Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
28. apr 2013

@jankaknm
@sisi13 baby kolky den ste po vklade?

sisi13
28. apr 2013

@jankaknm my tiež chodíme do iscare...a snažíme sa dva roky....cez iscare sme to začali riešiť minulý rok po zistení zlého spermiogramu, čo je náš jediný problém...preto sme mali icsi...doktor mi tvrdil, že som ideálne nastavená a že to vidí na 80-90% na prvý raz....neviem či to nie je jeho obvyklá fráza....

sisi13
28. apr 2013

@makovicka53 keď nepočítam deň vkladu, tak šiesty...

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisi13
28. apr 2013

@jankaknm to ťa obdivujem...áno, chodíme ku Galovi...mala som niekedy veru pocit, že sa musím pýtať, aby som sa niečo dozvedela, ale pripisovala som to tomu, že má toho veľa....nám to bez icsi nešlo a vraj nám dali najkrajšie embryjko...ostatné tri vraj za ním trošku zaostávali...prestriedali ste viac centier? prečo?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisi13
28. apr 2013

@jankaknm aha...zjavne sa im nechcelo tým zaoberať....my sme od pb...

lenmajka
28. apr 2013

Ahojte baby,nechce sa mi to tu celé čítať,aj tak tu kysnem už 3 hodiny 😅 ...neviem či to tu bolo niekde písané,ale chcela by som vedieť,na koľko peňazí vás vyšli všetky úkony spolu,zaujíma ma suma,na ktorú by ma to vyšlo,pretože na tým vážne uvažujem a asi bude treba zobať pôžičku...

lucyfromuk
28. apr 2013

@sisi13 Ahoj, no ja na to teraz cez weekend az tak nemyslim, ale jasne, ze podvedome je to stale v hlave. 😉 Ja som dnes 7.den po vklade (vklad bol v nedelu) a cas mi teda ide riaaaaaadne pomaly 😒 Priznaky akurat tak raz som mala take krce, ako keby ma niekto tahal za maternicu 😀 a neviem preco, ale par dni po vklade ma zacalo prehanat na wc 😠 Inak nic. A dnes som nevydrzala a urobila test a bol tam duch, ale to asi z pregnylu 😒 a ty ako? budes aj testovat?

cora41
28. apr 2013

@lucyfromuk ahoj🙂 ja som mala dnes vklad 2x4 bunkoveho na 2 den po OPU a chcela by som ti povedat, ze 7 den pop vklade uz pregnyl mat nebudes!!🙂 takze potichucky gratulujem, myslim, ze je to jasne 🙂

makovicka53
28. apr 2013

@jankaknm som tu uz ako inventar 🙂 ...ja som po KET a dnes 7 den...hrozne to cakanie ...ako sa citis?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cora41
28. apr 2013

@jankaknm ja teda uz naozaj inventarcim 🙂 uz som tu rok a pol🙂 ale IVFka som zacala presne pred rokom a toto je moje piate.. a urcite posledne a uspesne 🙂

sisi13
28. apr 2013

@lucyfromuk ahoj, ja som nevydržala a testovala včera, čo bolo asi dosť skoro (vklad som mala v pondelok) a bolo to negatívne....preto som si povedala, že ďalší test najskôr o týždeň...snáď to vydržím...

lucyfromuk
28. apr 2013

@cora41 Jeeee tak to si ma potesila ale ja sa este aj tak bojim tesit aby nebolo priskoro 😒 Zajtra testujem znovu a budem vidiet ci to bude vyraznejsie. 🙂 Este na potvoru ma aj to OHSS zase chyta. Ach jaj. 😒 a tebe veeeeelmi drzim palce nech ti to vyjde. Najlepsie by bolo keby to boli dvojky 😉 A mate aj mrazacikov?

lucyfromuk
28. apr 2013

@sisi13 Za par dni to tam urcite bude 😉 Ved sama uvidis 😀 A mala si aj PK? a vkladali ti jedno?

cora41
28. apr 2013

@lucyfromuk ja viem, ze strach bude, ale ver moja, to je zaklad a duch na tento den je veeelmi veeelmi pozitivna sprava 🙂

lucyfromuk
28. apr 2013

@cora41 Dakujem 🙂 Si zlata a ty si mala dnes vklad? Pekne oddychuj a nenamahaj sa!!!! 🙂

cora41
28. apr 2013

@lucyfromuk ano mala, uz na druhy den po OPU, lebo sme mali OPU v piatok a nechceli sme ist domov do KE a zase naspat, tak nam to urobili o den skor. takze sme mali super kvalitne dve deturence 🙂 zajtra testujes?

lucyfromuk
28. apr 2013

@cora41 Tak to ste si teda usetrili dost dlhu cestu 😀 😀 😀 😀 😔 😵 No otestujem zajtra rano a uvidim ze co 😉 Mozno tam uz ani ten duch nebude a mozno bude viac viditelny! Neviem, necham sa prekvapit. 😅 😅 😅

cora41
28. apr 2013

@lucyfromuk drzim velmi prsty a rano cakam na hlasku🙂

cora41
29. apr 2013

@lucyfromuk ahoj moja, no ako? uz si testla? 🙂 drzim prsty...

lucyfromuk
29. apr 2013

@cora41 Ahoj 🙂 Ano uz som testovala ale ciarka je rovnaka ako vcera. Asi to na nejake 2-3 dni necham tak, bez testovania a potom uvidim. Do Heliosu mam ist o tyzden v pondelok takze este mam tyzden k dobru 😉 A ty sa ako citis? Lezis? 🙂

cora41
29. apr 2013

@lucyfromuk ahoj 🙂 test by ti mal silniet kazde dva dni, tak ako stupa HCG.. takze vyskusaj v stredu... Ja lezim, konikujem a pocuvam hudbu 🙂 skvely relax 🙂 boli ma podbrusko, tak sa z toho trosku tesim 🙂

lucyfromuk
29. apr 2013

@cora41 Jeeej, to je super, ze boli 🙂 Tak ti dvaja huncuti sa tam snazia udomacnit 😀 😀 😀 Ja som tiez prve 2 dni lezala, aj hudbu pocuvala a snazila som sa vyhybat vsetkemu stresu a ludom, ktori ma stresuju. No proste izolacia, ale po 2 dnoch som uz zacala socialne zit 😅 Rada som chodila na prechadzky do prirody, lebo ta vzdy ukludnuje a teraz je vonku naozaj krasne a vsetko kvitne. A ty mas teraz dovolenku ci PN?

cora41
29. apr 2013

@lucyfromuk dnes som doma, no zajtra som uz v praci.. a v stredu je volno, takze tento tyzden rychlo ubehne🙂 ja sa bojim aj chodit - aj ked viem, ze je to neopodstatnene...ale vonku svieti slniecko, tak je vsetko fajn.. a v brusku mam take mravcanie, takze sa tesim, ze moji drobci pracuju ako vcielky 🙂

makovicka53
29. apr 2013

@jankaknm no to ti poviem...ja by som bola stastna prestastna keby to uz vyslo...ja citim od dna vkladu stale brucho a od 3 dna sa to zmenilo na mrchovske bolesti, ktore trvaju az doteraz...niekedy su silnejsie az take, ze beham na wc ci sa mi nespustila mrcha a niekedy slabsie...prsia ma moc nebolia skoro vobec...

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyfromuk
29. apr 2013

@cora41 Tak sa teda dnes setri a mysli na ten pozitivny test, ktory ta caka o 2 tyzdne. 😉 A mas sedavu pracu? Ja idem teraz asi von, ked je tak pekne, tak ti prajem pekny den 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre