Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
3. dec 2012

@jankak1234 to je este strasne skoro...a kazdej rastie hcg inak...ja som mala PK az 6 dni a slaby testik 10ty den a to som mala 10jednotkovy.....13ty den bola ciarka este tiez dost slaba na to, aby druhy den rano bolo hcg nieco malo cez 1000 🙂 takze aj testy nemusia stale zachytit hcg ked je este celkom nizke 😉 skus o 3 dni...a moze byt, ze sa chytilo iba jedno, takze aj ked vkladali 2, hcg moze byt stale nizke 😉

lubanka
3. dec 2012

@bique hmmm. my už hádžeme "flintu do žita"... 😖 začína ma bolieť brucho na mrchu... takže už je to asi jasné... 😒

jankak1234
3. dec 2012

@bique to ano, ale ked tu takmer každá píše, že už 6den pri 2 embryjach mali pozitívny test a ja nic...dokonca mi má prísť 6. už menzes a ja to už aj cítim, že čochvíla dorazí....no čo už

mojusa
3. dec 2012

@cerkutka ja mam este nejake zdravotne problemy a preto mi embryologicka ani neodporucala vlozit ich spolu.

bique
3. dec 2012

@lubanka ty len este pekne pockaj 😉 na krvicku....

cerkutka
3. dec 2012

@jankak1234 ja som mala ducha az 9 den🙂 a to tak slabeho ze sme s manzelom lamali do vsetky stran svetla aby sme ho videli...dnes uz bol ovela krajsi...🙂 takze 6 den uplne v pohode ze nic...

jankak1234
3. dec 2012

@cerkutka a tiež ste mali 2?

lubanka
3. dec 2012

@bique jasné, že počkám... ale taká tá eufória, očakávania sú už fuč... 😒 vy ste v poriadku? týždne pribúdajú... super, určite už veselo kopete 😵 😉

lubanka
3. dec 2012

@cerkutka a prosím ťa môžem sa opýtať, tebe vkladali 2embryjká? a mala si PK? a bol to KET alebo ET?

jankak1234
3. dec 2012

@lubanka a ty si mala kolko embryi?

lubanka
3. dec 2012

@jankak1234 iba jedno som si chcela dať vložiť a 8ks mám ešte zmrazených (už som raz čakala dvojičky a mala som predčasný pôrod v 26tt, takže dve už v žiadnom prípade nechcem) 😒

jankak1234
3. dec 2012

@lubanka no to mi je lúto, ja som jedem krát tiež zostala tehu, ale v 5t odišlo. strašne by som si želala aspon jedno, ale asi niečo so mnou bude, ked sa ma nejak nedržia...

lubanka
3. dec 2012

@jankak1234 nezúfaj... raz to príde... veď pozri na mňa... tí maličký, čo sa narodili neboli jediný... ja som už bola tehu 4x a nakoniec z toho nič nebolo... čiže som už mohla mať 5detí... a ja ich aj mám... v srdci a navždy ich mať budem... ale stále verím, že raz to výjde a ja budem mať dieťa nielen v srdci, ale aj v náručí... musíš aj ty veriť... raz to príde, uvidíš 😉

jankak1234
3. dec 2012

@lubanka si veľmi milá a hlavne silná...človek hľadí sám na seba a neuvedomuje si, že niekto to má ešte ťažšie...samozrejme, že ho raz budeš mať aj v náručí, nielen v srdci a možno aj ja...určite nám to raz vyjde...

cerkutka
3. dec 2012

@jankak1234 ano vkladali 2🙂 mala som PK a bolo to KET 🙂 moje prve...min mesiac vkladali iba jedno a nevyslo to.

lubanka
3. dec 2012

@jankak1234 tak je to správne... ak bude náhodou neúspech... tak si treba chvíľu poplakať, poreptať... ale potom sa treba vzchopiť, otriasť, hlavu hore a bojovať... pamätaj, že odvážnym šťastie praje... 😵 😉 a risk je zisk... 😵 😉

lenusika
4. dec 2012

@nelly3 pila som aj pred vkladom aj po vkade celých 10 dní...neublížiš tomu....veľa báb to tak robilo a podarilo sa!!!!

karinka6
4. dec 2012

@jankak1234 ber to pozitívne, už máš týžden čakania za sebou a ešte týžden a budeš počuť pozitívne správičky, ja idem ešte len zajtra na vklad takže predomnou sú dlhé dva týždne čakania. Držím prsty nech ti to vyjde.

bique
4. dec 2012

@lubanka ano, zatial sme chvalabohu v poriadku 😅 verim, ze budeme az do konca, zatial vsetky vysetrenia a vysledky dopadli nad ocakavania dobre 🙂 ...kopkame ostosest, vo dne, v noci, zda sa mi ze neustale a ze tam skace a robi salta, najradsej mi kope do mechura, asi ma z neho futbalku 😀 takze nic nerobim, iba beham na wc 😀 a kolko ste nakoniec dali vlozit? ktory den si? lebo mne teraz s jednym ukazalo slabo az na 10ty den, este ani na 13ty nebola druha ciarka bohvieako silna 😨 na krvicku ides kedy? strasne na vas myslim a drzim palceky...kazda, ktora po tom tuzi by si zasluzila ten najkrajsi darcek pod stromcek 😉

lubanka
4. dec 2012

@bique som rada, že ste v poriadku... presne tak až do konca... 😉
dali sme vložiť jedno, neviem ako by som zniesla, keby mi dal dve... dnes som ešte len 7deň... už teraz mám toho akurát tak dosť... akosi to znášam, čím ďalej, tým horšie... a cítim brucho na mrchu, tak si myslím, že zasa nič.... na krv mám ísť 11.12., čiže utorok, ale od pondelka mám znova nastúpiť do práce (mala som teraz dovolenku) a tak uvažujem, že na krv pôjdem už v pondelok... deň hore dole, aj tak na 90% viem, že nič radostné mi nepovedia... 😒

jankak1234
4. dec 2012

@karinka6 dakujem si zlatá, budem Ti tiež držať palce...raz to musí výjsť a ak nie, tak asi to tak má byť a pánBoh ma so mnou asi iné plány....drž sa...

dadaba
4. dec 2012

ahoj dievcata...tak tretie Ket neuspesneeeeeeeeeeeee.....dalsi vklad v januari,,,snad 2013 bude pre nas uspesnejsi...

jassminx
4. dec 2012

@dadaba no tak to mi je luto ☹ ja som dopadla tak isto. Ani treti pokus nevysiel. Snad bude pre nas ta trinastka stastne cislo. Ale ja som sa rozhodla, ze bez vysetreni, co by nam mohli pomoct uspesne otehotniet, do toho urcite nepojdem.

nikaaaaa
4. dec 2012

@dadaba Ahoj aj ja som teraz po neúspešnom ket dnes mám 14 deň a testík negatívny taktiež sa chystám v januári na vklad prajem veľa šťastia :o)

dadaba
4. dec 2012

@jassminx Dakujem...dak vie ako sa citim...a ake vysetrenia mas na mysli???? mne robili vsetko a nic nezistili....mne druhe ket vyslo ale v 4tt som potratila...aj potom mi robili vseliake vysetrenia a nic nezistili....

dadaba
4. dec 2012

@nikaaaaa aj ja tebe zelam vela stastia...tak ideme bojovat dalej!!!!!

nikaaaaa
4. dec 2012

@dadaba ďakujem áno ideme 🙂 hádam sa to už podarí

jassminx
4. dec 2012

@dadaba urcite si chcem dat spravit reprodukcnu imunologiu,hematologiu, fragmentaciu DNA spermie, a dam si spravit chlamydie,mykoplazmy a ureoplazmy. Bez tychto vysetreni urcite nepojdem do dalsieho ivf. Pre mna ako samoplatcu, je to nemyslitelne a su to vyhodene peniaze von oknom. A to doslova. Lebo nam nerobili vysetrenia takmer ziadne, len nas stale nabadali do dalsieho pokusu. Uz som sa teraz velmi nahnevala 😠

siinda
4. dec 2012

@nikaaaaa@dabada to sa nas na ten KET v januari chysta nejak vela, tak potiahneme poz. šnúru nech je ten rok 2013 o nas 🙂 😉

dadaba
4. dec 2012

@jassminx ja som tiez samoplatca...a kam chodis????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre