Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lulu77719
16. sep 2013

@sonkaj ja som si kupila tie najlacnejsie tehu testy jednej znacky v tescu a to boli od 25 hcg a krize ma tiez bolia tak sa nestresuj

sonkaj
16. sep 2013

@lulu77719 tak to sme sa mozno videli v cakarni))) ja v piatok musim ist niekam na odbery,gyncare ma dovolenke.
Toto je ktore tvoje ivf?prve bábetká?ja uz jedno z gyncare mam.

dorotka66
16. sep 2013

baby beriem utrogestan a mám z neho hnusnú mykózu, neviete mi poradiť ? dávam si canesten, ale to je len mierna pomoc 😒 Ďakujem

sonkaj
16. sep 2013

Ja som mala prve dva dni,potom nastastie preslo.ale canesten mi zabral.

dorotka66
16. sep 2013

@sonkaj dúfam sonka, že to prejde, ja som 4 deň po KET tak budem čakať 🙂

lulu77719
16. sep 2013

@sonkaj prve ivf 3 embria 20 marca vklad 1 embrio 2 ostali na zmrazenie 2 aprila hcg 280 ale 16 aprila som potratila sla som do prace a tam ma tak rozculil kolega ze sa to neudrzalo nozno k tomu prispela aj moja pracovna doba 12 az 13 hodin denne sediet za pc a k tomu kontrolovat aj pracu ostatnych nie nic pre tehotne 🙂 teraz som pn a 3 septembra vkldal tych nasich 2 snehulakov tak snad sa tam udrzia obaja lebo sa mi uz nechce podstupovat celu tu stresujucu proceduru aby malo surodenca 🙂

lulu77719
16. sep 2013

@sonkaj asi na kukucinovu 5 aj ja som tam dnes musela odniest krv

kathrin17
16. sep 2013

@dorotka66 presne tymto istym som si presla aj ja....este pred vkladom embrya som si kupila canesten tabletu vaginalnu, ta trochu zabrala, potom som si kupila lactacid intimne mydlo take specialne na podrazdenu pokozku ma este kyslejsie zlozenie ako klasicky lactacid, a samozrejme neperiem v avivazi spodne pradlo a kazdy den si davam intimky bez parfumacie......a este pozor na sladke.....to mi to zhorsovalo.....tentokrat som sa jej zbavila docela rychlo 🙂

dorotka66
16. sep 2013

@kathrin17 ďakujem kathrin za podrobný návod 🙂 ja teraz používam len canesten, čisté intímky, a periem už dávno v bio aviváži a teraz aj v prášku. nikdy predtým som takýto problém nemala a moje telo je asi v šoku, lebo nikdy som si nič podobné nevkladala (ak nerátam neúspešne IVF a KET, ale ani to som tento problém nemala). Verím sonke, že by to mohlo postupne prejsť 🙂

lulu77719
16. sep 2013

@dorotka66 ahoj skus detske vlhcene obusky miesto toaletaku a mas po probleme ja nic ine nepouzivam a mam ukazkovu floru ako nikto 🙂 u mna sa osvecili z lidlu softimo balicek stoji okolo 90 centov a uz som nemala mykozu tak 3 roky minimalne

dorotka66
16. sep 2013

@lulu77719 Ďakujem lulu vyskúšam 🙂 aj moja mam ich používa

kathrin17
16. sep 2013

@dorotka66 mne najviac zabralo to vynechanie sladkosti a ten lactacid......pri ET som sa toho nezbavila a bohuzial som aj v piatom tyzdni potratila ☹

lulu77719
16. sep 2013

@dorotka66 🙂 ked su dobre na babetkovske zadocky tak pre nas musia byt uzasne 😀

dorotka66
16. sep 2013

katrin17 to ma mrzí ☹ so sladkým mám trochu problém ale vynechám, práve som dorazila domácu bábovku.... 😎

vicka25
17. sep 2013

Ahojte. Som tu nová a chcem sa vás opýtať na váš názor. Som 9. deň po ET. Včera som začala špiniť, dnes som dostala menzes (presne na termín). Spravila som si aj test (nádej umiera posledná...). Keď sa na teste ukázala bledulinká čiaročka (nebola z raňajšieho moču), skoro som odpadla. Neviem čo si mám myslieť, a neviem ani čo robiť. Doteraz som robila už kopu testov, ale zatiaľ som takýto výsledok nikdy nemala. Mám ešte ďalej dúfať? A brucho ma z toho menzesu poriadne bolí...bodla by aj tabletka, ale aj keby ma malo roztrhnúť si ju už teraz nedám. Stalo sa tu niekomu niečo podobné? Poraďte mi prosím...ďakujem...pridala som aj fotky, no neviem či to bude vidno... 😖

sonkaj
17. sep 2013

No tak chod urcite na krv pretoze aj ja som krvacala a bola tehu.
Inak dnes som si robila zasa test 8.den po et a toho ducha fakt musim hladat s okuliarmi.je este slabsi ako vcera tak to je asi blbe,no co uz. Kym nie je mrcha...

vicka25
17. sep 2013

Ja už fakt neviem čo si mám myslieť. S manželom sme na ten test pozerali asi 5 minút ako blbci a neviem....slabučká čiaročka, fakt slabulinká...ale je tam... 😨 ...tak jedine počkať do zajtra a uvidí sa...potom si možno zavolám do centra...14. deň mi vychádza na nedeľu, tak predpokladám že mi to spravia až v pondelok...alebo je možné že by mi to urobili v piatok (síce po skoro deviatich rokoch čakania by sme ten jeden víkend mohli vydržať... 😖 )? chodíme do Heliosu MT, nemáš s tým skúsenosť náhodou.

Držím palce nech vám to vyjde... 😉

sonkaj
17. sep 2013

Tu su moji duchovia v porovnani s tym tvojim testom su fakt ze o nicom(((

vicka25
17. sep 2013

no ja si myslím že sú podobné tým mojim...sú tam...no...len aby tam aj ostali...je to ťažké...ach tá príroda... ☹

sonkaj
17. sep 2013

Ja idem v piatok do labaku to budem 11den po ET a vysledok bude do hodiny,gyncare ma dovolenku a do pondelka cakat tha čosi))))

lenka2013
17. sep 2013

Chcem sa spýtať,kedy ste začali krvácať po ne´´uspešnom IVF,ja už som mala pred 5 dˇˇnami dostať mrchu a nič ,hcg negat.

ame
17. sep 2013

@lenka2013 Ked som vysadila Utrogestan, menzes prisel na 3. den. Do 7. dni od vysadenia liekov by si mala zacat krvacat.

lenka2013
17. sep 2013

@ame Ja som vždy krvácala ešte pred testomaj ked som užívala Utrogestan ,ale teraz mi už 5 dní mešká

dorotka66
17. sep 2013

ahojte, takže dnes ráno som volala do centra, keďže sa to pálenie po utroši zhoršovalo veľmi nepríjemne a zmenili mi lieky. teda dostala som injekcie agolutin a od zajtra ráno začínam. poznáte ho? pozerala som na nete, berie sa pri gyn. problémoch a tiež na udržanie. ale ak ste ho niektorá brala budem rada, za všetky info. 😉

vicka25
18. sep 2013

vyzerá to tak že to nevyšlo...na dnes tie čiarky zoslabli...:(

januska150
19. sep 2013

Tak akurat po krvi a o jednej sa uvidi aky je vysledok? Drzte mi palce

sonkaj
19. sep 2013

Som na tom podobne,aj mne uz dnes skoro vobec nebolo vidno ziadnu ciarku.
Zajtra krv(((

domcek1111
19. sep 2013

@sonkaj ....nazúfaj, nádej zomiera posledná..pfuj, pfuj, pfuj...držím palčeky... 😵 😵 😵
@januska150 ...už čakám na super správu.... 😵 😵 😵 😵

kathrin17
19. sep 2013

ahojte baby...dnes som 6ty den po KET a na testiku toto 🙂 co na to hovorite?

januska150
19. sep 2013

@domcek1111 dobra sprava sa nekona bohuzial testy negativne. Dalsie ket o 2 mesiace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre