Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

viaven
26. sep 2013

@tekla3010 a t cakas teraz po vklade? alebo? mam chaos ešte na celom modrom koniku... ale som velmi rada, ze su tu babenky co prezivaju to iste a je si s kym vymenit skusenosti ;-D

tekla3010
26. sep 2013

@viaven ja to iste, tiez to tu zatial moc nepoznam... ja som mala transfer 24.9. - v utorok, takze mam pred sebou este dost cakania ☹

tekla3010
26. sep 2013

@viaven ale mam kamaratku, ktorej sa teraz nedavno narodili dvojicky z gynfivu, tak aj ona mi dava rady... a zakazala mi robit si akekolvek testy! 🙂 ze si mam pockat na krv a hotovo... aj ona to vydrzala a robila si az rano pred druhym odberom krvi a to mala len slabunky pasik... a uz ma doma dvoch hladosov 🙂

viaven
26. sep 2013

@tekla3010 ja 20 😀 to sme skoro spolu... a kolko ti vkladali a ake? Ten pregnyl ti pichali po vklade? ci ešte pred punkciou? Mala si ET ci KET?

natalie78
26. sep 2013

@tekla3010 ja som ten pregnyl nemala. nie je lahke nerobit testy, ale tym, ze si mala tu injekciu, mozno ta to bude trosku brzdit a nebudes zbytocne vyhadzovat peniaze za testy a nebudes sa zbytocne stresovat. len ver tomu, ze babikam sa u teba bude naozaj pacit a urcite ostanu 🙂 . a ako tu pisu kocky, ked to v tele ostava 10, na nejaky 11ty si spravis testit. a bude naozajstne pozitivny 🙂

viaven
26. sep 2013

@tekla3010 len bez tych testov som strasne nervozna a ten cas strasne pomaly uteka... nakolko len lezim doma a tukam do PC... Manzel mi zakazal si hladat pracu 😀 nakolko som musela dat predtym vypoved... Mam sa pripravovat na matersku 😀 Len kiez by sa to podarilo... A ake rady ti dala ešte ta kamaratka? Ma jednovajecne alebo 2? Ja som si dala vlozit 2 embrijka ale kazdy ma strasi ze 2 by som nevynosila, nie to ešte 3... 😀 keby sa rozdvojili 😀

viaven
26. sep 2013

@tekla3010 aj ked j aby som uz aj 3 brala, len aby sa neico uhniezilo... 🙂

kathrin17
26. sep 2013

@natalie78 dakujem moja zlata...aaaaano rano idem na krv a aj na sono....som zvedava, ci uz bude nieco vidiet 😀

kathrin17
26. sep 2013

@viaven jaaaaj tak to potom ano...u nas bol problem v manzelovi....zly spermiogram....ja by som mala byt v poriadku.....vkladali mi jednu expandovanu blastocystu 🙂 a prvy krat som testila na siesty den od KETu a uz sa dala ciarka pekne odfotit 🙂

viaven
26. sep 2013

@kathrin17 my sme zacinali azoospermiou, ja som bola v poriadku 😀 a co lekari dokazu urobit z cloveka ☹ jee 6 den, to je skvele. Sa musela hned pekne zahryzkat 😀 Ja sa chystam tiez zajtra testovat - to bude 7 den, a testovala somm aj 5 to bola ešte pregnylova ciarka, tak dufam, ze bude silnejsia 😀 ako sa inak citis?

kathrin17
26. sep 2013

@viaven citim sa fajne......vobec sa necitim tehotne, len mam velke a bolave prsia......a k veceru velke vypukle brusko, inak je to super, verim,ze vsetko pojde tak ako ma 🙂

viaven
26. sep 2013

@kathrin17 to hej ;-D tesim sa s tebou ;-D

kathrin17
26. sep 2013

@viaven nam prve povedali nekrozoospermia.....ze vsetky spermie mrtve....ja som bola z toho uplne na nervy.....ale potom to trosku zmiernuili

natalie78
26. sep 2013

@kathrin17 no super, ze uz aj sono 🙂. ja sono este ani len netusim kedy. zajtra rano na krv, vysledky budu asi po piatej poobede. a potom opakovany test v pondelok (ak ten piatkovy bude pozitivny samozrejme 🙂 )

kathrin17
26. sep 2013

@natalie78 u nas robia odber a aj sono v jeden den a potom ani neviem,ci budu robit kontrolny odber 😀 potom o tyzden az dva by som mala ist este raz na kontrolu, ci bije srdiecko a potom spravu vypisu pre mojho gyndosa

natalie78
26. sep 2013

@kathrin17 znie to super. velmi velmi sa s tebou tesim 🙂

natalie78
26. sep 2013

@kathrin17 potom daj vediet, co ste videli 🙂

tekla3010
26. sep 2013

@viaven no vkladali mi 2 blastocysty, jedna uz vyliezajuca, pripravena na zahryznutie 😝 a pregnyl mi pichali uz 2 dni pred punkciou, cize dnes je to uz 9.den teoreticky. a mala som ET + 2 embryjka sme zamrazili
a ta moja kamoska ma 2-vajecne - kazdy je iný - jeden na nu a druhy na neho 🙂 im to vyslo az na 2.ivf
inak u nas v rodine uz moj starky bol z jednovajecnych dvojciat, takze ta moznost dalsieho zdvojenia tam je 🙂 ale tak bala som sa vlozit len jedno a znizit si tak sancu...

tekla3010
26. sep 2013

@natalie78 ved ja aj uvazujem, ze to skusim az na 11. den... aj je to moje stastne cislo, tak potom uvidime, ci aj ostane 😝

kathrin17
26. sep 2013

@natalie78 jasne zajtra, ked sa vratime dam okamzite vediet, co sa dialo a co sme videli 🙂 hrozne sa na to tesim 😀

kathrin17
26. sep 2013

@tekla3010 pre mna je od piatka 13teho stastna prave trinastka 😀 13teho vklad a na 13ty den od vkladu rovnake kolajnicky 😀 inak zajtra je rok aj den, co sme boli po prvy krat v CARe 🙂 takze ako sa hovori, ze do roka a do dna 🙂

natalie78
26. sep 2013

@kathrin17 az zimomriavky mi nabehli , ked som si precitala to tvoje "do roka a do dna" 🙂
tesiiiim sa na zajtra 🙂

kathrin17
26. sep 2013

@natalie78 ze....je to sranda ako nam to pekne vyslo 🙂

inava
27. sep 2013

Ahoj dievčatá, mali ste niektorá po KET na tretí deň nízky tlak, (ja ho mám vždy normálny 120/80). Po tieto dni nízky 90/60
Toto je môj druhý vklad. Prvý vklad som mala 24.6.13 a takéto problémy som nemala. Vtedy to nevyšlo.
Dúfam, že teraz to vyjde.

zuzika72
27. sep 2013

ahojte som tu nova, tiez sa pokusame o babenko uz dva roky a tiez sme zacali chodit do rf , prva stimulka bola v septembri 3 vajka dve sa oplodnili, ale na treti den sa rozpadli, druha stimulka uz bola lepsia mali sme 6 vajok a aj sa oplodnili ale iba tri sa vyvijali podla noriem aj ked nakoniec dostali hodnotenie 2, teraz som 6 den po vklade dvoch embryiok, az dodnes ma hrozne boleli prsia a dnes prestali tak neviem. chela by som sa spytat ze vy co sa vam podarilo otehotniet ste mali nejake syptomy alebo az test ukazal ze ste tehu. dakujeeem

kathrin17
27. sep 2013

@natalie78
@viaven
@tekla3010 ahojte babulky tak mam kontrolu za sebou....HCG je krasne 1061 a tu je fotecka nasho drobceka, uz ma jeden a pol milimetra 😀

viaven
27. sep 2013

@kathrin17 krasne srdecne blahozem a nech to dotiahnete do uspesneho konca ;-D

kathrin17
27. sep 2013

@viaven juuuuj dakujem krasne....najradsej by som to vykricala do celeho sveta 😀 baby vsetkym vam srdecne dakujem a posielam tehu baciliky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech nas je tu co najviac

tekla3010
27. sep 2013

@kathrin17 gratulujem moc moc! to je nadhera, drzim palceky nech sa drzkate! 🙂 hadam to aj nam raz vyjde.... a moze aj skor ako do roka a do dna! 🙂

kathrin17
27. sep 2013

@tekla3010 jednoznacne.....najlepsie keby to chcelo vyjst hned...moc vam to prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre