Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vanushka
4. mar 2014

@sarda17 Dakujem ti 🙂

smoulinka13
4. mar 2014

@vanushka to ma mrzi :( uplne viem ako sa citis..ale musime verit ze KET vyjde..kedy ides??

ivec16
4. mar 2014

baby ako to robite, verite tomu od zaciatku, ze sa to podari? ja sa musim stale presviedcat o tom, ze to vyjde.. ale mam pocit, ze tomu viac neverim, resp to beriem tak realisticky, ze viem ake su statistiky, na druhej strane sa presviedcam, ze som mlada, ze by to mohlo vyjst... dnes som bola na prve sono vypada to na 29 folikov, trosku sa bojim, ci budu dost kvalitne... na kolky den ste mali OPU? ake velke boli foliky ked vam odoberali? moj najvacsi mal dnes 17 mm.. tak sa snazim odhadnut, ze kedy asi...

vanushka
4. mar 2014

@smoulinka13 odporucali mi 2 mesiace prestavky, telo je prepchate hormonami a potrebuje cas na regeneraciu, chapem to, treba vytvorit kvalitne prostredie 🙂 v maji pojdem na KET 🙂

basha070
4. mar 2014

@maxilienka dakujem, drzim palce!!

basha070
4. mar 2014

@ivec16 ahoj, ja som zmyslala podobne, vnutorne som tomu moc neverila,aj ked som sa naozaj snazila mysliet pozitívne. Bol to fakt stres. Ale po vklade som im len rozparavala nech ma neopustia a tak 😀
Mala som len 5folikov,u teba je asoon vyzsia sanca. Ale vyslo. Tak drzim palce aj tebe,nech najdes vytuzene //.

moncibubu
4. mar 2014

@vanushka tak to je mi velmi luto 😢 , ze to nevyslo, ale Ket bude urcite uspesnyyyy, drzkam velmi palce 🙂

vanushka
4. mar 2014

@moncibubu dakujem.... neni to vsetko jednoduche...

ivec16
4. mar 2014

@basha070 dakujem, no verim ze po vklade sa budem tiez prihovarat, snazimsa pozitivne mysliet. Bojim sa sklamania... Tebe vlozili 2 embryjka? Gratulujem a drzim palce nech to dotiahnete do stastneho konca...

ivec16
4. mar 2014

@basha070 a vravi sa ze nie je tak dolezity pocet ako kvalita. Neviem ci budu dost kvalitne ked ich je tak vela... Ja som ratala s mensim poctom. Resp vedela som ze ich nebude malo, lebo som mala zvysene AMH a na hormony som celkom citliva, ale odhadovala som tak 15... 29 ma ozaj prekvapilo

basha070
5. mar 2014

@ivec16 dakujem, ano 2 boli take sikovne atak sme si dLi obe vlozit...

basha070
5. mar 2014

@ivec16 neboj, dobre to dopadne, budem drzat palce 🙂

livi28
5. mar 2014

Ja mám ísť bud.stredu teda 12.3 na sono, keďže krv bola na 14 den 500 🙂 No zmenili Crinone na Utrogestan a už nemám žiadne príznaky, teda iba na jeden, moje prsia má neskutočné bolia, nemôžem sa dať ani na brucho, ledva sa pretáčam v posteli aj keď manžel si pochvaluje 🙂 No inak nič a to makám ako fredka v robote už od 10teho dňa po ET v robote a som na nohách!!! To len kvôli tomu, aby som na to celé nemyslela, doma by som ss zbláznila, takto som aspoň medzi ľudmi keďže máme reštiku. Držím všetkym palce. Inak toto je moje 1 IVF tak snáď bude na sone všetko ok a nebudem sklamaná.

ivec16
5. mar 2014

@livi28 drzim palce, vypada to slubne podla toho co pises

matulka2314
5. mar 2014

@basha070 ahoj tak uz mi volali a ze vyzera to dobre stuplo to na 1200 tak sa mam objednat petrenkovi na utz na stredu alebo stvrtok ty sa na kedy budes objednavat ?

smoulinka13
5. mar 2014

@vanushka tebe odporucili mesiac pauzu??? Mne prave naopak, ze mam v sebe este hormony a tym sa sanca zvysuje tak nechaapem. Ja som nenaliehala ze chcem ist hned to doki povedal ze hned dalsi cyklus

vanushka
5. mar 2014

@smoulinka13 ano, mesiac az dva mi odporucili. Keby som naliehala tak pojdem na KET, ale co budem naliehat ked je lepsie pockat... uz 1-2 mesiace ma nezabiju...

smoulinka13
5. mar 2014

@vanushka no to nechapem tak teraz neviem ci je lepsie pockat alebo ist hned... Ale vsak uz pojdem tento cyklus len jeden doktor povie tak a druhy inac

vanushka
5. mar 2014

@smoulinka13 nerob si z toho nic... jeden car ma taky nazor a druhy car ma iny nazor,, ku tomu kazda zena je ina...lekar lepsie pozna svoje pacientky a predpokladam ze vie co pre nu lepsie 🙂 takze ke ti povedali ihned do toho tak chod 🙂 aky ty mas pocit ? skor sa citis na KET alebo nie ?

ja osobne som rada ze trosku sa odreagujem, zregenerujem a na jar pojdem, vies minuly rok som mala 3 ivf za sebou a bolo to dost narocne pre telo a psychiku....

smoulinka13
5. mar 2014

@vanushka ja sa citim ist hned kebyze mam cakat mesiac asi to nevydrzim. Je to moje prve ivf a prvy ket tak mozno ked ich absolvujem viac budem hovorit inac ale teraz pocitam dni do ket 🙂)

vanushka
5. mar 2014

@smoulinka13 tak potom chod do toho ! pripravuj sa, tes sa a urcite ti to vyjde 🙂 pri prvom ivf mozno aj ja by som tak urobila. kolko mas mraziacikov ? a uz vies kolko budes vkladat ?

smoulinka13
5. mar 2014

@vanushka este mame 4 mrazacikov a teraz si chceme dat 2 embryjka ak ma doki neodhovori lebo aj pri et nas odhovoril.. no uvidime 🙂 vy mate aku diagnozu? U nas manzel zly spg

basha070
5. mar 2014

@matulka2314 ahoj super gratulujem !!! Tak vidis, ne to na dobrej ceste 🙂

Moje dnesne vysledky z krvi su HCG 2298 😀 😀 😀 Az sa mi verit nechce. Taku mam radost !
Zajtra volam primatovi tiez pojdem na sono stredu alebo vo stvrtok.

vanushka
5. mar 2014

@smoulinka13 ahoj, u nas to iste ☹ zly sg .... ku tomu vek,ja mam 38 rokov. Ty si urcite mladsia, vsak ?

moncibubu
5. mar 2014

ahojte babenky, tak krv potvrdena a hcg mame celkom dost vysoke 3400 a bolo vidiet uz aj na ultrazvuku bublinku, taka som stastna, ze je vsetko v poriadku, ja vam vsetkym velmi drzkam palce, aby sa vam to vsetkym podarilo a mali ste doma svoje vytuzene babenko. 🙂

vanushka
5. mar 2014

@moncibubu jejjjj super *!!!!!!!! gratulujem ti 🙂 drzkajte sa

basha070
5. mar 2014

@moncibubu gratulujem !!!!!!!!!! Super sprava !!! Drz sa!

moncibubu
5. mar 2014

@vanushka dakujeme krasne, velmi sa tesime 😀 a tebe drzkam palce na Ket, ja som po 1 ivf tiez mala pauzu 2 mesiace a potom sme az isli na Ket.

moncibubu
5. mar 2014

@basha070 dakujem pekne, a aj tebe gratulujem, a nech bublinka v brusku rychlo rastie 😀

sarda17
5. mar 2014

@moncibubu Ahoj. Ty si dnes bola prvykrat na krvi? alebo uz druhy? Ja idem zajtra prvykrat a trpnem, nech to tam tiez je. Ked sa ide prvykrat na krv, vtedy sa este neriesi ultrazvuk, ci ano? Ja ratam s tym, ze len zoberu krv a idem prec 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre