Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nomxxx
13. feb 2013

@kathrin17 ak to ustalo, tak super 🙂, ty si dnes ktorý deň? 10? držím palce, vždy ma tu poteší, keď to niektorej vyjde 🙂

jananyo
13. feb 2013

@siinda U nás je to tiež tak , ja som v poriadku ale partner ma zly spermiogram , aj urolog sam povedal ze pravdepodobne bude u nas MESA/TESE a nasledne IVF a ICSI.
TAk preto som sa tak nejak spoliehala na to ze prídeme partner da spermiogram. ja pripradne prinesiem kartu od gyndy - ktora mi robila vsetky vysetrenia a sup sup a pojdeme na to. 😉

Nemyslela som si ze sa musi tak dlho cakať na poistovnu , prípadne nejake ine vysetrenia 😒

kathrin17
13. feb 2013

@nomxxx ano dnes som 10DPET....som strasne zvedava aky bude zajtra vysledok.....aj v centre mi povedali, ze ak by bol akykolvek problem, nech tam hned bezim, alebo nech aj o polnoci volam lekarovi 😀 boli strasne mili....nechapem, ked tu niektore baby na ich pristup nadavaju, ja nedam na Helios dopustit

poppy28
13. feb 2013

@bique teraz sima potesila ja uzhovorim svojmu babatku aj zenskym menom tak hadam po pol roku nezistim ze je to chalanisko 🙂

poppy28
13. feb 2013

@zuzu1122 moja neboj sa pride to ked to nebudes cakat musis bojovat za to co chces a ono sa ti to vyplni neboj sa drzim palceky 😒

poppy28
13. feb 2013

@jananyo je pravda ze tak sup sup to zase nie je niekedy to trva aj pol roka kym sa ide na vklad drzim palce a vela trpezlivosti 😉
@kathrin17 tesim az nam to oznamis potvrdene 🙂

kathrin17
13. feb 2013

@jananyo no veru bohuzial caka sa dost dlho ☹ my sme boli v septembri a vklad sme mali 3.2., takze je to dost dlha doba....ale neboj celkom rychlo to zbehlo, len toto cakanie na vysledok to su muky 🙂

jananyo
13. feb 2013

@poppy28 ďakujem pekne 🙂 ste vsetky strasne zlate baby

jananyo
13. feb 2013

@kathrin17 drzim palce aby si mala // 🙂

chilinkaxxx
14. feb 2013

Ako dlho ste cakali po vyvolavacke na m? Je to uz 9 dni a stale nic. Brucho ma stale pobolieva ale tehotna urcite nie som. Uz zacinam byt nervozna.

alzbetapipi
14. feb 2013

@kathrin17 držim prsty!

nomxxx
14. feb 2013

ahojte babenky, poraďte mi, dnes je 9 deň po ET, test negatívny, mrchu mám dostať až v sobotu, ale od dnes rána mám bolesti ako pri mrche a trochu špiním, tak neviem, môže byť to uhniezďovanie tak neskoro po ET alebo už je to začiatok mrchy? čo myslíte? inak teplotu mám stále 37,2°C...ďakujem za názor

katuska54
14. feb 2013

@nomxxx ja som na 10 dpo spinila ( vtedy som mala dostat ms) tak som myslela,ze prisla mrcha a to sa mimi zahniezdilo 🙂 takze drzim palce aby si bola moj pripad 🙂
p.s. test som si nerobila,lebo som myslela,ze je to zbytocne a na krv.test som bola milo prekvapena 😀
drzim palce.... 🙂

zuzkagm
14. feb 2013

ahojte dievčatá, sledujem, čítam a učím sa od Vás už dlhšie, ale píšem prvýkrát 🙂 V nedeľu 10.2. som bola na ET a som trošku zmätená. Doktorka si bola istá, že OHSS sa mi nevyhne, keďže som mala 25 vajíčok, ale mne absolútne nič nieje ani sa nijak zvláštne necítim, práve naopak, stále lepšie a bruško mám nafúknuté len k večeru po toľkej vody čo vypijem 🙂 . Mám strach, že nám to nevyšlo :(

kathrin17
14. feb 2013

@jananyo
@poppy28
@alzbetapipi
@nomxxx baby je mi priserne....babatko to so mnou vzdalo.....dnes test zbledol a vcera HCG iba 25,96...moj dr povedal, ze je to skor stratene ako nadejne ☹ placem ako mala.....je to strasne zistenie....tak vam prajem aby to vyslo aspon vam

nomxxx
14. feb 2013

@kathrin17 ☹ ☹ ☹ Katarínka, to mi je veľmi ľúto, ale ešte to na 100% nemáš potvrdené. Ja som tiež ráno v sprche revala ako decko, keď som začala špiniť, tak možno v sobotu tu budem písať aj ja niečo podobné ☹ ☹
A ak to skutočne nevyšlo, tak ešte Vám zostali nejaké zmrazené, že? Určite sa to podarí v ďalšom kole, držím Ti palce 🙂

kathrin17
14. feb 2013

@nomxxx mame styroch mrazacikov....ale aj tak, som totalne zufala, bojim sa,ze ked tam hcg je, aby nebolo mimomaternicove ☹

nomxxx
14. feb 2013

@zuzkagm je to len môj názor, ale ak by si mala OHSS alebo len náznak, tak by asi transfer ani nerobili, nie som doma v tejto téme, iba jedna kamarátka mala OHSS, a to sa začalo prejavovať hneď po odbere vajíčok a chodila do centra každý deň na sono, a nafúknutá sa cítila asi 2 týždne po odbere, nakoniec išla na KET ďalší mesiac a vyšlo 🙂 ...nezúfaj, vždy musíme veriť v to lepšie 🙂

nomxxx
14. feb 2013

@kathrin17 uf, zatiaľ si to nepripúšťaj, poplač, pospinkaj a uvidíš, čo povedia zajtra v centre, už viac pre tú fazuľku asi teraz nespravíš ☹ ...šetri sa 🙂

kathrin17
14. feb 2013

@nomxxx ja mam kontrolu az v pondelok....dovtedy budem totalne na prasky, ale predpokladam, ze je to v haji.....bolo tam, ale odislo, takze moje telo zlyhalo...

nomxxx
14. feb 2013

@kathrin17 viem, je to skutočne na prášky, čo všetko musíme preskákať, aby sme sa k dieťaťu dopracovali...už len to prežiť, drž sa

kathrin17
14. feb 2013

@nomxxx dakujem moja....tebe este silno drzim palceky.....aby sa to pohlo k lepsiemu ☹ ja musim vzdy patrit ku skupine ktorej nic nevychadza, ale uz sa s tym musim zmierit.....vyjde to skoro 50tim percentam a ja just musim byt v tej druhej polovici....do riti 🙂

poppy28
14. feb 2013

@kathrin17 moja mrzi ma to tak toto som necakala myslela som ze je to uz ok ☹

kathrin17
14. feb 2013

@poppy28 spinit som prestala este vcera o desiatej doobedu, ale zrejme to bol znak toho, ze babatko sa lucilo.....odvtedy ani spinka, ale co uz....nepomozem si....vyplacem sa....zjem tonu nutelly a pojdem dalej ☹

poppy28
14. feb 2013

@kathrin17 a test ti ako vychadza kolkaty si den?spinenie nic nieje kym nekrvacas je to ok

kathrin17
14. feb 2013

@poppy28 test od vcera zbledol, preto som si ista, ze je to v haji ☹ z ranneho mocu bola ciarka bledsia ako vcera....

poppy28
14. feb 2013

@kathrin17 ale to este nemusi nic zamenat

alika36
14. feb 2013

@kathrin17 ahoj moja, nasla som ta tu... ja sa tiez priklanam co tu pisu baby, je to dost logicke, este to nevzdavaj !

kathrin17
14. feb 2013

@poppy28
@alika36 uvidime baby...ale radsej v sebe nezivim plane nadeje....aj doktor bol sklamany z toho cisla a este k tomu som drapla mykozu....hruza

poppy28
14. feb 2013

@kathrin17 no ziadna slava ale este pockaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre