Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sasa1983
25. okt 2013

@catherin12čaf kočka, ja som D5 po vklade, nie je pondelok a krv nejak skoro? Z akého CAR si, ak sa môžem spýtať?

viki127
26. okt 2013

Ahojte, tak ja mam pre vas zle spravy, v utorok som začala silno krvacat, hned nemocnica, tam mi napichali injekcie s každej strany, no bohužial nepomohlo. Uzavrete ako abortus spontaneus ☹
Ale ja sa nevzdam a idem bojovat dalej, však sme bojovničky 🙂
Držkajte sa babule 😉

linn32
26. okt 2013

@trulinka @magdus999 @donatela babulky,je to negativne..cize vsetko v poriadku..poviem vám pravdivo-potesila som sa..pokial to nemá byt v poriadku,tak za seba sebecky hovorim,nech som v poriadku aspom ja🙂

linn32
26. okt 2013

@viki127 viki, hovorim to aj sebe ale platí to aj pre teba..ak to nemá byt v poriadku,bojujeme dalej..hlavne nech my sme v poriadku..drž sa,musela si si toho teraz vela přežít a prejst..sprav si pekny víkend..

viki127
26. okt 2013

@linn32 uz som odrazena a ideme dalej, este to boli aj boliet bude, ale nevzdavam to, ty si mala kolky vklad? prepac len nemam prehlad. Držkaj sa

linn32
26. okt 2013

@viki127 ale prosím ta,tu je tolko bab,ze nemozes mat prehlad🙂 ja som mala druhé IVF a druhy vklad..ziadne mrazaciky,cize musíme ist do celeho kolobehu od znova..a ty?

magdus999
26. okt 2013

@linn32 úprimne ma to mrzí, veľmi som tomu verila.....a tvoj prístup nie je sebecký,ale správny!!!! Uži si krásnu jeseň, potom Vianoce a hurá do ďalšieho pokusu a my ťa budeme všetky podporovať 😉

magdus999
26. okt 2013

@viki127 správne, treba ísť do ďalšieho pokusu, ak sa na to cítiš 😉

magdus999
26. okt 2013

@minis ahoj, hlavne sa nepozoruj! 😉 je to tvoj prvý vklad? ak nie, určite neporovnávaj s predošlým, každý je úplne iný 🙂

magdus999
26. okt 2013

@slnecnica007 @trulinka úprimne Vám gratulujem, fakt ste povzbudili, že sa to dá 😀 my ostatné @donatela @linn32 @viki127 @netilka budeme bojovať ďalej, aby sme sa k vám čo najskôr pridali

minis
26. okt 2013

@magdus999 ahoj 😉, hej, moj prvy... Ale cim som blizsie k terminu krvicky -streda bud.tyzden, tak tym som vac presvedcena, ze to nevyslo... ja nevim preco.... ☹ 🙂 ale este mame 6 mrazacikov (icsi)

slnecnica007
26. okt 2013

@donatela Ani ja som veľmi neverila KEtu, lebo keď človek pozerá štatistické čísla, tak tá úspešnosť je tam naozaj nižšia ( aspoň čo uvádzajú centrá na Slovensku). Všetko je to o kvalite embryí. V podstate teraz nám vkladali embryá, ktoré sa delili tak, ako sa mali. V tých predchádzajúcich pokusoch sa nám vždy delili pomalšie. Teraz len dúfam, že bude všetko v poriadku a že naši "šampióni" (alebo teda aspoň jeden) sa budú krásne vyvíjať. Veľmi držím palce, aby vám to nabudúce vyšlo!

catherin12
26. okt 2013

@minis tak momentalne sa citim vpohode...prve 4 dni ma pobolievalo v podbrusku..ale to uz prestalo...trosku ma bolia prsia tak neviem ci to je z tych liekov alebo to vyslo....a ty sa ako citis??

catherin12
26. okt 2013

@sasa1983 tak neviem ci je to skoro alebo nie...ale tak mi povedal doktor, ze mam prist vpondelok...ty si teraz bola na prvy pokus??

cristinna
26. okt 2013

@slnecnica007
To su pozitivne spravy a urcite zdolate aj prvy trimester. 🙂 blahozelam.. prosim ta, aka je dlha pauza medzi et a ket? Mne nevysiel prvy et, v den testu krvi tento tyzden som dostala menzes a po menzese buduci tyzden by som chcela na kontrolu k doktorovi ale este predtym chcem zistit ze kolko je asi pauza, bude sa dat ket na dalsi menzes, priblizne koncom novembra-druhy cyklus alebo az 3.cyklus menzesu- polovica decembra. V decembri ale to uz budu sviatky tak asi v januari.. Diky 🙂

slnecnica007
26. okt 2013

@cristinna Ďakujem. Ja som mala ET v apríli a KET hneď v máji, chcela som využiť prebiehajúcu PN. Takže ja som bola na krv 10. deň po ET, tá bola negatívna, 14. deň po ET takisto negatívne, ale ráno, ako som bola na krv, som si hneď pýtala protokol na KET. Vysadila som Utrogestan, a od. 1. dňa menzes som hneď začala brať tabletky a prípravu na KET. V podstate je to len na Tebe, či si dáš pauzu, ide o to, či to človek psychicky zvládne, ak sú výsledky negatívne, alebo sa potrebuje z toho dostať dlhšiu dobu. Prajem veľa šťastia!

sasa1983
26. okt 2013

@catherin12 áno, prvý pokus..Ty si z akého CAR?

zelenagw
26. okt 2013

@catherin12 a kolky den si po Et/Ket?? V pondelok idem aj ja na kontrolu ale ja sa len chystam na ET teda ja len na odber este .-)

magdus999
26. okt 2013

@minis tak, dôležité je, že ešte máš zamrazené, veľa dievčat nemá také šťastie ako my 🙂

trulinka
26. okt 2013

@slnecnica007
Jeeej, tak ti to vyslo, to sa tesim s tebou 😉 . Ja este neviem ake mam HCG, ja som si len test robila, v stredu pojdem na krv....Veru ten prvy trimester bude zrejme vselijaky, neviem co ma caka 😝 . A ako sa citis? Ja mam nafuknute brusisko ako balon a prsia ma bolia, inak zatial nic ine.....

trulinka
26. okt 2013

@linn32
Veru, hlavne nech si v poriadku, ved nabuduce sa to uz podari..... 😉

trulinka
26. okt 2013

@minis
Ahoj, ja som bola cele 2 tyzdne cakania presvedcena, ze mi to nevyslo.....a cuduj sa svete, vcera na teste 2 ciarky 😉 . Takze ak ti mozem poradit, vydrz do poslednej chvile, snaz sa nesledovat, odpocivat, ved aj tak je uz rozhodnute.....Drzim palce 😉 . Inak my mame tiez este 6 mrazacikov.....

slnecnica007
26. okt 2013

@trulinka Tak s nafúknutým bruchom sme dve 🙂 A ešte citlivé prsia a pocit ťažkého žalúdka. Podobne ako pri prvom tehotenstve, vtedy som toho teda veľa nepojedla, lebo mi stále žalúdok plával. Teraz mi naopak stále chutí jesť, lebo keď som najedená, je mi lepšie, ako keď som hladná. Tak ak bude všetko ok, to zo mňa bude na konci celkom slušná veľryba 🙂

catherin12
26. okt 2013

@sasa1983 nechcem to pisat na verejnu siet nehnevaj sa

catherin12
26. okt 2013

@zelenagw ked nepocitam den transferu tak dnes uz je 9 den...kedy mas ist na odber??

sasa1983
26. okt 2013

@catherin12 jasné, rozumiem..

trulinka
27. okt 2013

@slnecnica007
Tak mne zatial nie je na zaludok zle, snad sa mi to vyhne, ale brusisko mam teda neskutocne....zrejme si uz budem musiet nejake vacsie oblecenie zohnat, nemozem stale chodit s rozopnutym gombikom na nohaviciach 😉

minis
27. okt 2013

@trulinka Gratulukem, zatial teda este potichucky 😉 k dvom palickam 🙂 . V stredu ides na krv? To uz druhy krat, ci? Ja som takto pred tyzdnom bola na et a pomalicky ma prestavaju boliet aj tak viac prsia a ani brucho ma uz tak casto nepobolieva ako na ms. Ano ano, snazim sa nesledovat sa 😀 , ale sak to sa nedaaaaa 😀 . A ja som mala teraz v piatok strasne stresy a nervy ☹ a od vtedy som nejako presvedcena viac a viac, ze je to pase...

trulinka
27. okt 2013

@minis
Ahoj, dakujem, pekne 😉 . V stredu idem 1 x na krv, ja som nesla do Car-u na krv, lebo sme sa dohodli, ze nech si urobim len test a zatelefonujem im vysledok a na krv mam ist uz ku svojmu gynekologovi. Dr. v car-e mi tak vysiel v ustrety, lebo ja mam do Martina velmi daleko.....Takze ja este stale neviem na 100% ci to vyslo. Ale tak hadam by ma test neklamal, zajtra si urobim este 1 pre istotu a v stredu na krv. Tazko mi je pisat ti aby si sa nestresovala a myslela pozitivne, ked ja sama som to tak nerobila...Tiez som tomu neverila, ze by mi to vyslo a stale som sa sledovala...proste musis len nejako prezit toto nekonecne cakanie 😉 . Velmi ti drzim palce 🙂

dorotka66
27. okt 2013

@trulinka blahoželám a pekne mysli pozitívne. skvelé je, že tam vidíš II 🙂 kedy so mala KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre