Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ixi
3. máj 2009

mimka aj ja pracovam v nemocnice 😀 😀 😀

boncusik
3. máj 2009

petronelka , mne dal doktor ten crinone, ale ked som začala špinit prešla som na utrogestn ktorý sa može dávat aj perorálne.

ty užívaj aj utrogestan aj crinone?

ixi
3. máj 2009

ale utrogestan by sa nemal pri tehu papat ustami ci nie? 😕

mimka30
3. máj 2009

Áno Ixi??? 😀 Aj Boncúsik je zdravotník 😀

Ja užívam len Utrogestan 3x2 Tbl. vaginálne.

petronelka77
3. máj 2009

Ano crinone je gel, ale utrogestan neuzivam. Ten som uzivala pri ET. Pri KET mam crinone.
Ja som bola tyzden na PN, ale potom som isla do prace a teraz 3 dni volna, takze celkom dobre to vyslo.
Corinne vitaj, vela trpezlivosti a uspechov 🙂

boncusik
3. máj 2009

mimka ja som mala len také jednodové špinenie 26 DC a 8 den ET, začalo to tiež červené vlákienka na papieri, potom to bolo hnedé a trvlo to len jeden den, nič sa neboj to nemusí nič zlé znamenat 🙂

mimka30
3. máj 2009

Aha Petronelka. Tak pri Ket-e je to iné. Ja som myslela, že Utrogestan plus Crinone. 😖

Baby idem trocha ľahnúť. Potom zase nakúknem a popíšeme 😉

ixi
3. máj 2009

boncusik ty teraz cakas na vysledok?

boncusik
3. máj 2009

ixi,

utrogestan sa dáva za normálnych okolností vaginlne ale ked je špinenie alebo krvácanie podáva sa per os ,aby "nevytiekol" pri špinení, tak mi povedal doktor

mimka30
3. máj 2009

Dík Boncúšik. Ale aj tak bojím, bojím ☹

ixi
3. máj 2009

ok mimka pa 😀

petronelka77
3. máj 2009

oki, ja si idem dat sprchu, umyt vlasy, nahodit nejaky uces na zajtra a dobehnem 🙂 , zatial pa

boncusik
3. máj 2009

ixi,

v utorok mám krv a som z toho na cvokajzn, testovať nechcem vid vyššie ked si prečítaš moju snažilkovskú anamnézu 🙂

ixi
3. máj 2009

ta tak je to napisane v letaku ze sa v tehotenstve moze len v prvom trimestri a len vaginalne 😕

boncusik
3. máj 2009

ixi, tiež čakáš na výsledok snaženia? 🙂

ixi
3. máj 2009

hej cakam ale ja idem az 12.5. na krvicku

boncusik
3. máj 2009

držím palčeky nech to vyjde 🙂 🙂 🙂
mne sa to už kráti, najhoršie sú tieto posledné dni 🙂

idem niečo popapkat 😉

drobec123
3. máj 2009

Cafte bambule! Tak sa nam to rozrasta, uz nestiham ani sledovat kto ma este len testova! Peti zajtra cakame hcg! Ja idem do caru na utz a po vystupne papiere. Tak dam vediet kolko budeme mat deticiek naraz🙂 uz sme to povedali aj rodine, joj ako plakali od radosti! Krasny pohlad!

ixi
3. máj 2009

ahoj drobec blahozelam ake to je?super pocit?ake si mala priznaky?

drobec123
3. máj 2009

Ixi uz som to tu pisala ale ja som nemala a stale nemam ziadne priznaky! Testovala som na 12dpet a na 14 som bola na krv. Keby som to nemala potvrdeny by som odprisahala ze neexistuje je ja som tehu! Tak dufam ze vsetko je ok.

ixi
4. máj 2009

dobrea rano cakatelky ktore idete dnes na krv drzim palceky a ostatnym prajem na testoch// a tym co netestuju velku trpezlivost 😵 😵 😵 😀 😀 😀

melisska
4. máj 2009

Dobre ranko, drzim cakatelkam palceky, pokracovatelky tehu vlny 😵 a tehulkam cmuk, je vas toklko ze uz ani neviem ktore 😀 😀 😀

gabica
4. máj 2009

Ahojte, aj ja sa prehupnem do tejto temy. Som 2.den po ET (DET neratam). Miesaju sa u mna uplne depky a chvilkovy optimizmus. Vcera mi bolo tak priserne zle, ze som na obed musela volat dokimu. Kedze pri OPU mi povedal, ze mozno budem mat OHSS, tak som s tym nejako ratala. Vcera som zacala mat priserne zavrate a bolo mi na vracanie, tak som plnou parou zacala pit. Lenze cim viac som pila, tym mi bolo horsie. Tak uz som to nevydrzala a volala dokimu. Ten okamzite stopol pitie, ze pri ET som nemala nabeh na ohss, takze nemam pit, lebo sa mi rozsiruje zaludok a z toho mi je spatne. este dobre, ze som mu zavolala (v nedelu na obed ... 😅 ).
dnes mi je neporovnatelne lepsie.
Rada pre tie, ktore nemaju ohss ... nepit vela a jest.
inac zavidim tym, ktore maju uz "za par" do krvneho testu a este viac zavidim tym, ktore maju //. vsetkym vam to prajem. drzte sa.

mib
4. máj 2009

ahojte babulky,

vsetkym kockam prajem krasny slnecny den. 🙂

gabica, ja som mala tiez nabeh na ohss. po ET som dostala prepustaciu spravu s jasnym prikazom - pit 5 litrov vody denne a sledovat aj vydaj. ak mam spravne informacie, pri ohss sa hromazdi voda v bruchu. nemas nafuknute brusko? ja som uz 7. den po ET a stale mam brucho akoby som uz bola v tretom 😀 ale stale poctivo pijem aspon 3 litre denne.

ixi, ty mas kedy testik z krvicky? ak si dobre pamatam, tak niekedy tesne po mne. ja idem v pondelok 11.4. ... a asi ani nedospim. planujes robit aj testik alebo to nechas na potvrdenie z krvy? 😉

babulky, precitala som si, co ste vcera popisali ohladom liekov. ja mam trosku obavu z toho, ci je v poriadku, ked po zavedeni utrosu vaginalne nejaka cast po case vytecie. neviete mi niekto povedat, ci je to ok a v tom case su uz potrebne hormony vstrebane alebo s tym treba nieco robit? nechcem ohrozit drobcov. ☹

cucka1
4. máj 2009

Ahojte snažilky,som 10 deň po ET,ale nič mi nieje,žiadne príznaky ani bolesti.Zajtra si mám robiť test.Mám z toho nie moc dobrý pocit.Je to moje prvé IVF.Dala som si vložiť dvoch bambuchoch,no neviem,či z toho niečo bude.Užívam len Dufaston,Estrimax a včera som dobrala vaginálne Utrogestan.Dám vám zajtra vedieť,aký bol testík.

ixi
4. máj 2009

mib ja idem na krv 12.5 a asi aj testnem uvidim est 😀

ixi
4. máj 2009

mib tak aj u mna je to tak s tym utrosom 😉

mimka30
4. máj 2009

Baby čaute. Mib aj ja som mala ohss. Dnes som si robila testík, ale nie z úplne ranného lebo som nemala doma žiadny, tak som si bežala kúpiť. Inak môj mangel mal chrípku, aj sme sa nejako nestretávali, aj na mňa niečo lezie ☹ Baby homeopatické lieky si môžem dať, alebo radšej nie??? 😒

babulka123
4. máj 2009

mimka.. no ale ciarka je aj tak kraasna.. ale pls. testuj zajtra z ranneho nech je co najsielniejsia.. a homeopatika mozes.. ale skus nejaku prirodu .. med, cajiky a tak..

ixi
4. máj 2009

mimka ciarka super pekne lazkat a potit sa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre