Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuratenko11
17. apr 2013

Nooo baby mne nič neni,utroš znášam v pohode nemám s tým nejaký problém 🙂 najskôr ma 3 dni po ET bolelo brucho,respekt.som ho mala ako balon nafuknuté, potom nič a od nejakého 5-6dňa pocitujem v podrbušku také zvláštne tlaky,pichanie...neviem to presne popísať.Ale myslím,že som to mala aj pred 5 rokmi,tak dúfam,že sa fazuľka uhniezduje 🙂 Držím palce všetkým

dafy
17. apr 2013

@kuratenko11 a prsia cítiš??...si na super ceste 😉

kuratenko11
17. apr 2013

@ dafy hej cítim a riadne,ale to mi tak úplne nepríde kedže som kojila skoro do 2 rokov,poznám tu bolest 🙂
Jaaaj baby dúfam,že sa to už všetkým podarí moc vám držím palce.Potom sa všetky stretneme v decembri na pôrodnej sále 🙂

sherny
17. apr 2013

@kuratenko11 hmmm..podľa toho čo píšeš, tak to teraz pociťujem aj ja, a to som 7 deň po ET...ale prvý krát v živote...nafúknutá som stále, a prsia ma bolia, ale to spôsobuje utros..ten som brala minulý rok po iui, a prsia boleli dosť...takéto bolestí som ešte nemala...a ták dlho a často cez deň, ale aj v noci...
Držím nám všetkým palčeky...

bambula268
17. apr 2013

@sherny ano,beriem utros/ak tym myslis utrogestan/.aj ja mam nafuknute brucho, a prve dni ma pobolievalo dost,aj pichalo..teraz iba sem tam cez den,aj v noci..no a tiez neviem co mam od toho cakat,ci je to dobre znamenie..uvidime no,kedze nas obe caka este tyzden..tak dufajme,ze vysledok bude pozitivny 🙂 a inak mas nejake nezvycajne priznaky?

sherny
17. apr 2013

@bambula268 hmmm, príznaky? Ani nie, no prestala som piť kávu, najskôr pri stimulke, lebo som pila alchemiku...a teraz mi to ani len nenapadne..a to kávu zbožňujem...nemám vôbec chuť...ale to vyšlo tak zo situácie....ináč nič špeciálne...
A ty?

dafy
18. apr 2013

@sherny ahoj a aku davku beries utrogestanu??

kuratenko11
18. apr 2013

Ahojte baby
takže ja som asi skončila, v noci som mala strašný sen,že som musela porodiť už velke babo a bolo mrtvé ☹ fuuu normalne,že nočná mura dnes som dala test a nic uplne snehobiely 🙂 Takže naša fazuľka asi v noci odišla 🙂 No nevadí,možno to fakt bolo znamenie,že lepšie teraz ako potom

bambula268
18. apr 2013

@sherny ani ja nic specialne,sem tam nieco pichne a inak nic..jaj,ten cas ide tak pomaly 😒 , este tyzden..dufam,ze mrcha mrchovata nepride

bambula268
18. apr 2013

@kuratenko11 ten sen nemusi nic znamenat a urcite ani neznamena..ja som uz rano myslela,ze som dostala,lebo ma bolelo brucho,ale zatial nic...tak i ty musis verit,ze to bol iba blby sen..aj mne sa snivaju teraz blbosti,to je koli tomu,ze stale myslime iba na to, ako to tam vo vnutri prebieha a najhorsie je to cakanie a cas plynie tak pomaly.. a ktory den mas po ET?testy ukazuju kazdej inak, niektore zeny maju nizku hladinu hcg,tak mozno este nemas potrebne mnozstvo..vyskusaj o 2 dni 🙂

dafy
18. apr 2013

aj mne sa v noci snivalo ze som bola tehu porodila som a nechali sme niekde dieta v domove či kde 😝 a potom som sa rozhodla ze si ho beriem domov 😀 😀 😀 😀 sprostosti sa mi snivaju hehe

kuratenko11
18. apr 2013

No baby vidím,že sa len mne nesnívajú bludy,to ste ma potešili 🙂 Dnes som 9den po ET uvidím nechám to tak a ako má byť tak bude.Inak na pocudovanie som nejaká kľudná 😉 Inak ma tak bolí brucho ako pred mrchou mám ju dostať 22.tak uvidíme

adriana89
18. apr 2013

baby vcera som mala transfer boli ma niak divno brucho neni to niaka bolest daa sa to vydrzat ale teraz neviem ci to tak ma byt ci je to v poriadku alee je to nieco zlee...prosiim poradtee....

adriana89
18. apr 2013

baby berete utrogestan oralne alebo vaginalne..ja mam brat 2 rano 2 vecer vaginalnee...

bambula268
18. apr 2013

@adriana89 mna tiez asi 2 dni po transfere bolelo brucho, aj ma pichalo..ale teraz to uz preslo, sem tam nieco pichne...ja beriem utrogestan vaginalne, iba vecer 2 tablety..zalezi asi od centra aj doktora ako ti to predpise..

adriana89
18. apr 2013

@bambula268 a Kolko Dni Po Transfere Si...

bambula268
18. apr 2013

@adriana89 ja som dnes 7. dni po transfere..no a teraz po obede pre zmenu mam brucho nafuknute jak balon, uz iba vzlietnut, heh 🙂

adriana89
18. apr 2013

@bambula268 kolko si si davala embrijok 🙂

sherny
18. apr 2013

@dafy beriem 3 x denne po 2 tablety, ráno, naobed, a večer...

timona
18. apr 2013

baby ako dlho ste boli po ET doma?

dafy
18. apr 2013

@sherny ja beriem utrogestan 4 ráno a 4 večer ale ani náznak ze by ma boleli prsia alebo sa zväčšili 😒

dafy
18. apr 2013

@timona ja pracujem normalne od druheho dna tak mi to poradila aj lekarka normalne fungovat iba fyzicky narocne prace vynechat a 5 dni sex a nekupat sa 5 dni iba sprchovat 🙂

dafy
18. apr 2013

@kuratenko11 a ktory deň si po ET??

kuratenko11
18. apr 2013

@dafy dnes je 9 deň

bambula268
18. apr 2013

@adriana89 vlozili mi 2..pozeram,ze aj tebe 🙂

adriana89
19. apr 2013

baby pridajte sa do skupiny....
https://www.modrykonik.sk/skupina/2220/detail/

adriana89
19. apr 2013

baby dokupovali ste si vitamin E poradila mi to jedna babena taak som si to kupila a bojim sa aby sa nieco nestalo...ved z vitaminu by sa nemalo nic stat nieee

sherny
19. apr 2013

kočky, možno blbá otázka, ale dá sa ovu testom zistiť tehu? 😉

dadenka111
19. apr 2013

@sherny nooo dalo by sa, ale nie je to vzdy spolahlivy vysledok. na rannom tehu teste som uz mala ciarku (ducha) a potom som neskor zo zaujmavosti spravila LH test a bol pozitivny si myslim. Ako mozes vidiet v grafe, tak v tehotenstve stupa najskor hCG a trosku neskor stupa aj LH. 😉 takze treba testovat v spravnu chvilu... vela stastickaaaaa 😵

sherny
19. apr 2013

@dadenka111 hmmm, zaujímavé, takže nakoniec aj ovu test to ukázal...
...moc gratulujem, a želám krásne tehulkovanie 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre