Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
8. apr 2009

janames..asi 5 den podla mna sa uhniezduje...ale ako luly pisala..zalezi to od maternice..aj od toho v akom stadiu vyvoja bolo babo...teda vajo 😉

tina1
8. apr 2009

dievčatá, ta vy kde ste všetky? 😠

dicinka1
8. apr 2009

vsetky cakaju na lulyn vysledok z krvi 😕

tina1
8. apr 2009

luly išla na krvný testík? Závidím jej. Už bude vedieť, na čom je. Ja už necítim nič. Som z toho hotová. A do 16.4. určite nevydržím s nervami. 😀

dicinka1
8. apr 2009

tinka..neboj sa,....to nemozes nic citit..max bolest ako na kramy... 😉

isla..ale tak neplanovane na krvicku 😀

tina1
8. apr 2009

Dici, ty si ich kedy cítila, tie mrchovské bolesti?

janames
8. apr 2009

ahojte.... dicinka prave nad tim stresujem a obavam sa nieze mi pridu krami lebo ma tak trocha boly brucho ale ako citam co pises tak by to malo byt normalne a neni to len umna.

janames
8. apr 2009

tina aj ja idem 16.4.na krv

tina1
8. apr 2009

ja som tie mrchovské pocity mala včera a predvčerom. A ešte ma sem tam pichne v brušku. No dnes už nič. 😠

jaja1118
8. apr 2009

ahojte kocky.
luly co nove?
vela trpezlivosti tinka a janames 🙂

tina1
8. apr 2009

jaja, tebe sa to povie, keď to máš už za sebou. 😀

janames
8. apr 2009

jaja velmi pekne dakujeme.Ja tie bolesti citim prave dnes Tina nemalasi aj tak trocha nafuknute brusko?

jaja1118
8. apr 2009

kocky nic si nerobte z mrchoviniek-ja ich mam obcas este tiez.

tina1
8. apr 2009

Janames, po tej stimulke sa mi zdá bruško určite oveľa väčšie, nafúknutejšie.
Jaja, ale ja ich tie mrchuľky už necítim 😠

jaja1118
8. apr 2009

och tinka tak si to uzi,lebo zajtra sa to moze zase vratit.ja som zacala byt 7 den po ET v pohode-len sem-tam pich.a od 9 dna mam tehlu v zaludku.-fu este,ze som si pisala poznamocky 🙂

dicinka1
8. apr 2009

tina..ja tak po krvnom teste.-..a potom dalsie 3 mesiace som to citila 😉 a teraz uz nic 😉

janames
9. apr 2009

ahojte ...mam otazku ze za aky cas sa dozviem visledok z krvi HCG robia to hned niejako v ambulancii alebo treba cakat niekolko dni na visledok? totis ja idem na krv k mojej gyn. a nie do FC.

luly3
9. apr 2009

janames ja som včera bola na antolskej kamoška mi brala
a za hodinku som vedela výsledok 😉

saxana
9. apr 2009

Ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? Som dnes 5 den po transfere a predvcerom, vcera aj dnes mam tiez mrchovske bolesti. Po odbere a transfere som nemala ziadne bolesti. Mala som dlhy protokol a neviem ako sa tam pocita MS.
Ahoj tinka, aj ja mam test 16. 4., tak nas caka este tyzden 🙂

tina1
9. apr 2009

ahoj saxana, ja som už 7 deň po ET a tie mrchovské pocity som mala aj ja. Presne v tom istom čase ako ty. Už ich však nemám. Ja už okrem prs necítim vôbec nič. MS teraz nepočítaj, teraz by si ju nemala dostať. Až o 9 mesiacov 🙂 .

saxana
9. apr 2009

ja viem, ale predsa mi svieti nejaka kontrolka, ze co ak ☹

saxana
9. apr 2009

tak budeme spolu cakat 😉 Dufam, ze mi to do zajtra uz prejde. Ty si to mala kolko dni?

janames
9. apr 2009

tak to je dobre ze tak skoro su visletky .Ako teraz citam tak uz 3 sme a nedockavo cakame na 16.4....... 🙂 luly a ako dopadol testik?

saxana
9. apr 2009

Ahoj Janames, snad nam to prejde rychlo. Ako sa citis?

janames
9. apr 2009

Ahoj Saxana to dufam ze to prejde rychlo lebo ja kazdy den pocitam dny ze kolko mam este predsebou.Citim sa v kazdej chvily skoro inak raz mi je dobre akoby sa nic nedialo potom ma pobolieva podbrusko ako by som mala dostat menst. alebo ma tam tak akobystipkalo nieco okrem toho v pohode 🙂

janames
9. apr 2009

saxana......ty mas ist na krv na 12 den? ja mam dneska 7den a mam ist na kontrolu v 14den takze ideme vsetky 3 naraz budeme mat den 😅 plny ocakavania 😉

saxana
9. apr 2009

ja tiez pocitam dni, nastastie to uz ide celkom rychlo odkedy som zacala pracovat.. Ano 12 den po transfere mam ist na krv. 16. 4. bude velky den 🙂

janames
9. apr 2009

inaak sa ako citis mas aj niejake ine priznaky alebo len tie mrchovske?

saxana
9. apr 2009

trosku citlivejsie prsia, ale inak nic. Tiez to vsetko moze sposobovat aj ten progesteron, tak to neviem objektivne posudit.

saxana
9. apr 2009

ale myslim, ze na priznaky je este skoro 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre