Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

haimi
13. aug 2014

@gombicka tie prsia ta prestavaju boliet, lebo doznieva pregnyl a na tehotenske hcg je este skoro, takze podla mna je to ok

haimi
13. aug 2014

@coffea ziadny stresik, drzim palce 🙂 daj potom vediet, ako si dopadla. Ja som dnes bola na krv, ale len aby sa nepovedalo, ked mi zavolaju z CAR. Aspon som si zobrala od doktora odporucenie na hemato a genetiku. Pred KETom by som chcela vediet aspon vysledky hematologie.

coffea
13. aug 2014

@haimi no dufam, ze sa ti to uz podari. Moc ti budem drzat palcok.

coffea
13. aug 2014

@alcinkap presne tak. Moc ti prajem vsetko dobre

haimi
13. aug 2014

@ingrid0105 ja som sa dnes zastavili na tej hematologii v TT. Ze mam prist v stredu na krv a dalsi pondelok budem mat vysledky. Ale ze ked tam nieco najdu, tak ma poslu do BA. Som bola prekvapena, som si myslela, ze vedia vyriesit vsetko, popr. nasadit liecbu.

ingrid0105
13. aug 2014

@haimi no mozno je preto lepsia hned ta blava. pisala som Drakulovej ze ci mozem prist bud.utorok tak cakam na odpoved.

ingrid0105
13. aug 2014

@blcha76 ahoj moja ako si dopadla? 🙂

ingrid0105
13. aug 2014

@blcha76 ako si dopadla na ultrazvuku?

radina
14. aug 2014

@ingrid0105 mne robili odbery po 10h, lebo dovtedy som tam od 8h rano trcala, robia ich v inej ordinacii, hned prve dvere. uz tam ordinovala ina dr., sedeli tam nejake babky a ja s nimi. ale nastastie ma vzali este pred nimi 😀

haimi
14. aug 2014

@ingrid0105 nakoniec idem inej hematologicke, ale tiez do TT. Chodi k nej mamina, tak mi ju vybavila. Ale dala mi termin az na zaciatku septembra kedze som len par dni dozadu prestala stimulovat. Nech tie hormony dostanem z tela, kedze by to mohlo skreslit vysledky. No, tak to pojdem na KET asi radsej az v oktobri, kedze budem cakat na vysledky este dalsie 2-3 tyzdne 🙂 A ty ako, ides dr. drakulovej ? Odpisala ti vysetrenia, kt. odporuca ?

haimi
14. aug 2014

@coffea drzim na zajtra palce. Daj vediet, ako si dopadla 😉

coffea
14. aug 2014

@haimi Dakujem, urcite dam vediet. A co ty? Ako budes postupovat dalej.

renitr
14. aug 2014

@smoulinka13 drzim palce aby ti to vyslo 😉

ingrid0105
14. aug 2014

@haimi no takze v utorok 19.8. medzi 8-9 mam prist, vystrenia mi dufam povie ona kt.odporuca, sa tesim zas som o kusok vpred k babetku 🙂

smoulinka13
15. aug 2014

@renitr dakujeem 🙂

smoulinka13
15. aug 2014

@ingrid0105 ahoj moja ake vysetrenia ti budu robit?

alcinkap
15. aug 2014

@coffea
držím palce dnes 🙂

haimi
15. aug 2014

@coffea mam jedneho mrazaka, ale pred tym ako pojdem na KET si idem urobit hematologiu. A chcela by som aj genetiku a imunologiu, len tam nie som este objednana a to bude na dlho, cize s tym KETom pockam aspon na vysledky z hemato.

haimi
15. aug 2014

@ingrid0105 super, tak to mas co chvila. Este skor ako ja, ale mne to posunula kvoli tomu gonalu. Neviem, ci to fakt ma taky vlyv, ale ked povedala, ze preventivne pockat, tak pockam. A odpisali ti z toho medirexu ? Ty si taka popredu, tak ta budem otrvavovat, ze ako zareagovali a napisem aj ja. Kokos, este sa musim objednat na tu genetiku.

ingrid0105
15. aug 2014

@haimi ano pisala som tibenskej a ona mi poslala mail na tu druhu tusim girovska ze cez nu sa mam objednat a mala som jej napisat ake vysledky mam za sebou

ingrid0105
15. aug 2014

@smoulinka13 este neviem to mi tam snad povedia, alebo ako to je? ty si bola na hematologii?

haimi
15. aug 2014

@ingrid0105 dakujem. Tak napisem aj ja. Pocuj, som prave volala do zeleznicnej nemocnice kvoli genetickemu vycsetreniu a ze mi dali termin na pondelok teraz ?? Skoro som odpadla, som si myslela, ze budem cakat 2 mesiace. Mozno im niekto vypadol alebo tak

smoulinka13
15. aug 2014

@ingrid0105 ja som bola na hematologii aj genetike, ale obvolavala som si to sama, v care im to prislo zbytocne

ingrid0105
15. aug 2014

@haimi pockam co mi napise tibenska a drakulova co mi odporuci, lebo v tychto labakoch robia aj genetiku, som to videla na ich strankach tak sa spytam na to. ale pre istotu das cisielko a meno komu volat? odporucanie?

ingrid0105
15. aug 2014

@smoulinka13 vsak to je to ze nikde nic nevysetruju len zarabaju tazke prachy na nasom nestatsti a sklamaniach, pride mi to strasne nefer od lusi co by mali pomahat 😠

ingrid0105
15. aug 2014

@ingrid0105 ja chodim teraz do heliosu brno a tam mi hned dal na papier vsetky vysetrenia co mi spravia sam primar ak sa nezadari KET a ze vraj oni to robia pred kazdym IVF . ale kym cakam na prevoz embrii tak si to povybavujem a uz aj KET mozno bude uspesny 🙂 a pritom je to niekedy taka banalita preco sa nezadari a neporadia ti v CAR az po neuspechoch a aj to az potom ked si to vydupes

evadek
15. aug 2014

@smoulinka13 ahoj..na akej genetike si bola?..kto to robil..co tam zistuju?dakujem

ingrid0105
15. aug 2014

@haimi
@smoulinka13 ten prispevek je pre vas

ingrid0105
15. aug 2014

@haimi dop vyš.: před IVF cyklem FSH LH TST PRL FT4 T4 T3 TSH glyskemie protilátky na spermie, oocyt zonu trof, chlamydie, toxoplazmózu
Ca 125 celiakii CD3 CD4 CD8 NK bb AMH
genetická konzultace , karyotyp a vyšetření trombofilních stavů. MTHFR, Leidenská mutace
Karyotyp se provádí u obou partneru

toto mi poslali ze doporucuju vysetrit

smoulinka13
15. aug 2014

@ingrid0105 vsak to ze sami od seba nic neurobia, musis sa doprosovat, ako som aj ja robila...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre