Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

smoulinka13
26. feb 2014

@vanushka ziadne spinenie vobec nic brucho mam tvrde a boli ked stlacim, jasne testnem aj zajtra ale uz nedufam chcem ist dnes na krv svojej doktorke nech necakam do pondelka

matulka2314
26. feb 2014

@basha070
@livi28 caute baby tak krv pozitivna som tehotna 🙂 hcg mam 58 tak neviem ci to neni malo ale sestrricka povedala ze to je v poriadku ze som bola o dva dni skorej na krvi, basha a mne povedali ze nemusim prist na krv ze az na utz o dva tyzdne tak som sa pytala ze preco niekdo musi a niekdo nie tak povedala ze sa ked tak opyta lekara a zavola mi, tebe hned povedali ze mas prist na krv o tyzden? livi a ty mas ist tiez na kontrolnu krv alebo az na utz ?

vanushka
26. feb 2014

@matulka2314 n super, tak este jedna tehulka je tu ***!!!!! krasa !!!! smoulinka13, my sme teraz s tebou na rade 😀

matulka231, aky den si dnes po transfere ?

matulka2314
26. feb 2014

@vanushka som 12 den po et bez pk ale bojim sa ci to hcg neni nizke lebo ma ani nevolali na kontrolnu krv ci stupa ja som ymslel aze bude vacsie aj ked neviem ake by malo byt 😒

vanushka
26. feb 2014

@matulka2314 nie, to nevadi, kazda zena ma iny hcg.... je to tam 🙂 si mala 3 dnove embryjka ?

smoulinka13
26. feb 2014

@vanushka sme na rade ale az na dalsi pokus myslim 🙂))

smoulinka13
26. feb 2014

@vanushka teda myslim ja na dalsi pokus ty mas stale nadej

matulka2314
26. feb 2014

@vanushka som 12 den po et mala som 2 dnove opu bola v stredu a vklad v piatok, dufam ze teda pojde vsetko tak ako ma 🙂 a preco niektore baby volaju na kontrolnu krv a mna nevolali ? teraz budem vam drzat palce aby to vyslo 😉 ktory si de po et ?

vanushka
26. feb 2014

@matulka2314 ja som mala opu 13.2 vo stvrtok, jeden den po tebe a vklad v utorok 18.2 po PK, no neviem neviem, test by uz mal pomaly ukazovat.....zajtra vlastne den ocakavanej ms, cize 28 den cyklu... hmmmmm 😒

tebe testy ukazovali ?

zu_zi
26. feb 2014

@matulka2314 gratulujem 🙂 Nech hcg krasne rastie a spolu s nim bambulka v brusku 😵 😵 😵
@vanushka aj ja som s Vami na rade 😉

vanushka
26. feb 2014

@zu_zi no jasne !!!!!! aky den si dnes ?

matulka2314
26. feb 2014

@vanushka mne v nedelu 9 den po et ukazal ducha ale som uz v piatok mala taky pocit ze to vyslo citila som sa tak inak, a citis sa ako na mrchu ? lebo mna tieto posledne dni pobolievalo brucho a myslela som teda ze nic z toho nebude ja by som mala dostat dnes, uvidis tak mozno sa neskor uhniezdilo este nezufaj na krv mas ist kedy ?

zu_zi
26. feb 2014

@vanushka ja som dnes deviaty po PK. Ako Smoulinka 🙂 Ty osmy, ze?

zu_zi
26. feb 2014

@matulka2314 hcg bolo take nizke preto, ze si nemala predlzenu kultivaciu, Tvoje embryjko bolo mensie, ked Ti ho davali, ine baby maju v tento den tri dni pred Tebou naskok, takze dovtedy bude hcg taaaakeeee vysokeeee, ze sa nam oci z neho zbrckaveju 😀

smoulinka13
26. feb 2014

@zu_zi
@vanushka baby sme na tom rovnako ale este nie je vsetkym dni koniec testnime este zajtra

matulka2314
26. feb 2014

@zu_zi dakujem za odpoved trosku si ma upokojila 🙂 budem vam drzat vsetky prsty aby to vyslo 😉

zu_zi
26. feb 2014

@matulka2314 aj my dakujeme 😵

vanushka
26. feb 2014

@zu_zi ano, 8 smy den 🙂

vanushka
26. feb 2014

@matulka2314 zajtra mam 9-ty den, dnes nebol ziadny duch ☹
ano, furt mam taky pocit ze dojde ms, hovorim si ze zasa nic... ale brucho raz taha, raz nie....hmmmm

na krv az v utorok, 4.3 dovtedy ma porazi, tak dlho cakat 😀

matulka2314
26. feb 2014

@vanushka tak to je este skoro vycsine bab ukaze az tak na 12. den, to aj ja som mala raz pocit ako pred ms potom zase nie mala som zmiesane pocity zo vsetkeho

maxilienka
26. feb 2014

ahojte babulky. Pridavam sa k vam ak mozem. To cakanie po ET je neskutocneeeee.....OPU som mala 17.2., vklad po PK 22.2., cize som dnes 4 den po vklade. Nemam ziadne priznaky, citim sa normalne. Snazim sa vypit denne 4l vody, brucho mam nafuknute len vecer, rano nie. Na krv idem 7.3. (13 den po ET)...to je taaaak dalekoooo esteeee 😀

maxilienka
26. feb 2014

mam otazocku: vkladali niektorej z vas vcasnu blastocystu na 5 den po PK a ste tehu?

sarda17
26. feb 2014

Ahojte, mám jednu otázku. 20. 2. som mala ET bez PK, do konca tohto týždňa som si vybavila prácu z domu, ale na krv mám ísť až 6. marca. Vy ste po ET pracovali alebo ste boli radšej v kľude doma až do testu?

maxilienka
26. feb 2014

@sarda17 ahoj - ty si mala tiez OPU 17.2. ako ja? A vkladali ti 3 dnove embryjka vsak? Takze sa da povedat, ze sme na tom podobne 😀 tesim sa, ze tu mam spolubojovnicku. No asi zalezi od toho ci mas narocnu pracu alebo nie. Ja som sa rozhodla pracovat z domu az do krvicky.

sarda17
26. feb 2014

@maxilienka Ahoj, áno, mala som OPU 17.2. Vkladali sme dve embryjka, mali sme ešte jedno na zamrazenie, ale nakoniec sa prestalo vyvíjať, takže ho nezamrazovali. Tak keď toto nevyjde, čaká nás zrejme druhé IVF, preto chcem ísť do toho s tým, že z mojej strany som spravila všetko čo som mohla. Asi si ma ovplyvnila, oznámim v práci, že ma ešte v pondelok neuvidia 🙂

sarda17
26. feb 2014

@maxilienka A vy ste na tom ako? Je toto tvoje prvé IVF?

maxilienka
26. feb 2014

@sarda17 uz druhé IVF...nám tiez vkladali 2 skoré blastocystičky, no a ostatné 4 sa prestali vyvíjať, takže tiež nemáme žiadnych mrazážikov (ako pri 1.IVF). Tak už teraz to musí vyjsť! Ako sa cítiš?

sarda17
26. feb 2014

@maxilienka Teraz už fajn, ale prvé 3 - 4 dni to bolo čudné, bolelo ma podbruško, aj kríže. Tak neviem, či bolo zlé znamenie tie bolesti alebo že teraz je už kľud. Ale nechcem radšej nad tým rozmýšľať, ak to nevyjde, po 6. marci bude mať dosť času na depresie, beriem to tak, že kým mi nepovedia negatívnu info, stále je nádej 🙂 A ty cítiš nejaké bolesti či príznaky?

maxilienka
26. feb 2014

@sarda17 ja necítim vôbec nič...zostáva len čakať 😀 a pozitívne myslieť

lucinda17
26. feb 2014

@maxilienka ahoj mne vkladali jednu blastocystu po PK a od 8 dna mam poz.tehu testy 🙂 a aj ohss :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre