Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

honey13
1. máj 2009

🙂 ahojte baby, linkap kolky den si po et? ja dnes 14 den, tiež idem v pondelok na krv, robila som si testik na 10 den, slabá čiarka, ale bola tam, už netestujem, počkám na krv. ja som mala test s citlivostou 25. držím palce, baby, nech sme //. 🙂 🙂

linkap
1. máj 2009

baby test.....25ml.... a GS mamatest menej ako 20ml

linkap
1. máj 2009

som 12 po ET , ale ak nemam ratat den ET tak potom 11 den ?

linkap
1. máj 2009

Honey ja som ani nechcela testovat, ale vsetci tu testuju, tak som nevydrzala ....chcela som skusit rano pred krvou, aby som to zvladla.... 😒 .
Dnes som pri svojom PC tak preto sa tesim , ze si aspon trochu pisem z vami a potesilo ma, ze je tu taka vlna //, tak snad to vyjde aj mne.

honey13
1. máj 2009

určite, v pondelok si dáme potom vediet, kde chodíš do centra? ja do iscare

linkap
1. máj 2009

SPNu KE, dam vediet v pondelok...drzim palce 🙂

honey13
1. máj 2009

🙂 🙂 🙂

ixi
2. máj 2009

linkap aj ja chodim do splnu pridi mrknut do nasej temy 😎 😎

mib
2. máj 2009

honey, tak uz sa ti to krati. v pondelok budem na teba mysliet. urcite bude pozitivny vysledok ... ved uz aj testik to potvrdil. to je dobre, ze si si nerobila dalsi test. aspon nie si v strese. drzim palceky. 😉

linkap, nestresuj sa testami. ked tam boli dve, treba tomu verit a nechat to potvrdit krvickou. hlavne aby si bola v pohode, to pomoze drobcekovi najviac. 🙂 ja sa preto bojim testovat. ... aby som nebola este viac stresovana ako treba. 😠

pozdravujem aj vsetky ostatne kocky, ktore vytrvalo cakaju na pozitivny vysledok z krvicky. ... 🙂

mimka30
2. máj 2009

Je tu niekto???

mib
2. máj 2009

ahoj mimka, tak ako ide cakanie?

mimka30
2. máj 2009

Mib. Ja ti neviem, som v šoku. Urobila som si test a mám tam tienik. Nie je moc viditeľný, ale trocha ho vidno. Tak som v pomykove, ale ešte si nič nenamýšlam.

drobec123
2. máj 2009

Mimka vies co tienik znamena!🙂 sa tesim a gratulujem! Tato tema je neuveritelna, no proste januarovky!

mimka30
2. máj 2009

Drobec ja neviem. Ja som ešte len 7 deň po ET. Dala som ho do albumu. Pozri sa na ňho prosím. Ono sa to blbo fotilo.

endzi30
2. máj 2009

Mimka...ja ho vidiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀 😀

Citam vas tu babulky a teskam sa s kazdou jednou z vas 😵 😵

Mimka...hihi...teskaj sa...drzim palceky 😉

mimka30
2. máj 2009

Baby ja tam hodím všetky, lebo ja neveríííím.

Drobec, Endzi ale on sa mi ukázal až po 2 minútach. 😒

endzi30
2. máj 2009

Jeeemine Mimka, neboj...vies kolkym babam ukazal az ooovela neskor 😵 😵

Testni aj zajtra-pozajtra a uvidis ze ti ukaze v limite 😀 😀 Tu ciarku mas dost silnu, vobec nemusim zmuuurit 😀 😀

endzi30
2. máj 2009

Mimka, to su styri testy, ale jeden a ten isty?

mimka30
2. máj 2009

To je ten istý, len mangel to nevedel odfotiť, lebo to blesk osvetlil.

endzi30
2. máj 2009

tak ci tak......vsaaaaade vidim // 😀 😀 😀 😀 😀

potichuuucky gratulkujem...ja som testovala prvy krat na 6.den a nic a potom az 8. a tiez som mala slabucku //...a potom som testovala kazdy druhy den 😀 😀 😀 nacuuurala som sa teda dost 😀 😀

petronelka77
2. máj 2009

Ahojte cakatelky, pekne sa tu rozrastate 🙂 .
Ja som vlozila testiky, tak pozrite. Dnes som 10-y den od KET a zda sa mi, ze vcera bola silnejsia ciarocka a cely den mam pocit ako na mrchu. Od rana som z toho taka nejaka rozladena ☹ , co poviete na ne? Nemalo by to byt silnejsie? Zdaju sa mi vsetky 3 rovnake. dakujem, pa

endzi30
2. máj 2009

aha, takze jeden...a kedy si si robila, rano? ci az teraz? ja som na ten osmy den robila dva rano a tiez som im neverila, tak som poobede isla kupit inu znacku a o 16:00 som testovala zasa a boli tam // 😀 😀 😀

teskam sa s tebou 😀 😀 😵

mimka30
2. máj 2009

Endzi si zlatá. Ja sa ešte moc neteším, len tak potichúčky. Ale si milá, že ma povzbudzuješ. Ja som si robila Mamatest s citlivosťou 20, on sa mi objavil tak za 2 minútky. Pokiaľ nebudem vedieť výsledky z krvičky, tak sa ešte dopredu neteším.

petronelka77
2. máj 2009

Mimka, gratulujem, vidim ju tam, uz bude pekne silniet 🙂

mib
2. máj 2009

mimka, to je super. ved na to ze si 7. den je ta ciarka uplne jasna. 🙂 z toho ze sa ukazala neskor si nic nerob, to sa stalo viacerym kockam ako som tu citala.

kacarina
2. máj 2009

mimka, je to tam 😉

petronelka77
2. máj 2009

Ahojte cakatelky, pekne sa tu rozrastate .
Ja som vlozila testiky, tak pozrite. Dnes som 10-y den od KET a zda sa mi, ze vcera bola silnejsia ciarocka a cely den mam pocit ako na mrchu. Od rana som z toho taka nejaka rozladena , co poviete na ne? Nemalo by to byt silnejsie? Zdaju sa mi vsetky 3 rovnake. dakujem, pa

mimka30
2. máj 2009

Baby ste zlaté, len sa teším potichúčku s vami, lebo ešte pokiaľ nie je odber z krvičky, tak neuverím.
Baby držte mi palce.

endzi30
2. máj 2009

Ahoj Petronelka 😉
Pozrela som aj tvoje a su kraaasne, dost silne // 😵 😵

ono hcg stupa dvojnasobne obden, takze kliiido...pockaj si na krvicku...mne sa tie tvoje // paaacia, hoodne silne su 😵 😵 😵

a ono ked testiky vyschnu tak sa farba tych // trosku meni...tak sa nestresuj moja...vsetko je v poriadku 😵

mib
2. máj 2009

petronelka nestresuj, ved tie ciarky su ukazkove. 🙂 pocit ako na mrchu mozes mat pokojne od stresu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre