Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aklama
19. jún 2013

@mistisa tak to ma aspon troska potesilo lebo dnes som uz uplne mala naladu na figu z toho....uvidime teda pondelok🙂

mistisa
19. jún 2013

@aklama a beries utrogestan? alebo nieco? no uvidime tak u mna je to tazko z mrchou ja nedostanem bez vyvolavacky tak by som sa divila keby prisla. teraz som 24 DC 🙂

mistisa
19. jún 2013

@aklama vies priznam sa ti ze aj ja mam naladu nic moc ale stale verim 🙂 musi nam to vijst a hotovo proste.chvilku ma chytila ddepka ze nam to neni sudene ked som ten test zas videla ale ma to prechadza uz 🙂 ked citam ze aj neskor ukaze test tak som kludnejsia i ked som pripravena aj na zly vysledok radsej nech ma to tak nezlozi v pondelok keby nahodou 🙂

aklama
19. jún 2013

@mistisa hej beriem..ani neviem naco je dobry🙂

aklama
19. jún 2013

@mistisa ja som praveze zo zaciatku vobec nepochybovala zeby to nevyslo..aj haus vravel ze by to malo byt iste...tak teraz si vravim ze to mam za to ze som sa predcasne tesila...ja sa bojim hlavne toho ze dostanem mrchu do pondelka

mistisa
19. jún 2013

@aklama na udrzanie plodu 🙂 😉 😉 to je dobre len ho ber az do krvi 🙂 ked bude pozitivna budes ho brat az do 12tt ak nie vysadia ti ho 🙂 na krv ides v pondelok tiez teda hej? tak si tu napiseme vsetky tri pozitivne vysledky? 😀
@linn32

mistisa
19. jún 2013

@aklama neboj toho sa neboj co viem nemala by prist cez utrogestan 🙂 aspon co ja viem. skus byt v klude este sice ti to ta prava pise co ma tiez nervy a neviem sa dockat pondelka ale nejak to zvladneme. uz sa zmierujem s tym ze co ma byt bude 🙂

aklama
19. jún 2013

@mistisa a ides na krv do centra?a kam chodis??len dufam ze bude pozitivne bo sa tam hausovi rozrevem 😒

mistisa
19. jún 2013

@aklama nie idem mojej gynekologicke 🙂 ja chodim do ferticentu v blave a ty kam? to je vase prve?

aklama
19. jún 2013

do gyncare v ke..hej prve..uz keby bolo🙂

mistisa
19. jún 2013

@aklama no veru dufam ze nam vide aj mate nejakych mraziacikov? 🙂

aklama
19. jún 2013

@mistisa nastastie mame este 9 .tak aspon zeby som uz nemusela absolvovat celu tu proceduru🙂 a vy mate nieco?

mistisa
19. jún 2013

@aklama no to naaadherne 🙂 my mame este dve 🙂 dufam ze ak toto nevide tak hento budu tie stastne 🙂 🙂 no veru to je dobre ze nemusime nanovo to bolo fakt hrozne fu 😒 😒 😉 😉

linn32
19. jún 2013

@mistisa @aklama tak baby to ste na tom dobre,ze mate mrazacikov..ja nemam ani jedneho! Cize pojde tortura od znova..ale ked to nebesa tak chcu,tak nech je tak🙂 u nás to vyzeralo nadejne..šest oplodnenych..a potom ked sa potiahli do blastocysty,nezacali sa vyvijat resp.degenerovali..a ostalo pekne len jedinke..bolo to velke sklamanie,lebo aj genetika nas dvoch s partnerom nam vysla OK..predtym ako pojdem do IVF bola by som rada,keby viem preco sa tak stalo..ja chodim do Heliosu do Martina..velmi som s nimi spokojna..pristup, organizacia celková tam je 100%..mam s cim porovnávat,predtym som mala to "stastie"navstevovat Iscare v Blave /nikdy viac/ a kamoska chodi do Ginfivu v Blave-tiez maju na com pracovat,aby dosiahli na Helios..Vase centra nepoznam..ste spokojne?

mistisa
19. jún 2013

@linn32 jooj moja to mi je luto. tak dufam ze nebudes musiet vsetko znova absolvovat lebo ty si tehulka a aj my 🙂 🙂 tam chodila aj svagrina velmi spokojna 🙂 🙂 aj im pomohli aj maju maleho v auguste bude mat dva roky 🙂 no ja som maximalne spokojna vo ferti. chodila som do ginfivu a ked poviem ze ma stimulovali na IUI pri nepriechodnych vajickovodoch ti musi stacit. toto mi odporucila kamaratka su lacny a dobry. je to rakuske centrum a kvality musia mat rakuske mavaju kontroly. otvorili tu centrum preto ze kd si zeny v rakusku vycerpaju IVF preplacane alebo ako to tam maju tak na slovensku to maju o 50% lacnejsie 🙂 🙂 tak preto sa tu otvorilo centrum 🙂 🙂 som tam maximalne spokojna a mam vynikajuci pocit z nich vsetkych tam a verim a viem ze mi pomozu.doki je tam sice jeden ale je perfektny nikdy som necakala vzdy si ledva stihnem sadnut v cakarni a uz idem 🙂 perfektne maximalne 🙂

andrea_82
20. jún 2013

Ahojte, dievčatá. Ja by som sa rada k vám v ten pondelok na krv tiež pripojila. Na ET som bola 12. júna, test som si zatiaľ nerobila žiadny. Ale predpokladám, že do pondelka to nevydržím. 🙂

linn32
20. jún 2013

@andrea_82 vitaj🙂 ja som si urobila test včera,ale az okolo 10tej..a negativny..viem,ze to nic neznamená,ale ak vydrzis,tak to bude super..no ak mas veeelmi velke nutkanie a nevies si inym zaměstnat hlavu a len na to myslis,tak si ten test urob,no iba z ranneho mocu..a hlavne pohoda!🙂

aklama
20. jún 2013

no ja mam dalsi test za sebou a zese nic ☹ pomaly uz prestavam verit

linn32
20. jún 2013

@aklama kašli na testy..si doma? Ak ano, rob nieco, co ta baví..hlavne neklesaj na duchu..
..a co mrska? Ak ta nehodí,tak je zatial vsetko oki..
..ja stále spinim..uz cely den..

aklama
20. jún 2013

@linn32 praveze som doma a nemam poriadne co robit tak stale na to myslim..uz nech je pondelok 😖 ku mne este mrcha nedosla a dufam ze ani nedojde...a bolesti mas na mrchu?

linn32
20. jún 2013

@aklama sem tam mam bolesti na mrchu.. asi raz do dna..no vidíš,mrchu a ani len spinenie nemas,tak zatial je vsetko OK. A test ti moze ukazat aj neskor pozitivny vysledok a bude vsetko v poriadku..chce to len klud..co si dnes robila?

linn32
21. jún 2013

No co babule? Testovali ste dnes? Ja som skusila,dva testy..a ani jedna ciarka..sme sa s priatelom tak nasmiali..som mu dala prikaz nech kupi test..odmietol..ze vsak vidim,ze mi osud hovori,ze mi to nepovie,tak nech nespekulujem.. 🙂

aklama
21. jún 2013

ja som si dnes tiez robila a samozrejme zase nic.uz som iny vysledok ani necakala..a kaslem uz na testy uvidime pondelok....tam sa to rozhodne 😖

aklama
21. jún 2013

@linn32 uz nejak kaslem na to stresovanie..pondelok sa uvidi a ked nic tak mame este 9 pokusov tak jeden musi vyjst 😀

aklama
21. jún 2013

a mistisa sa kde stratila??urcite sa vyvaluje pri vode a nestresuje 😀

linn32
21. jún 2013

@aklama mistisa asi dnes rano testovala a z pozitivneho výsledku sa nevie spamatat🙂 Aklama mas pravdu! Netreba sa stresovat..ono to uz nejako dopadne..ja kebyze nespinim,tak uz lezim niekde pri bazéne tiez🙂

aklama
22. jún 2013

no co baby?aky mate zaciatok dna??ja som dnes uplne v pohode uz na to nemyslim..idem uvarit fajne pirôžky 😀 .ved pozitivna nalada pomaha 😝

linn32
22. jún 2013

@aklama ahoj aklama..ja uz na to tiez nemyslim 🙂 Do rana som dostala mrchu,takze moje posledne nadeje sa rozplynuli..ale nie som moc smutna..aj tak si myslim,ze to bol velky krok vpred..jedine co ma mrzi je,ze nemame ani jedneho mrazacika a prejdem si tym procesom znova..ale co uz,taky je zivot 🙂 Treba to len stravit a prijat..pekny dnik!

aklama
22. jún 2013

@linn32 to mi je naozaj luto ☹ ...dufam ze dalsi pokus vam uz na sto percent vyjde... 😀 hned zacnes od znova alebo si das mesiac pauzu?budem na teba mysliet nech vsetko uz vyjde tak jak ma 😝 ja stale vravim ze vsetko zle je na nieco dobre.skoro vzdy sa mi to aj potvrdilo.snad to tak bude aj u teba..aj tebe pekny den a posielam vela pozitivnej energie... 😉

linn32
22. jún 2013

@aklama dakujem..ja s tebou plne suhlasim,ze vsetko zle je na nieco dobre..snazim sa to vziat s pokorou, ale zas nadejou do dalsieho uspesneho kola! 🙂 No myslim, ze na stimulku nemozem ist hned..ja nemam mrazaciky..keby mam,asi by som do toho sla hned dalsi mesiac..ale takto musim asi pockat min.dva cykly..pekny vecer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre