Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

smoulinka13
27. feb 2014

@basha070 a kam chodis do cadu?? Mne v heliose nechceli dat 2 embryka ale pri kete by som velmi chcela 2

basha070
27. feb 2014

Baby, tak po rannom testovani tomu zacinam verit! Som syastna ako blcha !!! 😀 😀 😀

livi28
27. feb 2014

@basha070 do Iscare BA

livi28
27. feb 2014

@basha070 je to tam 🙂

basha070
27. feb 2014

@vanushka prepac, to bol preklep, 12 DPO som mala uuuplne jemneho ducha aj to az po zaschnuti, kuk na stranu 1218, tam som pridala fotku. Chodim na Antolsku.

basha070
27. feb 2014

@smoulinka13 chodim na Antolsku. Asi to zavisi pripad od pripadu. Mne ich dali pomaly automaticky. Len to chceli odsuhlasit.

livi28
27. feb 2014

to všetky beriete Utrogestan? Mne hned po vklade predpisali nieco nebolo v lekarni 🙂 tak mi to prepisali na nejaký gel crinone 8% tak nejak sa to vola 2x denne a až teraz po krvi to zmenili na utrogestan lebo je lacnejší. Ten gel ma stál 42 eur na 2 týždne a Utrogestan ma vyjde 7 co je rozdiel, no najprv mam douživat ten gel. Sa bojim toho utrogestanu ked píšete že sa vam po nom chce spat. Co si hodím v robote šlofíka ? 😀

smoulinka13
27. feb 2014

@livi28 ja cely cas so beriem utros nemozem zaspat a rano od 5 som hore 🙂)

smoulinka13
27. feb 2014

@basha070 no nas prehovarali cely cas a povedali ze ak sa rozhodneme aj tak dve budu nas este viac prehovarat :D ale ak si budeme stat za svojim musia nam to dat nie??

smoulinka13
27. feb 2014

@basha070 tak som zvedava ci budu dvojicky 🙂)

basha070
27. feb 2014

@livi28 ahoj, ja beriem crinone, je hoodne drahy, amm ho brat do konca 12 tt. Bred tym ked som bola na IUI, taak som bratla utrogestan, inak este mi zostal, kludne ti ho poslem, neviem co s nim. Ale myslim, ze zlozenie maju take iste.

basha070
27. feb 2014

@smoulinka13 no tak to aj ja..... 😉 Ja tiez myslim, ze ak si za tym budes stat, tak ti ich daju. Ale ty este cakaj na krv, ved tybuz mozes byt tehulka !

smoulinka13
27. feb 2014

@basha070 ano pockam ale myslim ze nic lebo som mala na ohss a nic mi nie je..takze to vsetko dokopy mi dava ze nic..:( ale tesim sa na ket..na 2 bojovnikov 🙂

livi28
27. feb 2014

@basha070 neišlo mi o peniaze, ja som ani nevedela, že nejaký utorgestan je, až teraz keď mi predpísali na krvi, že je to to isté a lacnejšie. s Crinone som spokojná, pohoda, žiadne vedľajšie účinky nič. Doužívam ho a budem brať teda utrogestan, len sa bojím toho spánku-nespánku pri ňom 🙂. Ale ja som na pocit spánku zvyknutná keďže 8 rokov mám anémiu chronickú :( Už sa teším na ultrazvuk snáď všetko dobre dopadne. Toto čakanie na všetko ubíja :( Nech už je máj 😀 a prvý trimester za nami

basha070
27. feb 2014

@livi28 mne povedali, ze utros sa uz nevyraba, je problem ho niekde zohnat...

livi28
27. feb 2014

asi preto mi ho rýchlo predpísali kým je 🙂 zohnala som ho v BA pri Iscare čo majú svoju lekáreň

vanushka
27. feb 2014

@livi28 ja nebberiem utrogestan, ale injekcie.
prve 3 ivf som ho brala, ale nezbadala som ze sa mi nejako chcelo spat.. skor naopak

vanushka
27. feb 2014

@smoulinka13 v heliose neradi davaju 2 embrya, chodila som tam.Ale myslim ze ked budes trvat na svojom, mali by ti dat 🙂

smoulinka13
27. feb 2014

@vanushka nechapem preco su tak strasne proti 2.....inde v pohode, nemaju s tym problem 😒

vanushka
27. feb 2014

@smoulinka13 testovala si dnes ????

ja mam biely belasy test 😀 mam kazde rano ritual - popri kave vyckavam ci dnes budu ciarky alebo nie 😀 😀 😀

smoulinka13
27. feb 2014

@vanushka testovala....a zase nic..nic...aj ja uz to mam ritual..ale uz podla mna si nie je sanca, dnes mam10 den po ET...

vanushka
27. feb 2014

@smoulinka13 ja mam 9-ty... hmmmm, ty 10-ty,....kazdopadne uz len 4 dni to ostalo do krvi a tam uz budes vediet pravdu,,, ty v pondelok ja v utorok...

to bude ale dlhy vikend pre nas 🙂
ale ked @basha070 pise ze az na 12 den mala ducha tak potom este pockame.....zaujimave to je

smoulinka13
27. feb 2014

@vanushka hej hej slabulinka sanca je tam ale velmi nedufam..ked vacsinou babam ukazuje uz aj na 7 den po ET...a ani nemam ohss ani nic...:( mas mrazacikov? pojdes hned na ket?

vanushka
27. feb 2014

@smoulinka13 abi ja som nemala ohss,... hej, mam dost mraziacikov - 6 kusiv, po 2 su zmrazene. mam na 3vklady
jasne, ze pojdem, ale myslim ze 1 zyklus treba vynechat

smoulinka13
27. feb 2014

@vanushka mas mrazene po 2? ja neviem ani ako 🙂) treba vynechat jeden? ja som sa tesila uz teraz v marci ze pojdem...

matulka2314
27. feb 2014

@basha070 tu je moj 13 den po et ale neni to dobre vidiet ale aj tak to este neni silne ako by som chcela

smoulinka13
27. feb 2014

@matulka2314 supeeeeeeer gratulujem

vanushka
27. feb 2014

@matulka2314 jeeeej Gratulujem !!!!! To je tvoj prvý test ?

matulka2314
27. feb 2014

@vanushka nie uz asi stvrty robim tak kazdy druhy den lebo chcem vediet ci ciarka silnie lebo uz nejdem opakovane na krv

anuska30
27. feb 2014

@smoulinka13 mne v Martine vraveli,ze je to nasa vec ci si dame jedno alebo dve. Vraveli,ze si to platime,tak to nechaju na nas,ale odporucaju jedno. Moj svagrina si davala po dve a nic a potom si dala jedno a teraz v marci caka babatko a to je prvorodicka a ma 40 rokov.Co poznam zname si davali po jednom a vsetky su tehu.Ja by som si tiez radsej dala dve,ale vaham...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre