Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dejna0412
5. sep 2014

@alexia17 ahojky,no Co ty ako si dopadla?kedy ides na transfer???

ingrid0105
5. sep 2014

@katka17044
@radina
@angel74
@blcha76 babenky odchadzam na dovolenku, tak sa tu zatial majte krasne , tehulky vy sa opatrujte, pekne nech rastiete a davajte na seba pozor. no a my netehulky drzme si palce v dalsom snazilkovani 🙂 😀 🙂

angel74
5. sep 2014

@ingrid0105 tak ti prajem peknú dovolenku. ..uži si to...ja som už po hysteroskopii a čakám na výsledky a ideme potom do 2.IVF ,dúfam že tento krát sa to podarí 😉

ingrid0105
5. sep 2014

@angel74 urcite sa zadari budem silno drzat palceky 🙂 ja mam este jeden KET a uvidime 😉

sonka3535
5. sep 2014

Ahojte. Mozem prosim vediet ako bude prebiehat oplodnenie KET. Mam prist 15 den po zacati menzesu. Co bude nasledovat, opat lieky - injekcie. Dakujem Vam za odpovede. 😉

alexia17
5. sep 2014

@dejna0412 jo, no v utorok som bola na odbere vajok a v stredu embryolog volal ze sa zle vyvinuli obe, teda ze su obe zle a ze transfer nebude. Tak som si v stredu polplakala . Mam prist do Car po dalsej MS

dejna0412
5. sep 2014

@alexia17 oh nieeee☹to mi je velmi luto☹viem,ze si smutna,ze si sa tesila...ale hlavu hore🙂aspon vies,ze keby ti ich dali tak by neboli kvalitne☹co ty vies...ked pod^jdes do druhej stimulky budes mat viacej vajok a kvalitnych 🙂len sa nevzdavaj...drzim ti silno palce🙂

alexia17
5. sep 2014

@dejna0412 uz je to lepsie, dva dni som nevychadzala z domu, ale dnes sme boli na vylete.
no vajka boli fajn, pokazili sa ked sa do nich dali spermie, zle sa potom vyvinuli. to mi tak len strucne povedal emgryolog, ze dr. na kontrole mi to vysvetli viac. jo jo, mame to smutne obdobie. ty si robis pauzu 🙂

dejna0412
5. sep 2014

@alexia17 oh boze ,viem co prezivas..ja som prerevala celu min.sobotu..ja sa snazim brat vsetko optimistycky🙂))skus sa hlvane niecim zamestnavat aby si na to nemyslela.No keby ti aspon normalne vysvetlil,ze ok veci sa maju tak a tak,.nie ze dr ti topovie...inak ja uz nejdem do Iscare🙂

alexia17
5. sep 2014

@dejna0412 sak embryolog mi to vysvetlil, len ja to tak neviem reprodukovať, ale sestricky vraveli, ze dr. to potom vysvetli podrobne. sa ti nepacilo v Iscare? hej citala som ze sa chystas do Brna, ci ? 🙂
ale uz sa da, v stredu bolo zle vo stvrtok som bola este mimo, dnes som uz celkom fajn

seliselka
5. sep 2014

@blcha76
idem v stredu tak som velmi zvedava..na teste neukazalo nic ale uz nechcem testovat uvidim az z krvi 🙂

santeema
5. sep 2014

@dejna0412 aha, ale je to super motivacia a zelam ti to iste🙂...aj ked dvojicky daju zabrat urcite v prve roky...ja som mala malého az na 4 ivf

dejna0412
5. sep 2014

@santeema to je,nemam vas ani kedy na blbosti mysliet 🙂no daju,ale ja som si ich pekne naucila🙂by si neverila ako mi pomahaju ked urobia pordel alebo ked musim vyprazdnit umyvacku riadov🙂az na 4 ivf...tak to je super🙂poznam co maju az na 7x....druhe sa nechytas mat?

blcha76
5. sep 2014

@angel74 Držím palce 🙂 ! Informuj nás ako pokračuješ...

blcha76
5. sep 2014

@ingrid0105 Uži si ju 🙂 , lebo potom sa už budeš starať o bábätko 🙂 😉 🙂 ...

seliselka
6. sep 2014

baby ked ste boli na krvne testy po ET brali vam iba krv ci aj sono?

katka17044
6. sep 2014

@ingrid0105 prajem peknú dovolenku uži si to...

michelitta
6. sep 2014

@sonka3535 Ahojky, Ket prebieha tak ze beries od zacatia mnzs po nejaky 15 den len lieky a potom je transfer v case ovulacie..myslim ze som brala estrofem a este aj potom..drz sa🙂 nepichas si ziadne inj.;)

angel74
6. sep 2014

@blcha76 Ok ešte týždeň a budem vedieť viac 😉

smoulinka13
6. sep 2014

@ingrid0105 peknu dovolenku;)

renitr
6. sep 2014

@seliselka iba krv 😉 drzim palce . ja idem tiez v stredu na krv tak som zvedava ako dopadnem 🙂

seliselka
6. sep 2014

@renitr tiez ides do martina helios? cize ten posledny den sa berie iba krv ano? pocula som zevraj nieje dobre robit sono zo spodu ak by zena bola tehotna...ze je to skoro na sono...ze len krv je dobra tak neviem...

sonka3535
6. sep 2014

@michelitta dakujem pekne, uz som mudrejsia. A mozem sa opytat, ci sa este moze stat, ze tie zamrazene embrijka nepreziju rozmrazenie? Mame ich tam len 3, aj to 2 morule a 1 nejake slabsie, ale predsa ho dala embyologicka zamrazit. Stava sa aj nieco take?

michelitta
6. sep 2014

@sonka3535 fuu to neviem moja..ale myslim si ze nie..mna len nastvalo to ze som chcela 1 rozmrazit a rozmrazili mi posledne dve..v cechach uz väčšinou doporucuju na vklad len jedno maju lepsiu uspesnost..vraj doktor neovplyvni ci da jedno "dolava" alebo "doprava" a tak sa moze stat ze sa navzajom "pozieraju" o to malo v maternici..tak som bola trosku sklamana..ale neviem stale by som chcela dve, este sa rozhodneme po softe.. drzim palce!!🙂

sonka3535
6. sep 2014

@michelitta Vies, ze uz aj ja som o tom citala? Na nejakej angl.stranke, ze maju ovela lepsie vysledy. Pytala som sa u nas na klinike, embriologycka na mna pozerala, ze co to tliacham 🙂 . No, uvidim ako to bude prebiehat u nas. Teda, ani neviem kam chodite vy? Jooooj a mozem prosim este vediet, co je to ten "soft"? Vopred dakujem za odpoved. 😉

michelitta
6. sep 2014

@sonka3535 soft mad kratsiu stimulaciu hornonmi..cca 10 dni..kdezto dlhy protokol začína v polke predchadzajuceho cyjlu kedy ta utlmia a v dalsom naspeeduju. byva sice kvantita vajicok ale neznamena to aj kvalitu;)

angel74
7. sep 2014

@blcha76 Ďakujem budem písať a dúfať že sa konečne zadari 😉

sonka3535
7. sep 2014

@michelitta chapem, takze ja som mala zatial len twn soft, no uz som opat o nieco mudrejsia. 🙂 Ked nevyjde teraz uspech z KET, tak este mam od poistovne jeden hradeny pokus a to chceme vymenit kliniku. Vela uspesnych parov je z Martina, vy nahodou nechodite priamo tam? Neviem sa rozhodnut, ci vyskusat este druhu kosicku kliniku alebo pocestovat do Martina 😒

renitr
7. sep 2014

@seliselka ja idem do FC do BA. Odber krvi uplne postaci. Hlavne nech je vysledok pozitivny 😉

seliselka
7. sep 2014

@sonka3535 ja som skusila vysetrenia v oboch v ke no nemam dobre skusenosti...tak som skusila martin.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre