Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

blcha76
10. júl 2014

@casperka1980 ... a to prežité, je to pravé 🙂 , ktoré bude rásť ďalších 9 mesiačikov 😀 😀 😀 ...

blcha76
10. júl 2014

@radina Ahoj, doteraz mi bolo celkom fajn, akurát dnes cez obed mi zostalo špatne 😝 ... Bola som v obchode a celú dobu až doteraz som rozdýchavala 😒 ...
Priateľ mi povedal, vraj by som mala začať viacej jesť, že to malé si to pýta 😀 😀 😀 ...no nie je "kubo"?
Ta ja som mu na to povedala, že nech si zo mňa odhryzne, že aj tak ma je dosť... 😀 😀 😀

Ale možno som naozaj bola hladná, veď od rána je ďaleko, a práve som dojedla polievku a sa mi zdá, že už mi je lepšie 🙂 ...
Uvidím čo bude ďalej, ale ako hovorím, doteraz mi nič nebolo, až dnes, ale to neviem z čoho 🙂 ...
A ty ako?

maxilienka
10. júl 2014

@casperka1980 @santeema @ingrid0105 @blcha76 babulkyyyy - krvicka pozitivna! hcg 33 🙂 som 10 den po ET (na treti den), kontrolna krv v pondelok na 14ty den! Ja sa tak potichucky tesiiiim! A od zajtra budem uz aj ja testovat a uzivat si DVE ciarky na teste 😀 😀 Drzte prosim SILNO pasticky, nech to uz konecne na tento tretikrat vyjde!

ingrid0105
10. júl 2014

@maxilienka normalne mi nabehli zimomriavky 🙂 velmi to zelam kazdej jednej, to je super 😀

casperka1980
10. júl 2014

@maxilienka teším sa s Tebou a tíško závidím.. 😉 😀

blcha76
10. júl 2014

@maxilienka Supééér 🙂 .... Držím palce 🙂 🙂 🙂 ...

ingrid0105
10. júl 2014

@maxilienka tak potom cakame na foto s kolajnickami 😀 sa tesim ako keby som bola ja tehula 🙂 ale toto cloveka povzbudzuje, ze aj nam sa musi zadarit 😀

radina
10. júl 2014

@blcha76 no mne uz je 4ty den tazko od zaludka , ale nejako to korigujem fatrickou a matovym cajom. a uz som zistila, ze rano len suchariky alebo marina keksy mi robia dobre. ale kavicku mozem stale. vobec mi nevadi a dokonca ma stavia na nohy 🙂 ... no a dobra sprava je, ze mi pred 3 dnami blikalo srdecko na utz. 😉

santeema
10. júl 2014

@maxilienka to ako super🙂...tak ti to zelam, uzivaj si to, bude to dobre az do dobrého konca🙂)

blcha76
11. júl 2014

@radina Jéééj, to srdiečko by som už aj ja chcela... No ešte nejaký ten týždeň musím vydržať 🙂 ... Mne je celkom fajn, akurát mi sladkosti prestali chutiť. Už asi mesiac nemaškrtím, čo je veeeľmi, veeeľmi pozitívne 😉 ... Drž sa! 🙂

radina
11. júl 2014

@blcha76 mne uz dnes dokonca brali krv a dali termin na nt utz - to este len budu stresy 😉 ... ja dalsia kontrola az o mesiac 😕 ... dakujem, aj ty sa drz a daj vediet ako si dopadla 😉

katka17044
11. júl 2014

@radina jej srdiecko tak to musel byt nadherny pocit... v dobrom zavidim...

radina
11. júl 2014

@katka17044 dakujem, ano, tesila som sa ,ale velmi opatrne. urcite sa to podari aj vam, raz to isto vyjde kazdej 😉

katka17044
11. júl 2014

@radina dakujem tak pevne verim ze ano teraz ked bude ovulka sa skusime snazit... len este toto musi dobre dopadnut bola som na krv aj ultrazvuk tak dnes ak hcg opat klesne mam vyhraté a na budúci týzden este raz krv ale ak zase stupne tak sa ide do nemocnice... majú mi dnes volat... ja som mala aj normal menzes akurat mi skoncil citim sa uplne normálne ako po menzese, poriadne som sa precistila a uz neverím ze by to mohlo byt mimomater. ked ani nespinim ani nemám bolesti... to uz by ma fakt riadne porazilo...

radina
11. júl 2014

@katka17044 tak radsej nech to uz klesne, ved musis mat z toho hrozne stresy 😖 .. urcite, hupsnite na to 🙂

katka17044
11. júl 2014

@radina áno je to blbe uz nech to skončí potom dam vediet.

ingrid0105
11. júl 2014

@katka17044 drzim palce aby to bolo v poriadku

ingrid0105
11. júl 2014

@maxilienka no kde je pozitivny testik? 😀

maxilienka
11. júl 2014

@ingrid0105 som v praci a neda sa mi vlozit foto, vrrr...ale uz som sa nalogovala cez mobil, tak snad to pojde. Idem skusit vlozit.

maxilienka
11. júl 2014

Takze babule, test dnes rano, 11 den po ET (trojdnova kultivacia)

katka17044
11. júl 2014

baby takze supeer mam to za sebou... takze hcg uz len 18 pekne to ide dole a samo to odišlo som takáá rada... v utorok ešte pre istotu raz a streda- konzultácia, poviem vám niekedy je fakt lepsie mat hcg 0 ako mat nízke hcg zbytočne sa tešiť dúfať a potom bum klesá a v horšom prípade ako mne dokonca kolíše keď to opäť stúplo neskutočne som sa bála toho mimomaternicového ked som si predstavila ísť teraz v lete na 3 laparku... bolo mi strašne... takže zbytočné týždne trápenia mohla som mať dávno pokoj, viem, že sú prípady ktoré majú bábätko aj pri nízkom hcg, ale ja už na nízke hcg neverím stalo sa mi to 3 krát... ale som rada ze v tomto nešťastí aspoň také šťastie že to takto dopadlo...

ingrid0105
11. júl 2014

@maxilienka jej tak to je super mas tam pekneho dusika a nech ti pekne tmavne 🙂 gratulujem

ingrid0105
11. júl 2014

@katka17044 tak som rada ze je to ok a teraz sup-sup di skusania 🙂

ingrid0105
11. júl 2014

@maxilienka chcem sa ta spytat tentokrat si chodila do prace? bola si doma niekolko dni po vklade ci? abz som okukala recept a aj j mala taky testik zanedlho 🙂

katka17044
11. júl 2014

@ingrid0105 dakujem pekne som zvedava na stredu na konzultaciu

ingrid0105
11. júl 2014

@katka17044 no aj ja co ti doktorka navrhne, daj potom info

katka17044
11. júl 2014

@ingrid0105 jasné potom napíšem čo a ako či ma to niekam posunulo ked už 3 krát sa stalo to iste... vždy otehotniem ale len tak na mesiac... tak niečo na tom už bude... tak snáď budeme múdrejší...

maxilienka
11. júl 2014

@ingrid0105 no tentokrat som urobila taky kompromis - takze som bola prvy tyzden doma. Vklad bol v pondelok a do prace som isla az nasledujuci pondelok. Pri 1. IVF som isla hned na druhy den po vklade do prace....a pri 2. IVF som bola cele 2 tyzdne doma az do krvneho testu....tak na toto 3. IVF som to tak nejak spriemerovala 🙂
Prve 3 dni po ET som velmi vela spinkala, proste sa mi chcelo. Cely ten tyzden som bola doma, citala knihy, pozerala telku, varila si zdrave dobrotky a hladkala brusko - protse som sa snazila byt v uplnej pohodicke.
Tak neviem ci je to zrovna recept, ale snad som trosku pomohla 🙂

maxilienka
11. júl 2014

@ingrid0105 a jasne, netreba zabudat na pitny rezim - stale sa snazim vypit cca 3-4 litre cistej vody z vodovodu denne. Jednak kvoli OHSS a aby sa vyplavili tie hormony z tela.

ingrid0105
11. júl 2014

@maxilienka dakujem za rady, skusim aj ja tak ako ty 3x a musi sa zadarit 😀 budem spat ako sipova ruzenka 🙂 tak drzim palce na pondelnajsiu krvicku a na vsetky ostatne vysetrenia a podavaj hlasenie ako sa ti , vlastne vam 🙂 dari 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre