Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

francesca111
19. dec 2013

baby mala ste niektora 13 den po kete hcg 17???

zuzzi08
20. dec 2013

@francesca111 to je dosť málo ☹ . Ale možno sa uchytilo neskôr a hcg pôjde ešte hore 🙂 .

deni_h
27. dec 2013

Ahojte, píšem vám hlavne kvôli tomu, aby sme sa navzájom povzbudili v tejto niekedy sa zdá, že nemožnej snahe. Už pekných 5 rokov sa snažíme o dieťa, absolvovali sme už kopec cyklov. Posledný ET sme mali v dec, s výsledkom v čo sme už neverili. Výsledok krvi bol 250 hcg, čo je úžasné. Je to skutocne neuveriteľný zážitok, a obrovská úľava s tým, že možno teraz...
Viem,že to este neznamená "výhru", ale prajem vám podobný zážitok z celého srdca!

sherny
27. dec 2013

@deni_h gratulka 🙂 my tiež 5 rokov a kúsok, ...tiež máme za sebou kopec cyklov, a tiež 4 IUI a 2 IVF, ale také šťastie sme zatiaľ nemali ☹...hádam sa aj my raz dočkáme bábenka 🙂

linn32
1. jan 2014

@deni_h tak taketo spravy ta spravne nastartuju!!! Drzim paste,tesim sa s vami..

minis
2. jan 2014

Ahojte kocky ;)
som 13 den po KET. zajtra idem na krv... ET nevyslo, toto je prvy KET.... test som nerobila, kaslem na testy.... aj tak som tam nikdy ani len ducha nemala.... :D
ale od vcera vecera mam take pobolievanie podbruska ako na ms. teoreticky by som mala dostat okolo 06.01.... stale chodim na wc ci nahodou uz nekrvacam....bradavky mam dost citlive asi treti den, ale to vsetko ten utros podla mna.... alebo prichod ms....a rani jej asi len útros, aj ked cez ET, resp. den pred krvou som vtedy dostala ms aj cez utros..... ja uz neviem zeny moje :D

dukokatka
2. jan 2014

@minis urob si test alebo pockaj na krv nic viac ,

dukokatka
8. jan 2014

@minis ako dopadla krvicka?

dukokatka
8. jan 2014

@francesca111 ako sa mate vsetko v poriatku hcg stuplo?

kathy1
9. jan 2014

Kocky chcem sa spytat po IVF, po vklade, sa daval do 12tt utrogestan, aby sa babo lepsie udrzalo, len ten sa uz prestal vyrabat, aky liek teraz davaju ako nahradu????

netilka
9. jan 2014

@kathy1 Ahoj, ja som si vyberala Utrogestan pred dvomi dnami, takze by mal byt k dispozicii.

84verca84
9. jan 2014

V centre kam chodíš ti musia predpísať náhradný liek namiesto utrogestanu. Skús si tam zavolať a opýtať sa na to. Iba oni ti môžu predpísať. Mohol sa prestať vyrábať, ale v lekárňach ho môžeš ešte zohnať.

sonkaj
9. jan 2014

Ahoj kočky,po trojmesacnej pauze po neuspesnom 6-tom IVF som tu zas,
Od zajtra picham na 7.ivf,idem prezriet dozadu co mate nove a kolko dobrych sprav najdem...
Je niekto teraz aktualne na zaciatku stimulacie??

hencidlo
10. jan 2014

Ahojte dievcata, mam necele balenie Utrogestanu (22 guliciek) exp. 8/2016, tak ak by to niekorej z Vas pomohlo ozvite sa :o)

dukokatka
10. jan 2014

dnes som bola na sono,doktorka ma nepotesila lebo nevidela akciu srdiecka.odber som mala 25.11 a vklad 28.11.Nechapem to ze mi je je zle od zaludka ale nevraciam a mam aj vecsie brucho.v utorok mam prist na kontrolne sono.

kathy1
10. jan 2014

@84verca84
@netilka no ja som obehala cele mesto a zohnala uz len jednu krabicku, lekarnicka mi povedala, ze este vobec nevie co bude ako nahrada. Tak preto sa pytam, ze co budu davat v centrach namiesto neho, ja ho mam na upravu cyklu, u mojho dr. som nebola este, tak sa pytam tu. Ze ci nedavaju v centre nieco ine.

linn32
11. jan 2014

@kathy1 tak to je pre mna velka novina,lebo som vobec nepocula ze by niektora brala nieco ine ako utrogestan. Asi ho zacnem vyrabat ja,lebo tieto farmaceutické firmy ma uz riadne jeduju :(

sherny
12. jan 2014

@sonkaj a kde chodíš do centra? držím palce 🙂

magdus999
13. jan 2014

Takže kočky - dnes 4.deň po KET, kto sa pridá?
♥ ♥ ♥

jarika22
15. jan 2014

@sonkaj
Ahoj, ja som začala so stimuláciou 30.12. Ako sa ti darí?
Momentálne som po odbere a čakám na výsledky kultivácie.

jarika22
15. jan 2014

Holky, chcem sa vás opýtať, či máte nejaké odporúčanie na životosprávu po ET/KET. Už sme absolvovali tri neúspešné IVF cykly, momentálne sme uprostred štvrtého. Po PGD sa bude robiť KET, teraz k tomu sa ešte pridružilo OHSS. Trvá to tretí deň, pomaly sa to zlepšuje. Máte s tým niektorá skúsenosti? Prejde to postupne, alebo musím ísť do CAR. Mala som injekcie na 3 dni, na zajtra už nemám...

jarika22
15. jan 2014

@jarika22 Ahoj

linn32
19. jan 2014

@magdus999 tak ako??? Drzim ti velmi paste!

magdus999
20. jan 2014

@linn32 bolo všelijako - aj som krvácala, tak som bola celá nahnevaná na deťúrence nepodarené a nakoniec som si dnes spravila test a je pozitívny 🙂 ja som tak šťastná, ďakujem za podporu
ps- fakt je všetko v hlave 🙂 tento vklad ma o tom presvedčil 🙂

dundul
20. jan 2014

@magdus999 tak predsa 😉 tesim sa s tebou juchuuuu tehulkujeme 🙂

magdus999
20. jan 2014

@dundul ďakujem krásne, ja sa tak teším, že to je až nenormálne- však to poznáš 🙂

luciaabbie
20. jan 2014

Ahojte, ohladom toho utrogestanu....utrogestan sa uz zevraj vyrabat nebude. Mne na miesto neho uz minuly tyzden predpisal doktor LUTINUS. Az na to, ze za Utrogestan som platila 5€ a za Lutinus 24€ za balenie. Takze do odberu krvy to mam 3 balenia, Lutinus je iba 21ks, za 82€!!! Myslela som, ze zle pocujem v tej lekarni. Dajte vediet, ked vam lekar predpisal nieco ine, lacnejsie.

zuzzi08
20. jan 2014

@luciaabbie ja mám klasický Duphaston tabletkový a v sanatoriu mi povedali, že aj to môže byť ako náhrada za utrogestan.

luciaabbie
20. jan 2014

@zuzzi08 No mne tiez chcel dat Duphaston, lebo vedel ze Utrogestan uz v lekarni tazko zozeniem, kedze su to 3 balenia. Ten Lutinus nevedel ci sa mu ho tiez podari niekde preverit. Ale ked by som nezohnala ten Lutinus, tak by som pred KET musela prist na injekcie-v pripade uzivania Duphastonu. V lekarni som sa samozrejme hned pytala, ked mi povedali tu cenu za Lutinus, a povedali mi ze Duphaston ma ine zlozenie a ze je urcite lepsi ten Luthinus. Ide mi skor o to, ze v pripade potvrdeni tehotenstva sa musi nieco brat do 12 tyzdna. A ako ked si spocitas, ze 1 balenie 24€/21 tab. Tak to dava "ultra super cenu".

zuzzi08
20. jan 2014

@luciaabbie tak to je fakt smutné. Veď dosť sa človek natrápi aj fyzicky, psychicky a aj finančne počas IVF, všetko je dosť finančne náročné ☹ a teraz cenovo dostupný liek pre všetkých (utrogestan) prestali vyrábať a samozrejme náhrada je drahá ako hovädo ☹ . To je len úroveň 😒 . Zdravotníctvo naše potrebuje život ľuďom iba komplikovať a nie uľahčiť 😠 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre