Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

staga
14. sep 2014

@lenka54321happy ahoj, ja som mala KET 10.9 v Brne. A ty kam chodis?

lenka54321happy
14. sep 2014

Ahoj,nechodim tam, ja som v UK ale som pocula ze to je najlepsie centrum....si spokojna?
A ake pocity po KET? Drzim ti velmi palce nech ti to vide! je to tvoj prvy KET? Kolko mraziacikov ti vlozili?
Prepac za otazky 😉xxxx

bubca7
17. sep 2014

@blcha76 ahoj potrebujem sa len opytat som fakticky 24den po vklade a uz druhy den spinim je to normalne dufam ze vsetko bude ok daj prosim ta vediet ci si bola natom istom ako ja dakujem 😕

alcinkap
17. sep 2014

@bubca7
treba zájsť hneď k lekárovi. Užívaš aj nejaké lieky?

bubca7
17. sep 2014

@alcinkap uzivam estrimax.utrogestan zajtra mam ist do splnu na ultrazvuk tu na modrom konikovy som sa docitala zevraj je to normalne idem volat do splnu ale dakujem pekne😉

alcinkap
17. sep 2014

@bubca7
radšej volaj 🙂 modrykonik vie občas až moc 🙂
Volala a čo ti povedali?

bubca7
17. sep 2014

@alcinkap nikto mi nedvihal telefon tak zajtra budem mudrejsia musim pockat do zajtra

blcha76
17. sep 2014

@bubca7
24 deň od vkladu? A aké si mala krvné testy?
Ja som nešpinila vôbec, ale vraj jemné špinenie nie je nič výnimočné, ale radšej navštív lekára.
Držím ti palčeky 🙂 nech sa babuľke v tvojom brušku vodí dobre 🙂 ...

bubca7
17. sep 2014

@blcha76 krvne testy mam uz tri krat spravene a vsetko pozitivne v taky cas by som mala mat menzes ale uz tak nespinim zajtra idem na ultrazvuk takze budem mudrejsia ale este pre istotu som si spravila 3 baby test 😉 a krasne 2 ciarky tak som sa trosku ukludnila ale dakujem pekne pekny vecer😉😉😉😉

staga
17. sep 2014

@lenka54321happy prepac ze tak neskoro 🙂 ano som v Brne spokojna, bola som aj v Gynfive ale tam nieeeee je to tam celkom iny pristup ako v Brne. Vložili mi HB/2 triedy vcera som mala take bolesti ako pri MS ale dnes uz nie tak uvidim. A co ty ako si na tom?

blcha76
18. sep 2014

@bubca7 No keď je to tak ako píšeš, ja si myslím, že to bude v poriadku 🙂 . Moja kamoška tiež slabunko krvácala ale to jej asi odchádzalo druhé embryjko, ktoré sa neuchytilo a z toho prvého má teraz krásnu babuľku 🙂 ... Držím palce!

bubca7
18. sep 2014

Ahojte koceny tak dufam ze bude vsetko v poriadku akurat mi pridala ascorutin a duphaston tak dufam ze to zvladneme 😉

angel74
18. sep 2014

@ingrid0105 Ahoj. Tak chcem ťa informovať o výsledkoch z hysteroskopie dopadli dobre a 1.10 začíname druhé IVF😉

angel74
18. sep 2014

@blcha76 Ahoj tak 1.10 začíname druhe IVF. Výsledky z hysteroskopie dopadli dobre. Tak dúfam že to tentokrát vyjde. 😀

blcha76
18. sep 2014

@angel74 Super, držkaj sa a tentokrát sa to musí podariť 🙂 🙂 🙂 .

ingrid0105
19. sep 2014

@angel74 jeeej super drzim palce, ja som sa vcera vratila oddychnuta z dovolenky a pisala som do Brna co je s mojimi embrijkami 🙂

ingrid0105
19. sep 2014

Ahojte babenky vratila som sa z dovolenky co mate nove? pochvalte sa 🙂

angel74
19. sep 2014

@ingrid0105 a všetko v poriadku? Teraz keď si oddychnuta tak môžeš ísť na to. Kedy zacinas? 😀

ingrid0105
19. sep 2014

@angel74 uz su v Brne moje embryjka vcera mi dosla ms tak uvidim ci to stihnem a hlavne pondelok si idem pre vysledky k MUDr.Drakulovej robila mi odbery tak uvidim ci mi nieco nasli a ci je potrebna nejaka liecba.

lenka54321happy
19. sep 2014

Ahojte, aj ja rozmyslam ist do Brna, ak mi Boze chran tento KET nevide....
Vsetci si to chvalia, nikto sa zatial nestazoval....
Predpokladam ale ze ceny v Brne su o dost vyssie ako v Heliose? A plus v Heliose Vam preplaca poistovna nieco a v Brne si vse platite vsak?
Prepacte nevyznam sa, zijem v UK od 18tich....
Mam 33 a zatial to riesim len tu, ale najradsej by som to v Brne alebo Martine riesila lebo tento pristup tu a cakacia doba ☹((
Drzim Vam VSETKYM palce moj KET je asi za 3 tyzdne jaj obavam sa....velmi sa bojim sklamania velmi ale zaroven verim....musim
Ako ste VY na tom?
xxx

ingrid0105
20. sep 2014

@radina
@katka17044
@wanda1986 babenky ako sa mate? co nove?

wanda1986
20. sep 2014

@ingrid0105 ahoj🙂ty sa pochval.aka bola dovolenka?ja zarezavam v robote stale,ale nastastie ma to bavi🙂akurat grilujeme s drahym.a na ket pojdem asi az po novom roku.nejak sa na to necitim tera.dovtedy to nechavam na pp

wanda1986
20. sep 2014

@ingrid0105 na prirodu🙂ale od posledneho ket mi zatial chodi menzes celkom presne,comu sa celkom tesim🙂

angel74
20. sep 2014

@ingrid0105 tak drzim palce aby všetko dobre dopadlo 😉už sa musí zadarit 🙂

radina
21. sep 2014

@ingrid0105 ahoj, tak ja vramci moznosti, zasa som krvacala, tak som si tyzden polezala v nemocnici, brala infuzky, no ale uz som konecne doma. takze si pekne doma stresujem co dalej 😖 ako u teba? 🙂

katka17044
21. sep 2014

@ingrid0105 ahooooj tak ja stale cakam na vysledky z imunologie a genetiky 7. oktobra idem po imunologické a hádam budu uz aj z genetiky a podla toho sa rozhodne kedy ivf inak poistovna mi to uz schvalila ak by som mala ist tak asi ten november, december by som este mohla stihnúť. Inak skúšame a snažíme sa aj prirodzene... :D

ingrid0105
21. sep 2014

@wanda1986 dovolenka super, odpočinula som si, zajtra si idem pre výsledky na hematologiu a ak nic nenašli tak budem mat KET 5.10. v Brne, ak bude embryjko k svetu. Je tam ešte veľa keby takže uvidím 🙂

katka17044
21. sep 2014

@ingrid0105 držíííííím palčeky

ingrid0105
21. sep 2014

@katka17044 dakujem a aj tebe držím palčeky aby 2 IVF bolo to pravé orechové 🙂

ingrid0105
21. sep 2014

@radina drzim palce aby si mala čo najmenej problémov 🙂 kt. týždeň si vlastne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre