Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

karinka6
20. nov 2012

@chilinkaxxx tak ti prajem pevné nervy vydržať dalšie 4 dni, potom daj vedieť.

pillabea
20. nov 2012

@chilinkaxxx ty si podobne ako ja, však ak sa dobre pamätám čakáš do 26-eho, že? včera mi sestra hovorila, bo som jej spomenula, či si kúpiť vôbec test, povedala že keď mi to aj tak v pondelok povedia, tak načo... má pravdu asi 🙂

chilinkaxxx
20. nov 2012

@pillabea hej, bola som na vklade 12teho, 26teho idem na krv 🙂 tak si držme silno palce, aby sa to predsalen podarilo. Ja by som sa asi ani netestovala, ale šéfka mi včera vravela (bola tiež na ivf), že ona si robila test po týždni, lebo jej bolo zle a mala ho pozitívny...tak ma tak nalákala 🙂 a teraz sa trochu bojím, že čo...

pillabea
20. nov 2012

@chilinkaxxx neboj bude dobre, mne bolo zle asi tak 4 dni ešte po transfere. teraz už len cítim sem-tam bruško že ma pobolieva, no nič vážne. bude to dobré, neboj 🙂

chilinkaxxx
20. nov 2012

@pillabea takže nemáš žiadne "zaručené príznaky" uhniezďovania, tehotenstva a pod, čo som tu počítala? 🙂 človek už ani nevie, či ho pichá v kolene alebo v bruchu haha. Mňa bolia stále vaječníky, trochu podbruško a prsia ma boleli, no dnes zatiaľ nič, snáď to nie je zlé znamenie 🙂. ale ten test ma odradil. och a tak som si povedala pri ET, že nebudem testovať ani za toho a vidíš 🙂

pillabea
20. nov 2012

@chilinkaxxx nečítala som, že kto mal aké príznaky, len to bruško a dobre, cikať musím chodiť po polhodinách a toľko, nič extra, sem-tam nevoľnosť, no gynekologička povedala, že to môže byť aj z tých dávok hormónov. neviem čo by som mala také cítiť, nechcem sa nejak zaboriť do čítania príznakov lebo sa len naštvem... potom už ani sama neviem že čo a ako... veď každá sme iná

chilinkaxxx
20. nov 2012

@pillabea veď to - každá je iná, moja kolegyňa napr. nemala absolútne žiadne príznaky, iba ju bolelo brucho, keď mala dostať ms a nič neprišlo. A aj to - nikdy som tehotná nebola, teda ako mám vedieť, ako tie príznaky vyzerajú že ano 🙂 tak daj vedieť v pondelok, či budete mať na Vianoce darček 🙂 držme si silno palce.

pillabea
20. nov 2012

@chilinkaxxx určite bude darček, veď ho už máme! 🙂

bique
20. nov 2012

@chilinkaxxx ahoj...ja som mala vklad na 6ty den po PK, vkladali sme jedno embryjko a test bol pozitivny-slabo, ale aspon tak, ze uz som to nevidela iba ja az na 10den po ET 😉 takze stale nic nie je stratene 🙂 a priznaky som nemala ziadne a zaroven vsetky, ale to som pripisovala hormonom, lebo vraj takto skoro ziadne priznaky nie su...skutocne priznaky tehu vraj zacinaju cca od 6tt 🙂

chilinkaxxx
20. nov 2012

@bique ďakujem 🙂 už som sa rozhodla, že si nebudem robiť žiadny a počkám do pondelka, keď idem na krv - zbytočne budem nad tým iba rozmýšľať 🙂

lenusika
21. nov 2012

@chilinkaxxx výborne aj ja som tak pristupovala, 3 x som si robila doma domaci test a negativne, prerevala som 2 dni a potom 2x som isla rovno na krv podľa papiera co mi dali z centra a bolo to vzdy pozitivne

evkafi
21. nov 2012

ahojte, ja som dnes 9 den po KET, vcera alebo dnes som mala dostat menzes,ale zatial nic... len do vcera som mala take bolesti ako keby som mala dostat ale vcera mi to trochu preslo, tak neviem, nechapem .... stalo sa to aj vam niekomu? dik

chilinkaxxx
21. nov 2012

@evkafi hej mojej kolegyni a uz prenasa dva dni 😉 takze hlavu hore. vsetky budeme na vianoce tehotne. hawk! :-P

chilinkaxxx
21. nov 2012

@lenusika jej tsk to je malicka nadej stale. velmi dufam ze to vyslo. uvidim v pondelok.

evkafi
21. nov 2012

@chilinkaxxx ty ides v pondelok na krv citam,takze si ako aj ja... kam chodis?

chilinkaxxx
21. nov 2012

@evkafi iscare ba

zara555
22. nov 2012

Ahojte, zostal Vám nejaký zostatok najlepšie PUREGONU, al. GONALU? S tým že ste ho otvorili 11.11.??Potrebujem ho súrne!

jennifeer23
22. nov 2012

@daduliana ahoooooj, kurnik až teraz som našla Tvoju odpoved, ako som ju mohla prehliadnut, nechaapem. Ako sa citis?

jassminx
22. nov 2012

Ahojte dievcence,mozem sa ku vam pridat? Ja som bola min.piatok na ket a na krvicku mam ist az 30.11 takze sa trapim s nekonecnym cakanim a uz mi z toho trosku zasibava. Stale sa len sledujem, ale testovat sa nechcem, lebo uz 2x sa mi nevyplatilo a bola som akurat velmi smutna. Chcela by som len vediet, ci nieco pocitujete 🙂

evkafi
22. nov 2012

moze utrogestan ovplyvnit test????

alex81
22. nov 2012

@evkafi Nie ...

evkafi
22. nov 2012

@alex81 ty si tiez po et alebo ket? ja som si dnes robila test - 10 den po KET a vysiel mi pozitivne...

alex81
22. nov 2012

@evkafi Ja som po 2 ET .... 😵 Drzim silno palceky, pozitivny test je prvy krok 😵

evkafi
22. nov 2012

a kolkaty den si po et? v pondelok mam ist na krv, tak sa uz neviem dockat aj sa bojim, ale dufam,ze test neklame 🙂

lenusika
22. nov 2012

@jassminx nepozoruj sa, uzivaj s polovickou, chodte na vecereu, daj si 2 dcl cerveneho vinka a mysli pozitivne...Ja som pri 4 vkladoch stale na to myslela, presne ako ty pozorovala a nikdy sa nepodarilo a posledne vklady sme isli na predlzený víkend do Tatier a vtedy sa zadarili, pri prvom to skoncilo abortom v 8 tt.
Takze hlavu hore a uzivajte si

lenusika
22. nov 2012

@evkafi neviem o tom, u mna to nebolo, vzdy som cez neho dostala menzes

alex81
22. nov 2012

@evkafi Ahojcek, ja som uz 21tt 😵 ... drzim silno palce ...

evkafi
22. nov 2012

@alex81 jeeeeeeeej to je super, ja len dufam,ze test neklame... ale ta druha ciera tam vybehla ihned a je dost silna, ziaden duch 🙂

evkafi
22. nov 2012

@chilinkaxxx ahoooj, tak som si robila test a vysiel pozitivny...ale bojim sa aj tak a uz nech je pondelok... skus si aj ty test kedze ides na krv ako aj ja 🙂

alex81
22. nov 2012

@evkafi super, ja som mala pozitivny test uz na 5 den po ET 😵 ... tfuj tfuj tfuj. Opatruj sa. Verim, ze to dobre dopadne ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre