Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alcinkap
10. aug 2014

@coffea
@haimi
tak držím palce 🙂 potom daj vedieť ... budem na teba myslieť. drž sa

kika8259
10. aug 2014

@coffea Ahoj, u mňa to bolo tiež tak po 7-8 dňoch od vkladu mi všetko stálo hore v zlalúdku, nafučané brucho ako v 5.- tom mesiaci a začali ma bolieť prsia... po pár dňoch mi brucho vyfučalo a už mi nebývalo tak ťažko ale prsia bolestivé zostali ... krv pozitívna
držím palčeky mohlo by to byť aj u teba dobré znamenie 🙂

haimi
10. aug 2014

@alcinkap jasne, tak to potom moze tolko vychadzat. Ja som si kupovala crinone ako samoplatca v brne a tam ma vyslo to 15kusove balenie na cca 600kc - okolo 25 eur. Dost brutal rozdiel v cene. Benzin som radsej ja nepocitala do ceny, nech mam pocit, ze to nebolo az tak vela prachov. Ja robim v blave, takze pokial pojdeme do ferti tak aspon usetrime na benzine. A co je to spf? Nic mi to nehovori. A ked sa smiem opytat, cim si vo ferti stimulovala a akou davkou? Je super, ze ta neposlal na laparku. Mna hned poslal z ferti po prvej konzultacii, ze bez toho mi poistovna neschvali ziadost. Ale aspon nieco pozitivne na tej laparke bolo. odkedy mi odstranili loziska endometriozy viem pocas mrchy existovat, lebo to uz bolo dost zle.

haimi
10. aug 2014

@coffea jeee tak drzim palce. Daj vediet

coffea
10. aug 2014

@kika8259 @alcinkap @haimi
Ahoj kocky, tak ocikala som a nic. Zatial negativ. Ale este nevzdavam.

haimi
10. aug 2014

@coffea nevzdavaj, predsa len ti vkladali len 8 bunkac. Mne vkladali expandovanu blastocystu na 5den a odporucili testovat az na 12 den po et. Kupila si 10 test, ze?

coffea
10. aug 2014

@haimi ak myslis citlivost testu tak ano.

kika8259
10. aug 2014

@coffea ahojky, ešte počkaj pár dní a nevzdávaj to , niektorým kočkám ukázal test neskôr druhú paličku ...

coffea
10. aug 2014

@kika8259
Nevzdavam ale zabolelo pri srdiecku. Mozno som mala pockat do rana. Ale nevadi. Mam uz jedno krasne dietatko tak to mozno nebude tak boliet ked sa to nepodari.

smoulinka13
10. aug 2014

@coffea skus radsej rano to bude presnejsie a fakt je skoro neboj

coffea
10. aug 2014

@smoulinka13
Dakujen za podporu.

smoulinka13
10. aug 2014

@coffea ;) drzim palce na rano

coffea
10. aug 2014

@smoulinka13 uz ho asi nespravim. Pockam do piatku na krv.

ingrid0105
10. aug 2014

@smoulinka13 poprosim testik 🙂 a tisko gratulujem 🙂

smoulinka13
10. aug 2014

@ingrid0105 cez mobil mi nejde rano poslem 🙂 a dakujem

ingrid0105
10. aug 2014

@smoulinka13 ok je to asi super pocit ze? gratulujem a veeeeeeeeeeeeeelmi drzim palceky 🙂

smoulinka13
10. aug 2014

@ingrid0105 az na tie bolesti super ;) ale aspon viem ze bublinka je kde ma byt, dnes som cely den prelezals

smoulinka13
11. aug 2014

@ingrid0105 toto je este zo vcera 6.den po ET, slabsiu ciarku som mala uz na 5.den 🙂

jana954
11. aug 2014

@smoulinka13 super.... tak držím palce nech čiaročka silnie... 🙂

smoulinka13
11. aug 2014

@jana954 dakujem 🙂 vidim ze si tak mesiac predo mnou 🙂

rybkanz
11. aug 2014

@smoulinka13 gratulujem! Ja som mala vklad v stredu cize dnes som 5 den po vklade vkladali mi jednu hatchujucu blasto po Pk (5 dni). Na krvny test idem az buduci pondelok a asi ako vsetky uz sa neviem toho dockat... Kedy ma zmysel spravit si test? Myslim kedy najskor? 😀

smoulinka13
11. aug 2014

@rybkanz ahoj aj mne vkladali po pk expandovanu blastocysty a na krv idem tiez takto o tyzden pondelok ale uz som v care bola vcera kvoli bolestiam. Mne ukazal test uz na 5.Den ale je to veeeeelmi skoro sama sa cudujem ze tak skoro, kebyzs sme vkladali dve Aj si myslim ze su to dvojicky 🙂) skus testnut na 7.den ak vydrzis a ani to nemusi este ukazat

rybkanz
11. aug 2014

@smoulinka13 ak sa smiem spytat ake bolesti si mala?

smoulinka13
11. aug 2014

@rybkanz mam velke tvrde brucho a tlacilo ma to v podbrusku, chodim v predklone neds sa mi vystriet, obcas mi je zle na vracanie a tazko sa mi dycha ale dnes uz je to lepsie 🙂

ingrid0105
11. aug 2014

@smoulinka13 pekny testik 🙂 vkladali ste dve? mala si inz protokol ako predtym? alebo rovnako len s tym ze teraz si pichas fraxik<

smoulinka13
11. aug 2014

@ingrid0105 vkladali sme len jedno, chceli sme dve, ale kedze som mala nabeh na OHSS tak sme dali len jedno 🙂 ja som mala 1.IVF dlhy protokol, 2.IVF bol taky mix - zacala som dlhym, potom som ho stopla a pokracovali sme kratkym..tak neviem aky to vlastne bol 🙂) a picham fraxik,len ten mam preventivne,myslis ze ho budem pichat cele tehu?

haimi
11. aug 2014

@coffea @smoulinka13 @alcinkap moj test je uuuplne ze biely ☹ nuz nevadi, vyskusame KET

smoulinka13
11. aug 2014

@haimi to ma mrzi :( skus este o 2 dni

ingrid0105
11. aug 2014

@smoulinka13 neviem dokedy sa to picha, ale myslim si ze aj ano, skus sa popytat dievcat 🙂 mala si uz niekedy pozitivny test?

smoulinka13
11. aug 2014

@ingrid0105 raz pri KETE som mala ducha ale na druhy den uz bol test biely, teraz mam ciarocku od piatku a snad ostane kazdy den 🙂 aj fraxik budem pichat len nech sa udrzi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre