Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

divask1
27. mar 2014

@ivec16 a môžem sa opitať mala si voľaké priznaky tehotenstva a ak ano ake ja zatial nemam ziadne a to som 11 den a zatial zmeny ziadne necitim aspon ja ich mozno nepozorujem ak mozes napis aj teraz ak si tu za odpoved dakujem.

mayama
27. mar 2014

@divask1 Ahoj ja som v do 15 dna po et nemala žiadne príznaky. Teraz som v 6 tt a tiež nič moc vynimočne. neboj sa.

ivec16
27. mar 2014

@divask1 mna boleli len prsia... hned mozno 2-3 dni po transfere zacali... ale nevedela som ci to nemam pripisat liekom... ale prsia ma bolievaju aj pred menstruaciou, len nie tak skoro... pred menstruaciou asi tyzden, teraz to bolo skoro 2 tyzdne...a uz som raz bola tehu prirodzene a vtedy ma tiez zacali boliet velmi skoro... cca 2 tyzdne pred ms... inak nic...

zu_zi
27. mar 2014

Aaaaa, babyyy, ja som dnes stvrty den po transfere a uz neviem vydrzat, nemate nejaky tip, ako urychlit ten cas, aby bol uz aspon deviaty? A dve ciarky na teste, samozrejme 😉

divask1
27. mar 2014

môžem sa opýtať nevoľnosti môžu byt len ráno alebo aj poobede alebo na večer ci to je u každej zeny inak za odpoved dakujem

ivec16
27. mar 2014

@divask1 mozu byt kedykolvek

@zu_zi nejak sa zamestnat? Filmy? Kniha? Praca? Caj s kamaratkami?

zu_zi
27. mar 2014

@divask1 ja som mala nevolnosti cely den az kym som nezaspala, skoro 5 mesiacov som si pokecala s weckom aj 12x denne, potom do porodu tak raz za den, za dva dni... to uz bola tazka pohoda 😉

@ivec16 ved ja som stale v cinnosti, ked nebeham okolo maleho, tak varim, riadim, uz sme zacali pripravovat zahradu na jarne sadenie (teda spenat a petrzlenovu vnat ;) 😀 )... tieto tri dni robim fotoknihu ako darcek pre mojho ocina (preto som tak casto online), uz neviem, co ine si mam vymysliet 🙂 A aj tak je to cakanie pridlheeeee!

ivec16
28. mar 2014

@zu_zi juj tak to uz neviem co by si mohla robit 🙂 sak pri tolkej robote ti musi cas utekat ze ani nevies.. vikend isto uleti...🙂

smoulinka13
29. mar 2014

Ahojte nemate niekto skusenosti s ovu testami na zistenie tehotnosti? ovu test mam pozitivny a tehu test negativny...hmm

janyc
30. mar 2014

@smoulinka13 a tmavne ti druhá ciarka v priebehu aspon 4 dní?

smoulinka13
30. mar 2014

@janyc este len som si ich robila vcera a dnes..ciarka taka ista zatial..uvidim zajtra...musi tmavnut? inak to nic neznamena? a na tehu teste bol vcera dusok a dnes uz nie je..sa sa asi scvoknem z toho..to je nenormalne..asi to vsetko vyhodim a nebudem testovat!

janyc
30. mar 2014

@smoulinka13 tak, vyhoď a netestuj 😉 práve takéto situácie sú spúšťačom depresií...radšej sa zameraj na krajšie veci...urobte si s manželom pekný výlet v tento krásny deň 😉 o chvílu máš už aj odber krvi....držím palce aj na nohách aby bol pozitívny 🙂

smoulinka13
30. mar 2014

@janyc dakujem, ideme dnes do Lesnej do Zoo a testy som vsetky vyhodila (lebo tam stale sledujem ci sa neobjavi duch) a nove uz nepouzijem!! lebo fakt na depku je to ako stvorene

chorucka
30. mar 2014

@smoulinka13 moja ja som mala tiez ovu test poz. a to som mala uz aj výsledok krvi negat. myslim ze zato moze progesterom on udrzuje zlte teliesko pre pripad ze by si bola tehu a to je lutein hormon

smoulinka13
30. mar 2014

@chorucka dakujem, vidis to ma nenapadlo..takze ovu testy sa neoplatia riesit..dnes 9. den po KET a tehu test negat..takze nic

zuzina1881
30. mar 2014

@smoulinka13 tak ako ja, fakt som vsetky testy vyhodila a pri dalsom KETe uz nespravim ani jeden a budem pokojna, teda urcite viac ako teraz! Dnes som 12den po vklade, test naposledy pred 3dnami biely, 3dni slabucke spinenie, dnes som si bola ista, ze dostanem menzes konecne a nic... po ET sa mi spustil na 7my den, utros nemal ziadny vplyv na jeho zadrzanie. Vsetky priznaky mi vymizli, uz ziadne bolesti, tlak ani pichanie, NIC! Hura zajtra krv a budem vediet, ci sa tesit na dalsi KET.
Uzite si vyletik!!! 🙂

smoulinka13
30. mar 2014

@zuzina1881 no zajtra daj vediet ako si dopadla!!! veru pri dalsom KETe nespravim ani jeden test!!!! pri ET mi dosla mms 4 dni pred krvou, tak ocakavam zajtra, utorok ze pride...No nic,musime to dako predychat a tesit sa na dalsi pokus

peknu nedelu vsetkym 🙂 a netestujte xixi

zuzina1881
30. mar 2014

@smoulinka13 jasne, ozvem sa, len neviem kedy, lebo mam na starosti cudzincov, co dojdu na vylet, tak sa im musim venovat, ale tak minutku na spravicku o negativnej krvi si najdem 😀 uz to beriem sportovo, vcera vypadlo par slziciek a dnes uz je celkom fajn.. nic ine nam neostava, len byt silne, bojovat a nevzdavat sa! 🙂

jaja102
30. mar 2014

dievčatá,chcem Vám napísať svoj príbeh.do tejto diskusie som prispievala intenzívne zhuba pred dvoma rokmi.pred 7 rokmi nás s manželom vyhlásili za absolutne neplodný pár,neponúkli nám ani IUI,vraj zbytočné,hned nas objednali na IVF-ICSI.mali sme len dva embryjka,aj napriek tomu,ze sa oplodnilo 14 a kultivovalo 7,5 dni prezili len dva.jedno ukážkové,1+,vložili hned a to druhé-vraj nekvalitné,sme aj napriek odhováraniu(že je nekvalitné,neprežije odmrazenie,alebo vklad)dali zamraziť.ved je naše,nie?s tým kvalitným som ostala tehotná,to bola radosť.ale predčasná-bol to nakoniec prázdny gestač.vak,a v 11 tt som musela na kyret.a čo bolo s tým nekvalitným mrazáčikom?je z neho nádherný a zdravý 13 mesačný Matej.vždy ked sa na neho pozriem,dakujem Bohu,že som počúvla srdce a nevzdala som sa ho.a bodka za našim 7 ročným trápením?my,absolutne neplodný pár, sme si včera na teste našli dve čiarky 🙂 .úúúúúplne prirozdene sme splodili bábo,len rok od narodenia Matejka.šok riadny,ale už len dúfať,že budeme v poriadku a v decembri Matkovi pribudne súrodenec,rovnako zdravý a krásny ako je on.Babenky držte sa,a náš príbeh nech Vám je inšpiráciou a povbudením 😉.posielam Vám fotku Mateja,nech Vás poteší a pripomenie vám,že bojovať sa oplatí.

divask1
30. mar 2014

cavko no neni som tehotna nepodarilo sa to drzim vam ostatnim palce nech vam to vinde ked mne nie ☹

bella1303
30. mar 2014

@jaja102 ahoj krasny pribeh🙂 myslim,ze sme sa tu pred cca 2 rokmi stretli🙂 aj nas Samko ma rok a 1 mesiac a casto som sem vtedy po Ket chodila. A som rada,ze vam to vyslo prirodzene..aj ja by som tak chcela..a kednie neva mam este 4 mrazacikov

smoulinka13
30. mar 2014

@zuzina1881 ja som to uz tiez oplakala a musim nabrat silu na dalsi KET.zajtra sa ozvi aj ked len jednu veticku 🙂

vanushka
30. mar 2014

@smoulinka13 daj mi zajtra vediet aky bol rano test 😉 mozno ze zaskoro si plakala 😒 DRZIM PALCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzina1881
30. mar 2014

@smoulinka13 uhm, ozvem sa urcite! Moj pocit, ze dnes na 1000000% dostanem mms ma prvy krat sklamal. Stale nic, nechapem, ze by to predsa ten utros zadrzal? No ved zajtra uvidim. Aj ty daj vediet, ak nahodou budes testovat... 🙂

smoulinka13
31. mar 2014

@vanushka
@zuzina1881 dobre ranko dnes test zase biely takze zhasla moja posledna nadej, dnes by mala prist aj mms tak cakam. A tak som verila...

vanushka
31. mar 2014

@smoulinka13 hmmmm ☹ pokial nemas menzes všetko je možné. Až krv ti potvrdí ano alebo nie.. a ako sa citis ?

ivec16
31. mar 2014

@smoulinka13 jasne kym nie je menzes je sanca...

smoulinka13
31. mar 2014

@vanushka
@ivec16 no ale uz tomu neverim ze by to vyslo..nie je mi uz nic...len som vyhadzana ako pred mms..takze je to asi jasne..achjaj co uz

ivec16
31. mar 2014

@smoulinka13 ja som sa tiez vyhadzala..,este doteraz sa mi to hoji...

smoulinka13
31. mar 2014

@ivec16 ja som bola pri ET vyhadzana asi mesiac v kuse....pri KET az teraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre