim a narusenim ciev v maternici...od horomonov a hlavne tym dopovanim pri ivf je vsetko strasne prekrvene, takze staci malo 😝 hlavne klud a pohodicka, drzim na poobede palce 😉 a test si uz neskusala robit, co ukazuje?

tinnna1
30. okt 2012

@bique v piatok naposledy, a bol stale negativny, no bolo to poobede, rano mi vtedy brali krv a mala som na 10-ty den po transfere 38 hcg, uvidim co dnes, strasne sa bojim

bique
30. okt 2012

@tinnna1 pri hcg 38 fakt nemusi nic ukazovat, lebo tolko sa v moci nenachazda ako v krvi....piatok je uz daleko, odvtedy urcite narastlo 😉 ...drzim silno silno palce 🙂

cuculik1
30. okt 2012

@tinnna1 neviem ake mas testy, ja mam 10 tkove a tie mi ukazali aj ked som mala hodnotu 24. , dokonca aj menej lebo 24 som mala zistene z krvi a uz dva dni pred tym bol na teste duch....drzim palce, ale treba to brat realisticky, ja som si tym kolotocom nizkych hcg presla tento rok uz dva krat a nikdy to nedoslo do uspesneho konca.

tinnna1
30. okt 2012

@cuculik1 dakujem, ja neviem fakt, testy ukazuju negat. a krv ok, dnesok sa ukaze, sestricka povedala ze by som mala mat uz nad 100, tak to bude ok

cerkutka
30. okt 2012

@tinnna1 och drzim ti palce....!! velmi!!

makovicka53
30. okt 2012

@jankaknm ahojky ja stale rovnako...poboli a prejde..a test si neskusala? ty si dnes uz 12 den vsak?myslis ze by uz mohlo ukazat?

jankaknm
30. okt 2012

@makovicka53 ahoj, isla som na krv ku mojmu a mali dovolenku, tak som nastvana, a domace testy dnes dva roznych znaciek a oba negativ. Akurat jeden mal po 20 min ducha, ale to sa nema ratat. Akosi sa mi chce spat, neviem sa sustredit teraz na nic, ked som si uz myslela, ze musi test vyjst. Ale nevzdavam to, idem zajtra do centra. A bolesti take mierne ako pred MS, ale nespinim ani nic a som 31DC. Ty mavas aky dlhy cyklus?

makovicka53
30. okt 2012

@jankaknm ja mavam 31 DC a dnes som 30DC ...ja neviem ci testom treba verit najistejsia je krv...len to cakanie je hrozne

henika40
30. okt 2012

@tinnna1 ak to embryjko nevzdalo, je to na dobrej ceste... nadej tam je, musis verit, drzim palce 😉

tinnna1
30. okt 2012

@henika40 dakujem, verim a hlavne stale dufam ze to tak je 🙂

tinnna1
30. okt 2012

tak baby, ja som o to prisla, tym spinenim ☹

makovicka53
30. okt 2012

@tinnna1 to mi je moc luto...ani sa to neda napisat ☹ ...bud silna....

jankaknm
30. okt 2012

@tinnna1 a co si mala nizsiu hodnotu? mrzi ma to...strasna nespravedlnost, ale sme silne pohlavie, neboj, zvladneme vela.

henika40
30. okt 2012

@tinnna1 je mi to moc luto 😢

henika40
30. okt 2012

@tinnna1 prajem vela sil, drz sa...

annamary27
30. okt 2012

@tinnna1 fakt? 😒 kleslo ti hcg?to mi je ľúto 😢 ,viem čo cítiš,aj ja som si tým trikrát prešla,že sa najprv držalo a potom pustilo,či už som špinila alebo nie.máte mrazáčikov?

tinnna1
30. okt 2012

Neviem ake som mala hcg, sestricka mi len povedala ze som o to prisla tym spinenim, ze je to uz vonku. Chvalabohu mame 3 zmrazene, a uz som sa aj objednala k mojmu lekarovi, tak v utorok budem vediet viac

stastenka42
30. okt 2012

@tinnna1 to aku hovadinu ti sestricka povedala? Ziadnym spinenim si neprisla o nic, spinila si pre to ze vajko sa mozno uchytilo,ale neudrzalo sa,preto si tam mala take nizke hcg,lebo dalej nepokracovalo,preto ti ani test nic neukazal, ☹ nebud smutna,priroda si to vzdy nejako zariadi,a ak nemalo byt miminko v poriadku tak potom to takto konci. Prajem vela stasticka

bique
30. okt 2012

@tinnna1 ☹ trosku oddychnut, nabrat novych sil a s nadejou do dalsieho boja 😠 drzim palceky

cerkutka
31. okt 2012

@tinnna1 to mi je luto,taka som bola rada za teba, tak asi je na tom velky kus pravdy ze babo sa musi poriadne uhniezdit uz od zaciatku inak to je hop alebo trop:(( nevadi, mas 3 mrazaciky tak ako ja....ja teraz cakam na mrchu a idem na to znova🙂) treba na to pozerat pozitivne a nesmutit - aby si mala vacsiu sancu na dalsi uspech...🙂) hoci mne to chvilu trvalo ale uz som pripravena...ideme do toho spolu!!!

boobaa
31. okt 2012

ahojte baby, tak pred chvilou ma zamrazilo a mrazí ma doteraz, som 31 DC a 8 deň po ET (po PK 5 dní vkladali sa včasné blastocysty) a dnes ráno ked som si vkladala utroš zabadala som na prste hnedý flak, po utretí na papieri slabučký hnedý hlien. .... príde špinenie a potom mrcha?? na krv idem až piatok, do vtedy som v slzách od strachu. Mala ste to niektorá s pozitívnym koncom??? potrebujem sa ukludniť

ria191
31. okt 2012

@boobaa neviem či ťa poteším, ale veľa kočiek aj pri špinení je tehotných a veľa nie. Ja som už po dva krát začala špiniť presne na 8. deň a vždy to bol koniec všetkým nádejám. Ale čo som čítala príspevky tak väčšinou boli kočky tehotné. Ja som si vždy spravila test aby som vedela na čom som. Veď aj tak som bola v strese z toho špinenia takže už to bolo jedno. Dúfam, že ty budeš patriť do tej druhej skupiny a že špiníš lebo si tehuľka. Tak veľa šťastia 🙂 🙂 🙂

boobaa
31. okt 2012

@ria191 dakujem ti, viem že to može byť 50 na 50, ale pri 1 IVF som nešpinila a bola som tehu tak sa teraz obávam ... to špinenie som mala ráno o 60:30 a teraz chodím furt na WC a nič tam nie je. skúmam ten wc papier jak operatér 😝

ria191
31. okt 2012

@boobaa a prečo si nespravíš test?

boobaa
31. okt 2012

@ria191 robila som si v pondelok a to je moc skoro, to mi až potom baby povedali, ževraj až na 10 deň je to vidieť na teste a to zrovna je piatok kedy idem aj na krvny test. takže musí vyčkať do piatka

ria191
31. okt 2012

@boobaa šiesty deň je naozaj veľmi skoro ale 8 už nie, ale keď vydržíš do piatku tak v poho 🙂

boobaa
31. okt 2012

@ria191 ja neviem či sa deň výkonu Et ráta tiež. Na ET som bola 24.10.2012. niekde som čítala že ten deň sa neráta?? nevieš mi povedať?? ak sa deň ET neráta tak som potom iba 7 deň po ET

ria191
31. okt 2012

@boobaa veru neráta si iba 7. deň. Neboj sa piatok je tu coby dup zvládneš to. Toto je to najťažšie z celého IVF tak hlavu hore

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre