Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mtb22
2. júl 2013

@willywoman vkladal sme jednu blastocystu, dve sa zmrazili. chodime do iscaru v Martine, priznaky zatial tiez ziadne hoci je to osmy den a zajtra je termin menstruacie, tak cakame

martinazvo
2. júl 2013

@amonda aj mne pichli Pregnyl aj po ET...

willywoman
2. júl 2013

@kuspitka
otestujem az cez vikend, dve morulky sme vkladali

kuspitka
2. júl 2013

@mtb22
@willywoman drzim silno palce..

mtb22
2. júl 2013

@kuspitka dakujem

kuspitka
2. júl 2013

@mtb22 kedy presne ideš na krv?

mtb22
2. júl 2013

@kuspitka no sla by som v pondelon, bude tusim 8.7. to by bol 14-ty den.ny vysledky sa u nas caka asi jeden resp. dva dni-to sa mi zda dlho ale do martina to mame velmi daleko.a dufam ze lekarka nebude mat prave dovolenku...

mtb22
2. júl 2013

@mtb22 vystaci ti utrogestan az do testovania? lebo mne nie, tak rozmyslam ci este treba skocit tento tyzden k lekarke...

mtb22
2. júl 2013

@willywoman vystaci ti utrogestan az do testovania? lebo mne nie, tak rozmyslam ci este treba skocit tento tyzden k lekarke...

willywoman
2. júl 2013

@mtb22 vystaci mi urcite, dostala som 4 krabicky.. ale ja mam centrum blizko, sikovne si zajdem 🙂)
uz ratam dni do pondelkaaaaaaa ... dlho je tooo 😖

mtb22
2. júl 2013

@willywoman tak aj ty ides v pondelok? testujes v sobotu ci v nedelu?

linn32
2. júl 2013

@mtb22 velmi drzim paste! Hlavne nech mrska nedojde..nech si v klude..

mtb22
2. júl 2013

@linn32 ahoooj, dakujem, jaj dufam ze nedojde, ale asi aj keby nedosla este to nemam vyhrate, ze? to ju asi tlmi utrogestan, ze?

kuspitka
3. júl 2013

dievčatá už som si aj poplakala bolesti,ako na mms krvácam som 16deň cyklu.asi KET nebude

linn32
3. júl 2013

@mtb22 nemyslím si osobne,ze utros ju tlmi..mne dosla aj pocas neho..hlavne sa skus zamestnat nejakou inou cinnostou..to cakanie je priserne..

mtb22
4. júl 2013

@linn32 mas pravdu, to cakanie je na nervy...dnes radsej varim.... 🙂

linn32
4. júl 2013

@mtb22 no vidis..ja som tiez lupala hrach, varila a inak sa zamestnavala..ono aj tak nic sa nezmeni na fakte,ze budes tehotna..iba ty zvladnes lahsie to obdobie..drz sa!

stastenka42
4. júl 2013

@kuspitka Zlaticko to mi je luto,presne toto sa stalo aj mne,ale ja som uz stimulovala na Ket a zacala som krvacat,dr.nechapal ako je to mozne,preslo mi to druhy den,ja som trvala na vklade aj tak a nakoniec z toho nic nebolo...:( zbytocne som prisla o mrazaky..pockaj radsej na dalsi cyklus,bude to lepsie,uvidis,moc ti drzim palceky..

belakoja29
4. júl 2013

Ahojte...som tu nová...my sme po ET a v pondelok 1.7 sme boli na krvi, ale bohužiaľ nič z toho...neviem kde sa to stratilo.. máme ešte dve snehulky... chodime do iscare MT.. držte sa...

kuspitka
5. júl 2013

@stastenka42 idem si dat 2mesiace pauzu ,lebo som aj chora a aj som maka dva dni velke teploty.

mtb22
5. júl 2013

@belakoja29 ahoj,aj my tam chodime, dnes 11. den po ET a test snehobiely ako vzdy tiez mame este dve zamrazene. mozeme ist hned v dalsom cykle na vklad?

belakoja29
6. júl 2013

@mtb22 myslim ze ano, lebo mne povedali ze v auguste mozem prist....ale my si to nechame az na september..po dovolenke..tak drzim palec...

linn32
6. júl 2013

@kuspitka ach jaj,to telo si s nami co chce! Oddychni..

jomini
6. júl 2013

Baby, prosim ostal niektorej zostatkovy PUREGON? Surne potrebujem na zajtra rano mozno aj 100 jednotiek. TT a BA kraj.

lucia175
7. júl 2013

Ahojte, vo stvrtok som mala KET, vlozene jedno embryjko. Nemame ziadnych mrazacikov, o to viac sa bojim, ci to vyjde. som 3. den po vklade a nemam ziadne priznaky. Bojim sa, ci je vsetko ok. Vacsinou kocky po vklade maju 2-3 dni po vklade mierne bolesti ako pri MS, co je zrejme uhniezdovanie. Ako to bolo u vas? Mali ste bolesti a nejake priznaky uhniezdovania ? Alebo nemali ste ziadne a napriek tomu sa to podarilo? Dakujem vopred za vsetky odpovede.

cuculik1
7. júl 2013

@lucia175 ja som nemala ziadne bolesti asi az do 7-10 dna po vklade. Inak do vtedy vobec ziadne priznaky.

lucia175
7. júl 2013

@cuculik1 dakujem, troska ma to upokojuje, ze nie kazda citi nejake priznaky. a prosim ta mala si kolkodnove embryjko? ja mam 5-6 dnove.

cuculik1
7. júl 2013

@lucia175 ja tiez 😉

lenka2013
7. júl 2013

@martinazvo Prečo ti pichali Pregnyl po ET?Má to vplyv na uhniezdenie ?

lenka2013
7. júl 2013

Ja som dnes 10.den po ET blastocysty,ráno som yačala krvácať ,myslíte ,že mám nádej ,že test bude pozit?Môže to byť uhniezdovanie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre