Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

olusam
12. máj 2013

@gabcino aj ja tebe,daj vediet ako to dopadlo 😉

michelitta
12. máj 2013

@gabcino ahojkaj,ja mam tie iste priznaky/nepriznaky..ty si 11den a jak je to mozne ze uz mas mat termin mnzs?ja som dnes 9ty a mnzs az v sobotu..ktory DC si bola na vklade?drzim palceky,netestovala si?😉

michelitta
12. máj 2013

@olusam ahoj,drzim palce🙂

sudabe
13. máj 2013

@gabcino drzim palce tak si sprav test v stredu a Napis ako......

rusalka22
13. máj 2013

Ahojte babuľky, ja som tu po mesiaci znovu ... Včera som mala KET a nervičky mám poriadne ... Vôbec nič necítim :(

alzbetapipi
13. máj 2013

@mauerka ahoj, ja som mala po pk 8.deň test snehobiely, a 10.deň v deň odberu krvi úplne slabulilinká čiaročka, takže hlavu hore 🙂 a silno všetkým držím prsty dievčatá!

sefinka
13. máj 2013

@mauerka pripajam sa k stresmenkam 😝 , chcela som netestovat a pockat do krvi, ale dnes som 8.den po ET po pk, a nevydrzala som to....a testla : test biely......tak zacinam mat obavy.... 😖

sefinka
13. máj 2013

@alzbetapipi vdaka za podporu !

mauerka
13. máj 2013

@sefinka Chcela som napisat, ze "SUPER" ale to by vyznelo ako ze sa tesim, ze mas biely test, co samozrejme nie je pravda... 🙂 ale tesi ma aspon poznatok, ze nie som sama taka splasena, nedockava, neracionalna... ze nas je viac.
A zaroven verim, ze sa to este na dobre obrati...

sefinka
13. máj 2013

@mauerka ved verim, aj ja, tak velmi som chcela pockat a netestovat....ale poznas to...tie nervy, tie nervy..... 😕
stale sa upokojujem, ze to este pride.... 😉 drzim moc palceky!!!!

sefinka
13. máj 2013

@cora41 ahoj uz sa neviem dockat tych dobrych sprav!!!!! moc moc na Teba myslim!

cora41
13. máj 2013

@sefinka hcg 960 🙂 bojim sa tesit, v stredu idem na opakovany odber, dnes 14 den po et 🙂

jajka1980
13. máj 2013

@cora41 Gratulujem...a nestresuj sa zbytočne, lebo tým škodiš hlavne miminku v brušku...Mysli len pozitívne a všetko dobre dopadne..Držím moc moc palce..Takže kľud a úsmev...prosím... 😉

mauerka
13. máj 2013

@cora41 Krasa 🙂 Blahozelam, uz nech to len rastie...

sefinka
13. máj 2013

@cora41gratulujeeeem tesiiim, neboj ak dobre pocitam v stredu bude HCG min.. 1920 nemboj!!! 😀

lucyfromuk
13. máj 2013

@cora41 jeeeeej potichucky gratulujeeeem a nech tam drobec ostane celych 9 mesiacov 😉

michelitta
13. máj 2013

@mauerka ahoooj,ahojte kocky..ja nemam tiez poztivne spravy..na 10den uplne bielo..na 7duch,cosi tam bolo,ale uz to bobak vzdal..takze ja uz si vyberam dovolenku🙂 drzkajte sa nech to aspon Vam vyjde!!nemam uz ani bolest v prsiach to bolo Opu a mam nejak vela energie sportovat by sa mi chcelo🙂 asi pojdem na testy skor,nebavi ma tolko cakat..a verim tomu keby tam bolo aspon 20hcg tak uz by to test ukazal..lenze ani prd☹

mauerka
13. máj 2013

@michelitta Presne rovnake pocity som mala aj ja - vela energie, vcera som si uz vyhliadla, ze v Relaxxe maju vyhodne permanentky na cvicenia. Zajtra idem na krv /10 DPO/, takze bud alebo... ale bolesti ziadne, prsia nic ani naznak tlaku ci bolesti... takze tak asi

cora41
13. máj 2013

@sefinka dakujem, uvidime, nechame to na babatku 🙂

cora41
13. máj 2013

@mauerka ver moja, ze to vyjde

cora41
13. máj 2013

@lucyfromuk dakujem, nech Boh da 🙂

michelitta
13. máj 2013

@cora41 milaaaciiik,maas maila,kde si v pecku?😀 moc moc gratulujem,robis mi radost,fest!!🙂

tinka9075
13. máj 2013

@cora41 držím palce veď ty vieš že Ti to prajem veľmi veľmi 🙂 🙂

cora41
13. máj 2013

@michelitta pocuj ty moje pecko 😀 😀 😀 😀 teraz som prisla domov, zmrznuta jak snehuliak, do nicoho sa nezmestim, tak nosim iba take tricka kratke a potom kosim ... dakujem mojko... mrzi ma ten tvoj testik, dokonca mi je smutno☹.. v com mate do frasa vlastne problem? podarilo sa ti otehotniet aspon niekedy? neskusala si IUI? toto bol tvoj druhy soft? a aj tak by som nehadzala flintu do zita, ale este testla v stredu a basta... 😠 😠 😠

cora41
13. máj 2013

@tinka9075 dakujem pekne, uvidime, sme zatial iba potichucky...

tinka9075
13. máj 2013

@cora41 potichúčky ale som rada že to tak pekne ide 🙂 🙂

michelitta
13. máj 2013

@cora41 no to by mi tak pan Boh,musel povedat preco sa to neuchytava..nam je iui naprd,mam nepriechodne vajickovody..toto bolo moje 3ivf a 5.pokus..uz su neni ani mrazene,takze vsetko od znova asi ma picne..keby mi niekto aspon povedal,ze pockaj rok a vyjde to,ale ked nevyskusam neviem🙂 uz mam len jeden test,asi ho necham na zajtra a v stredu krv..by the way,preco sa nedaju vajickovody spriechodnit??moj problem by bol asi vyrieseny,len by sme skusali..ale toto?to je na nervy..aspon ty sa drzkaj😉 dik za podporu a nabuduce sa oblec,ved hola chodit nemozes😉

michelitta
13. máj 2013

a inac sa mi dnes snivalo ze som mala krvavocervene palice na teste,no uz mi sibe fest,a drahemu sa snivalo ze je tehotny..no my uz asi nie sme kompletni 😀😀

sudabe
13. máj 2013

@cora41 to mas super ja nä 10den som mala 89 hcg, a prvy test som si robila nä 15 den a druha ciarka bola skaba tak kocky nestresujte. momentalne som v 12 tt drzim vam vsetkym palce nech ste tehu

mauerka
13. máj 2013

@sudabe Jaj, dievca, toto som si potrebovala precitat pred zajtrajsim odberom na 10 den po vklade... dala si mi nadej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre