Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martinazvo
8. feb 2013

@pechlinka ahoj, no este cakam na telefonat, maju volat po 13:00, som ako na ihlach 🙂

pechlinka
8. feb 2013

@martinazvo urcite vsetko dobre dopadne.. 🙂

martinazvo
8. feb 2013

@pechlinka dakujem, dufam, dam vediet .-)

haannka
8. feb 2013

@martinazvo ja sa spytam takto: "jedno ci dve?" 😉...drziiiim palce

martinazvo
8. feb 2013

@haannka jeeej, no to nebudeme vediet, uzv bude az o 2 tyzdne 🙂

haannka
8. feb 2013

@martinazvo no mam tusak ze to bude cez 2000...o 2 tyzdne uz budu mozno aj srdiecka...😉

martinazvo
8. feb 2013

@haannka mysliiiiiiiiiis? ved ciarka este nebola uplne najsilnejsia ako by mohla byt...

makovicka53
8. feb 2013

@bique dakujem ti.. 🙂

yasminne
8. feb 2013

@martinazvo Ahojcek, tesim sa na super spravicku! urcite to vyslo!!! dali ste vlozit dve?

eri6
8. feb 2013

@martinazvo pripájam sa a čakám na super motivujúcu správu🙂

martinazvo
8. feb 2013

@yasminne ahoj, dam vediet ked zavolaju, ano vkladali sme dve 🙂

zuzu1122
8. feb 2013

@poppy28 praveze nemame ani jedno... z piatich nam do 5-teho dna vydrzali dve a to krajsie mi dali... som sa pytala, ci to druhe daju zamrazit, ze ho skusia vypiplat a uvidia, no v utorok som si nasla e-mail, ze sa prestalo vyvyjat, takze nebolo vhodne na zamrazenie... prave preto sa tak velmi bojim...

lea231
8. feb 2013

@martinazvo aj ja na teba intenzivne myslim uz od rana 🙂))

martinazvo
8. feb 2013

@lea231 dakujem moja, dam vediet hned ako zavolaju 🙂

martinazvo
8. feb 2013

@lea231 a Ty ako, netestujes, pockas na krvicku? kdy ides?

lea231
8. feb 2013

@martinazvo muz ma vcera spucoval, ze naco si uz robim test lebo videl ako ma to mrzelo,ze nic nevidim. teda vytiahla som ho vecer pred nim z kosa (po tom co si mi pisala, ze trva dlhsie kym je vidiet vysledok). asi pockam na krv, hoci si myslim, ze je to u mna pase nakolko som sa vyhadzala ako pubertiak (to mavam par dni pred menzesom). krv mi beru rano na Valentina 7:30.

stastenka42
8. feb 2013

@lea231 Ahoj nerobila si test zbytocne skoro? Kolky den si?

poppy28
8. feb 2013

@zuzu1122 no moja tak to si na tom ako ja tiez z prveho nam ostali dve a obe sme vlozili zial sa neujali tak sme museli ist na druhe IVF a z toho mame tri vajka, to prve sa nam hned ujalo tak nezufaj aj ked to teraz nevyjde druhe IVF byva vzdy uspesnejsie podla statistík ale verim ze ti vyjde uz tento pokus 😉

martinazvo
8. feb 2013

@lea231 joj moja, to by ma mrzelo... ale nehadz este flintu do zita, ja mam tiez "pubertalne stavy" 😠 😠 😠 budem na Teba mysliet 😉

poppy28
8. feb 2013

@lea231 ahoj a kolkaty den si robila test?
@martinazvo tak co uz vies nieco?ale urcite to potvrdia 😉 ja nepochybujem som len zvedava ci budu teda dve 🙂

martinazvo
8. feb 2013

@poppy28 ahoj, no maju volat po 13.00......... len to este nebudeme vediet, to az z uzv po 2 dalsich tyzdnoch 🙂 ale na vysku hcg sa spytam 😝

poppy28
8. feb 2013

@martinazvo jasne pytaj sa podla toho by si to mohla vediet 🙂 a usg ti teraz nerobili?

martinazvo
8. feb 2013

@poppy28 nie nie, dnes len krv...

kathrin17
8. feb 2013

@poppy28 jeeeeeeej aka krasna fotecka 🙂

zuzu1122
8. feb 2013

@poppy28 ani netusis ako velmi by som to chcela... aj manzel s tym uz rata jak s istotou... hladka ma, rozprava s k embryjku akoby mal uplnu istotu ze uz to vyslo... ale ja tu rozpravam o sebe ako by som bola jedina... kazda jedna z nas by uz chcela byt maminkou...

haannka
8. feb 2013

@martinazvo ja som mala este pri 2.ivf na 14.den po et hcg 2250 a v ten den na utz uz bolo vidno bodky...zakukni do albumu 😉

lea231
8. feb 2013

@stastenka42 vcera skoro rano, takze ani cely siedmy den po ET to nebolo ..

martinazvo
8. feb 2013

@haannka no tvrdi sa ze nad 1000 uz nieco vidia...

haannka
8. feb 2013

@martinazvo ale ta natahuju dokelu...

poppy28
8. feb 2013

@kathrin17 dakujem moja 🙂
@zuzu1122 no tak drzim moc palce aby to vyslo kolkaty den si dnes?
@lea231 tak to este nemuselo ukazat ale budes vediet ze tam aspon uz nebude pregnyl ak ti ho pichali
@martinazvo este nic?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre