Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

donatela
18. okt 2013

@netilka mas moj velky obdiv, ze uz si tolko sklamani zazila a stale bojujes! Musis byt veeeelmi silna zena, klobk dole!
A neskusala si nieco alternativne prave na podporu maternice a udrzania embrya? Mojzisovej cviky na posilnenie panvoveho dna, homeopata, chiropraktika... Ja zatial toto mam v plane podstupit, ak et nebude uspesne. Mame sice 7 mrazacikov, ale nechcem sa hnat do ketov... Vkladali nam vraj krasnu blastocystu, sliznicu som mala idealnu. Tak ak sa nezahniezdi, tak asi je problem s materniciu a udrzanim. Mam za sebou aj 2 biochemka po iui, takze urcite, nez pojdem na nejaky ket, skusim nieco z tychto alternativnych foriem. A este, pocula si uz o chilli tobolkach. Zacnu sa uzivat 1 den pred Opu a uzivaju sa este cca tyzden po vklade vo zvysenych davkach. Posobi to na prekrvenie maternice a teda lepsie uhniezdenie. Ci je to pravda neviem, testujem na sebe🙂;) Ale niektorym zenam to pomohlo... Prajem ti, aby ta tvoja sila a bojovnost neopustala a aby sa vam to uz podarilo!!!!🙂🙂🙂

netilka
18. okt 2013

@donatela Dakujem za tvoje slova, potesila si ma. 🙂
Vies, niekedy nezostava nic ine, len byt silnym.
O chilli tobolkach som uz pocula, mozno si ich teraz zaobstaram a budem uzivat.
Aj tebe prajem, aby si co najskor mohla s radostou prezivat dni uz s babatkom v brusku. 😉

linn32
18. okt 2013

@donatela dobre rady,dakujem..o chilli tobolkach som nepocula,ale mojzisovu metodu zacnem cvičit..niekedy som to aj cvicila,upustila som od toho..este raz vdaka..ak mas viac rad,sem s nimi!🙂

viki127
19. okt 2013

@magdus999 ahoj, vcera som tu nebola, lebo som to jaksi nestihala, ked spinis a nemas riadny menzes tak to je dobre znamenie, aj test ti mozno neukazal lebo sa to zacalo neskor uhniezdovat, a hlada si tam to spravne miestečko, neboj to bude dobre, držkaj sa

viki127
19. okt 2013

@magdus999 som to trochu blbo vysvetlila 😖 , to s tým špinením nie tak že je to uplne že super 😖 , ale tak že to može znamenat aj to dobre nie len to zle, my ide dneskam 😎

magdus999
20. okt 2013

@viki127 ďakujem, si veľmi zlatá, ale ja už viem, že to zas nedopadlo dobre 😒 už mám riadny menzes, takže opäť do ďalšieho KET-u 😉

slnecnica007
20. okt 2013

@magdus999 Sakra. To ma mrzí... ☹ Ja čakám na piatok, uvidím, aký bude výsledok. Vložení boli naši poslední bojovníci. Ak to nevyjde, tak ešte skúsime Brno. Neviem si pomôcť, ale mám taký pocit, že Češi sú v otázke IVF ďaleko dopredu... Aj ideš do KET hneď tento cyklus? Alebo dáš mesiac pauzu?

donatela
20. okt 2013

@linn32 nie je za čo...🙂🙂 Tak dám ešte jeden tip: ty si spomínala, že nemáš mrazáčikov (ak si dobre pamätám). Neviem koľko si teda mala vajíčok. Ale ak to bolo v tom, že menej, tak na kvalitu vajíčok sa odporúča INOSITOL. Odporúča sa najmä pre ženy so syndrómom PCO (môj prípad), ale viem, že to užívajú aj niektoré zdravé ženy a mali tých vajíčok tak akurát (ani veľa, ani málo)... Niektoré ženy po liečbe Inositolom otehotneli aj prirodzene...
A ako sa cítiš po víkende?

donatela
20. okt 2013

@magdus999 ☹ ☹ ☹ Držím palce na ďalší KET!

trulinka
21. okt 2013

@magdus999
Och tak to ma mrzi, ze ti to nevyslo ☹ . Ozaj som mala pocit, ze ti to vyjde. Ja uz som z tohto vsetkeho taka znechutena, vyjde to vobec niekomu? Ja si tiez myslim, ze mi to nevyslo, ale testovat budem az v piatok...dnes som 10-ty den cyklu. Tak ti prajem vela, vela stastia pri KET-e! Ides hned teraz?

magdus999
21. okt 2013

@slnecnica007 neboj sa, určite sa to podarí 🙂 o Brne som počula len dobré správy,ale pre mňa jednoznačne nereálne - ďaleko, som z BB a v Heliose mám ešte 9 zamrazených 🙂 a idem hneď ďalší cyklus, nemám na čo čakať.
Ďakujem za všetko!!!

magdus999
21. okt 2013

@donatela ďakujem krásne!!!!!!

magdus999
21. okt 2013

@trulinka ty sa hlavne nestresuj a neprechádzaj negatívnymi pocitmi!!!! aj tak je už rozhodnuté, iba čo si kazíš deň a ja verím, že sa ti to podarí, však musí jedna z naá začať s dobrými správami 😀 jasné, pôjdem hneď na ďalší cyklus 🙂
ďakujem za podporu, veľmi pomohlo 🙂

viki127
21. okt 2013

@magdus999 Ahoj, ☹ neboj ja aj tak viem, že sa ti to čoskoro podarí, nebojkaj a bojuj, teš sa s toho že tam na teba čakaju mrazačikovia 😉 , viem že je to tažky pocit a tažko sa hladaju tie spravne slova, ale ja tak na teba myslim, že to určite čoskoro príde 🙂
Ja som dneskam bola na kontrole a už tam videl neviem ci to napisem spravne: gestacny vacok : 😉
Tak mi povedal, že to tam je, zobral mi krv a zajtra budu vysledky 😝

magdus999
21. okt 2013

@viki127 to fakt? ja sa s tebou tak teším 😀 takže to tvoje špinenie bolo nakoniec to správne 😀 a tak si sa bála 😀 a robila si si aj test? či si vydržala? aj ja som na teba cez víkend myslela, že ako sa máš a taká dobrá správa nakoniec 😀
Ja idem práve rituálne spáliť fotku zo sona, čo mi dali po KET-e 😀

trulinka
21. okt 2013

@viki127
ahoj, ty si tiez bola na ET, alebo KET? A podarilo sa? Prajem vela stastia 😉

viki127
21. okt 2013

@magdus999dakujem moc, ja som nespinila, test som si robila ved som ti aj fotku poslala 😅 , no ved este neskacem, len tak potichucky sa tesim 🙂

viki127
21. okt 2013

@trulinka ahoj, ja som bola na ket, ale v brne, zatial sa to ukazuje dobre, tak uvidime, co bude dalej 😉

magdus999
21. okt 2013

@viki127 prepáč, som si ťa pomýlila s lynn, mrzí ma to 😒 dodávaš mi nádej do ďalšieho tranferu

magdus999
21. okt 2013

@linn32 no ako sa máš? niečo nové?

donatela
21. okt 2013

@viki127 veeelmi gratulujem!

donatela
21. okt 2013

@trulinka mam podobne pocity ako ty:(:(:( ale uz s tym nic neurobime. Ale akosi sa mi nedari mysliet pozitivne... Mam pocit, ze uspesnost ivf je daleko slabsia ako sa prezentuje na strankach jednotlivych carov...:(:(

trulinka
21. okt 2013

@donatela
ahoj, aj ja mam ten pocit. Ved tu citam len same negativne vysledky..... ☹ Snazim sa mysliet pozitivne, ale mam jednoducho pocit, ze kazdu chvilu dostanem menzes......Kedy ides robit test? Ci pojdes rovno na krv?

donatela
21. okt 2013

@trulinka ja pojdem rovno na krv. Netestujem... Dnes som len 8dpo et, v stredu budem 10 dni po. Test mi neukaze skor ako krv. Si myslim. Ty budes testovat sama, ci?
Inak ja nemam pocit na ms. U mna zatial vzdy utros fungoval pri troch iui. Vzdy som zacala krvacat az po vysadeni... Takze ani tomu sa u mna neda verit. A normalne by som ms dostala az v stredu - budem 33 dc...

trulinka
21. okt 2013

@donatela
Aha, tak my sme sa dohodli s Dr. v Car-e, ze si mam urobit test 14 dni po ET - to je tento piatok. Ze im mam zatelefonovat vysledok, ale nemusim tam chodit, lebo to mam do MT velmi daleko. Dnes som 10-ty den po ET a 27 den cyklu, sem tam ma pobolieva v podbrusku ako pred menzesom, ale este nespinim. Tak si skusim spravit test v piatok a uvidim. Dufam, ze dovtedy nedostanem menzes ☹ . Jasne, to si ani nerob test, krv bude istejsia....Tak sa drzkaj, ved niekomu to hadam vyjst musi..... 😉

donatela
21. okt 2013

@trulinka ved ano, ked to mas do car daleko... V piatok by uz aj test mal vosi ukazat. Alebo chod k svojmu gyn dr. Urcite ti urobi krvny test na hcg... Aby si mala istotu🙂🙂 Budeme si teda drzat palce!!! Nic ine nam neostava🙂🙂

linn32
21. okt 2013

@donatela ahoj, inofolic beriem..mala som dost vajicok,ale nedosiahli hatchujucu blastocystu embrya..genetika dobra - co nam dvom s mm robili, tak ja to nechapem

linn32
21. okt 2013

@magdus999 to je skoda..ja tiez mam uz riadny menzes..aky si mala vikend?

linn32
21. okt 2013

@trulinka drz sa!!! Ty to dobojujes do pozitiva!!! 🙂

magdus999
21. okt 2013

@linn32 ach jaj...... čo ideš robkať ďalej? ja idem do ďalšieho KET-u. A písala som do kúpelov Lúčky, špecializujú sa na ženské veci, či by mi neodporučili nejaký pobyt, čo by pomohol..... V sobotu sme boli v Košiciach na muzikáli a v nedeľu sme celý deň behali s kamošmi po B.Štiavnici. Manžel bol veľmi smutný.... veď už sú to 4 roky a stále nič ☹ veľmi tomu veril, viac ako ja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre