Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miskamimi
12. mar 2013

@leontinka27 ahaaa,no tak to si este na zaciatku 🙂 Toto je tiež už moje štvrté ivf,teda presnejsie druhé a 2krat ket,prvé mi odislo spontanne a tie dve som ostala tehotná,no vždy mi odumrel plod,takže uvidíme teraz..Ale teraz je to všetko uplne iné,aj postup boli iný,aj pocity aj uplne vsetko je iné,tak sa teraz sama v sebe neviem vyznať..

leontinka27
12. mar 2013

@miskamimi tiez si si toho preskakala.a kedy ti to odumrelo???ake ine preco ine ??,a aky iny postup???kam chodis do centra???
no som na zaciatku ale uz sa niejak poznam......alebo mozno nie......dnes ma ta zimnica dostala lebo vzdy ked dostanem zimnicu dostanem aj menzes.....

miskamimi
12. mar 2013

@leontinka27 veru odskákala ☹ vždy hned na začiatku okolo 5tt mi odumrel plod,no nič sa nezistilo,že prečo..boli sme aj na genetike a vsade vsetko v poriadku..Teraz som bola v Brne v Reprofite a pred tym v Martine v Heliose.Iné tým,že teraz to bol šetrný postup,menej injekcii a ziadne tabetky,cca 9 dni som si pichala a pred tym to bolo až 21 dni pichania injekcii a tak celkovo to bolo iné.. a vtedy som mala hned vselijaké pocity,bud mi bolo zle,alebo ma bolelo brucho,špinenie,niekedy aj krvacanie a riadne bolesti prsníkov a aj hned narastli 😀 ,no a teraz nic,vobec nič..A ty si bola kde?

leontinka27
12. mar 2013

@miskamimi. to je hrozne ked nepovedia preco.snad to konecne dobojujed do konca 9 mesiaca...ja chodim do ferti a ked sa to teraz nepodari tiez idem do Brna len musim nasetrit eura.ja som zasa predtym nemala nic vzdy som vedela kedy sa ti uhniezdilo.prve bolo mimomat.a druhe biochem.tehu.ket som este namala tak neviem co mam cakat.ja som si tiez pichala len 9 dni...fo ferti je to celkom setrne 5 dni gonal 3 dni cetrotide a potom jedna inekcia na pred odberom...

miskamimi
12. mar 2013

@leontinka27 dakujem,aj ja dúfam,že tento krát to dotiahnem do konca 🙂 a prajem to všetkým!!!Tak ty si to mala tiež vesele teda..kto by povedal,že to bude také zložité..

leontinka27
12. mar 2013

@miskamimi ani ja som si to nemyslela.ja som si predstavovala ze pojdem raz na ivf a bude baby...och aka som bola naivna.zajtra ocakavam dobre spravy.

miskamimi
12. mar 2013

@leontinka27 ja tak isto,tiež som si to myslela..Tak zajtra uvidíme,dám vedieť 🙂 Zatial pevné nervy a držkaj sa 😉

fantinka
12. mar 2013

4den po ET a zacali bolesti...a teplota 37.2° bojim sa chodit aj na wc.

leontinka27
12. mar 2013

@fantinka vysoka teplota je dobre znamenie...aj ja som 4 den od ket.bolesti su uhniezdovanie....

fantinka
12. mar 2013

@leontinka27 a tak uhniezdovanie az teraz? Mala som uz blastocysty, tie sa uhniezduju skor nie? Ci? 🙂

leontinka27
12. mar 2013

@fantinka no co ja viem tak ani nie tak skoro...si po et alebo ket

leontinka27
12. mar 2013

@fantinka ja so mala az na 6 den pri prvom a druhom ivf

fantinka
12. mar 2013

@leontinka27 no ja neviem, po ET som. A ako vies kedy si mala uhniezdovanie? Ja cim menej sa nesledujem tym viac ma zacina boliet brucho a prsia 🙂 tak uvidime o tyzden v piatok.

leontinka27
12. mar 2013

@fantinka lebo som spinila a bola som tehu.nebudes testovat?

fantinka
12. mar 2013

@leontinka27 neviem ci budem... Nechcem sa zbytocne stresovat. A ty si uz tehotna?

leontinka27
12. mar 2013

@fantinka neboj budes ja som 5 den od ket.bola som tehotna 2krat po et

mimickapn
13. mar 2013

@leontinka27 ahoj ja som dnes 10.den od ET a bolesti boli iba take pichanie obchas a hlavne mam zapchu a teplotu bazalnu rano 37,1-37,2 a cez den aj 37,4 myslis ze aj ked som nespinila tak to mohlo vyjst?mala som 2 dnovu kultivaciu a 3 embrijka 8,6 a 4 bunkove 🙂

leontinka27
13. mar 2013

@mimickapn to nevadi ze si nespinila.urcite to vyslo.a test si si nerobils?

fantinka
13. mar 2013

@mimickapn urcite to vyslo. Nemusis spinit, kazde telo je ine... Niekto nema ani bolesti. Ja som mala vcera zvysenu.teplotu.

leontinka27
13. mar 2013

@fantinka merias si bazalku?aku si mala teplotu.ja som si merala dnes a nic moc

fantinka
13. mar 2013

@leontinka27 neviem ako sa meria bazalna 🙂 ja som si merala normalne.

leontinka27
13. mar 2013

@fantinka bazalka sa meria najlepsie v posve vzdy tu istu hodinu rano......

miskamimi
13. mar 2013

@leontinka27 tak test je biely ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ písala som teraz svojmu doktorovi,tak uvidím,čo odpíše..

leontinka27
13. mar 2013

@miskamimi ete nezufaj je skoro.....ja zasa mam nizku teplotu aj telesnu aj bazalnu ale je fakt ze som si ju nemeriavala.....

miskamimi
13. mar 2013

@leontinka27 13.den je skoro??No neviem,v piatok idem na krv,tak uvidím..Teplotu si nemeraj,ak beireš utrogestan,ten teplotu ovplivnuje...

mimickapn
13. mar 2013

@fantinka pozri si moje nove fotky neviem co si mam o tom mysliet a este mi doki povedal ze ta zvysena bazalka je s utrosu tak to nemusime ani brat do uvahy ja som mala dnes rano 37,5.🙂

miskamimi
13. mar 2013

@magnesium Ahoj 🙂 čo je s tebou???

mimickapn
13. mar 2013

@leontinka27 uz mam aj odfoteny testik tak skus pozriet no neviem co si mam o tom mysliet ci si to len nenamyslam

fantinka
13. mar 2013

@mimickapn z utrogestanu je veľa vecí 🙂 aj to, že nedostanú niektoré baby ms (ako napr. ja) je z toho, že pokým ho berieš, to nedostaneš... Podľa mňa všetky tie bolesti a tlaky, čo cítime je z tých hnusných hormónov. Krv je rozhodujúca.

fantinka
13. mar 2013

@mimickapn a kde je tá fotka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre