Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

radina
19. jún 2014

@misenaf vcera som sa pytala na to kamosky, a ona ze citila ,ako ked mrcha prichadza. a test jej ukazal az ked jej mrcha nedosla niekolko dni.

katka17044
19. jún 2014

@radina to je este skoro a nebol tam ani duch?

katka17044
19. jún 2014

@wanda1986 tak s tym utrosom dosť blbéé

radina
19. jún 2014

@katka17044 Skor by som povedala duch ducha 😀 podla mna sa zvyraznila len ta ryha po styku s tekutinou. ten isty nepouzity test ryhu nema viditelnu. Skusala som ten mamtest v kazete.

katka17044
19. jún 2014

@radina ale ked tam je nejaký ten duuuuuch tak to je dobréé, pri určitom sklone a tak, lebo ešte je skoro a teraz sa ti to bude už len zvýrazňovať... v sobotu keď si spravíš tak už bude peknáááá

radina
19. jún 2014

@katka17044 ani sklon netreba, vidno to aj z metra. Ale vidim tam skor sedu s 1% ruzoveho nadychu - ako taka fatamorgana 😀 .. zajtra ked to porovnam, bude to naisto .

katka17044
19. jún 2014

@misenaf tak ja som 2 krát bola a cítila som.... ale ak sa nemýlim nebolo to skoro... takže je to v pohode... ono to začalo až nejak okolo 12 dňa asi keď som si spravila test a už mi to ukázalo... vaječník... a akoby začiatok menzesu, ale to len tak akoby v hlave, že asi to už ide ale bolesť nie taká, ale úplne slabulinká a vôbec nestupňovala to len chvíľku ráno a potom prešlo... tak my máme ešte asi čas na pocity ja som dnes 10 deň... tak zrejme víkend to istííí

katka17044
19. jún 2014

@radina tak aleeeeeeeeeeeee jeeeeeeee taaaaaaaaam tak potom nie je bieeeeeeeeeely, keď sa dá tak daj fotečku... to je supeer

radina
19. jún 2014

@katka17044 moj drbly mobil robi blbe fotos. skusim vecer z muzovho 🙂 ... len v tom okienku to zvysne okolie zosedlo tiez. ibaze by som ten cisty oliala cajom, ze ci nevyjde to iste 😀 😀 ... ale to uz budem fakt za jeblinu. 😀

katka17044
19. jún 2014

@radina :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ha to nie, ale potom v sobotu a to už ked teraz nieco ukazalo ti ukáze jasnejsiu

radina
19. jún 2014

@katka17044 Podla mna by ste si vy vsetky mali spravit test - najlepsie ten mamatest v kazete - aspon to budeme vediet porovnat 😀 😀

katka17044
19. jún 2014

@radina no ja by som chcela, ale asi sobotu spravim pripadne piatok ak nevydržííím

ingrid0105
19. jún 2014

troch na zasmiatie, na balkone sa mi spraciroval tucny holub, tak som mu povedala ze je na zlej adrese ze ja cakam na bociana sakra 😀

blcha76
19. jún 2014

@ingrid0105 😀 😀 😀 Tak, tak... Máš pravdu 🙂 , bociana!

ingrid0105
19. jún 2014

@blcha76 uz si z toho robim prdel, som 3 den po KET a sibe mi uz z toho vsetkeho, ked som cakala svoje dve dcery makala so ako sroub, v osmom mesiaci okopavala na zahrade a teraz sa bojim si aj uprdnut, je to cele na hlavu.

ingrid0105
19. jún 2014

@blcha76 nebudem to brat ako tragediu ked sa nezadari teraz, este mam mrazacikov na 1 pokus a urcite sa dam na 2 ivf ale asi nie tu ale v cechach som samoplatca tak nejde o peniaze ale o skusenosti a mam pocit ze tam je to o niecom inom

katka17044
19. jún 2014

@ingrid0105 to je dobreeeeeeeeeee

katka17044
19. jún 2014

@ingrid0105 ujde to neboj ja už 10 den ani neviem ako...

radina
19. jún 2014

@ingrid0105 aj u mna ! dokonca si preletel na stol s bylinkami a sedel v kvetinaci 😀

babo78
19. jún 2014

Ahojte babky,chcem sa opytat ked som po vklade druhy den,mozem byt na slniecku? Dakujem za rady.

blcha76
19. jún 2014

@ingrid0105 ...to poznám, viem o čom rozprávaš 😉 ... Ja som dnes 5.deň po ET a tiež mi z toho pozorovania sa samej seba šibe 😀 ... A na wecko chodím tiež tak opatrne, ako by mala misa prasknúť 😀 😀 😀 ...

ingrid0105
19. jún 2014

@babo78 jasne ze mozes, ty nie si chora ale mozno zanedlho tehotna !!! a mozes robit vsetko len s rozumom 😀

ingrid0105
19. jún 2014

@blcha76 ja robim bezne veci take light polievam, zametam, varim, dam pradlo prat , varim, teraz som dopiekla bublaninu a tak, nemyslim si ze ci sa uhniezdni alebo nie zavisi od tohoto. to uz je tam podla mna za 1 den rozhodnute, ci je ok sliznica a ci je ok embryo. ak jedno zlyha tak je to v kybli,

babo78
19. jún 2014

@ingrid0105 ja viem ze nie som chora,ale pre istotu sa radsej opytam
Jedna kocka mi pisala ze jej niekto povedal ze by sa nemala ze to odobera kyselin listovu. Snazim sa v klude nieco robit aj sa setrit. Nenosit velmi tazke veci
A hlavne nemysliet na to. Ozaj ako je to s kavou,mozem aspon jednu?

silvik1
19. jún 2014

@babo78 ja pijem kávy denne dve - jednu ráno a jednu poobede, tak ako som bola zvyknutá. pýtala som sa na to v centre a vraveli, že v pohode, hlavne keď je človek na to zvyknutý. mňa bez kávy bolí hlava. kamoška je tehotná v 4 mesiaci a tiež kávičkuje 😉

blcha76
19. jún 2014

@ingrid0105 Ja robím tak isto také bežné práce ako ty (veď bez toho sa nedá fungovať) a samozrejme vyhýbam sa zdvíhaniu ťažkého, skákaniu, behaniu atď. Len ležať by som nevydržala, veď ležala som iba jeden deň = deň ET, a na druhý deň som bola ako zbitý pes, ledva som sa rozhýbala, všetko ma z toho ležania bolelo 😖 ...
Teoreticky som včera alebo dnes mala deň mrchy ale zatiaľ chvalabohu nič 🙂 ... Bojím, bojím, lebo včera ma to brucho dosť pobolievalo tak ako pred mrchou a dnes už len sem-tam trošku, tak uvidím 🙂 ...

blcha76
19. jún 2014

@babo78 Ja som si začala robiť bezkofeínovú tak neviem. Mne ten kofein aj tak "nič nehovorí", ide mi len o ten pocit kávičkovania 🙂 ...

ingrid0105
19. jún 2014

@babo78 prave kavickujem uplne v pohode ja som sa na to aj pytala

ingrid0105
19. jún 2014

@blcha76 zak to je super, mas pravidelny cyklus? a ktory den si po?

katka17044
19. jún 2014

@blcha76 presne moj prííípad presne tak by som to opísala... :D ja som hned po vklade prešla na cero kávu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre