Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

wanda1986
3. okt 2014

@ingrid0105 stará korčula budes ked budes mat 85. dovtedy si mladica 🙂

babo78
3. okt 2014

@ingrid0105 Vobec mi nepovedala aku som mala sliznicu. Len ze mam dalej bŕat estrofem a utrogestan az od zajtra.

ingrid0105
3. okt 2014

@wanda1986 ha ha kde ja uz vtedy budem 😉 prave niektory den som si uvedomila ze buduci rok budem mat 40!!!!!!! chapes? lebo ja nie, ja neviem kto mi tie roky priratal lebo sa na ne necitim, pomaly ma budu deti na ulici zdravit ze TETA a brat mi tazke nakupy z ruky a prevadzat cez prechod pre chodcov...no hruza 😀

ingrid0105
3. okt 2014

@babo78 no pekne, neinformuju 😒 v kazdom pripde krzim palce na utorok 🙂 kolko si das vlozit? to je tvoj ktory pokus?

babo78
3. okt 2014

@ingrid0105 Dam si asi dve. Prvykrat pri IVF som si dala len jedno. Mala som predtym 2x IUI. Dakujem krasne🙂

babo78
3. okt 2014

@ingrid0105 Ahoj, to mi nepovedala aku som mala sliznicu. Skusim tam napisat, snad mi povedia.

blcha76
3. okt 2014

@ingrid0105 😀 😀 😀 To ja som na tom podobne, ja budem mať budúci rok 39 a tiež si myslím, že keď ma budú ľudia vidieť prechádzať sa s kočíkom, pomaly si budú myslieť, že je to moje vnúča 😀 😀 😀 ...
Moja mama mala 39,5 keď sa mi narodil môj syn (jej prvé vnúča)... Keď sa tak pozerám ne tie čísla... je to sila... 😉

babo78
3. okt 2014

@babo78 Takze mi odpisali, 7,5. Neviem ci je to dost?

blcha76
3. okt 2014

@ingrid0105 Mimochodom, ešte raz silno držím palce na zajtra 🙂 🙂 🙂 ... Budem na teba myslieť, drž sa! 🙂

ingrid0105
3. okt 2014

@blcha76 no ten nnas vek je mozno pre niekoho zarazajuci, ale urcite si vie zena v tomto veku viac a neporovnatelne lepsie vychutnavat materstvo. Mlade mamicky cest vynimkam nevedia co im bolo dopriate a ake maju stastie a aj to tak beru 🙂

ingrid0105
3. okt 2014

@blcha76 velmi velmi dakujem snad uz aj nam bude dopriate 🙂 budem informovat 😀

ingrid0105
3. okt 2014

@babo78 mozes byt kludna staci a este mozno kusok podrastie 😀 ja mam zajtra vklad ty utorok a potom budeme spolu trpnut a cakat na vysledok, drzme si palce 🙂

babo78
3. okt 2014

@ingrid0105 Jej super, tak to sme tesne po sebe. Veru budeme si a silno. Budem trosku cez vikend nervozna ale snad to ustojim🙂 Aj zostanes doma nejaku dobu alebo ides do prace?

ingrid0105
3. okt 2014

@babo78 v pondelok pojdem normalne do prace aspon mi to rychlejsie ubehne a nebudem mysliet stale na to ci sa zadarilo a sledovat sa 🙂 ty si ako na tom?

babo78
3. okt 2014

@ingrid0105 Tak tebe to vychadza na vikend, takze dva dni bude v klude po vklade, ale ja to mam cez tyzden a dobre je jeden, dva dni lezat a mat klud, tak ja zostanem doma. Po narkoze je dobre lezat.

ingrid0105
3. okt 2014

@babo78 tak ty budes mat ET a nie KET ze?

ingrid0105
3. okt 2014

@babo78
@wanda1986
@blcha76
tak dievcence pisala mi teraz embryologicka ze mrazaciky sa rozmrazili a cakaju na nas 🙂 tak uvidime co bude do zajtra, ale zatial prezili a cakaju 🙂

haimi
3. okt 2014

@ingrid0105 a ktory den si zacala pichat? Rozmyslam, ze napisem dr. Drakulovej ake som mala vysledky a dufam, ze mi napise, co si o tom mysli. Nevies prosim na nu mail?

ingrid0105
3. okt 2014

@haimi monika.drakulova@synlab.sk, to je mail , preskenuj jej vysledky a ona ti odpovie urcite. Picham si 2 dni a zajtra mam vklad

haimi
3. okt 2014

@ingrid0105 dakujem 😉 vklad mas na 19dc?

ingrid0105
3. okt 2014

@haimi nie 18dc lebo mam 26dc tak sa takto rozhodli

lenka54321happy
3. okt 2014

@babo78
Drzim palce x

ingrid0105
4. okt 2014

@wanda1986
@haimi
@blcha76 tak baby mam to za sebou. Mrazenie v gf nezodpovedalo tomu co mi napisali na papier a o kvalite bez komentara. Mala som zmrazenu morulu a velmi vcasnu blastocystu a nie dve blasto ako tvrdili v gf.morula absolutne nevhodna na transfer a ta vcasblasto bud tiez vykazovala chyby ale bola v ramci normy na transfer
Takze vnutorne ss uz chystam na ivf

smoulinka13
4. okt 2014

@ingrid0105 aj tak drzim palce, ked to clovek uz necaka, sa to podari...

ingrid0105
4. okt 2014

@smoulinka13 dakujem, vravela mi embryologicka ze kolko "fragmentovanych" deticiek beha po svete 🙂 🙂 🙂 vsetko zle je na nieco dobre a uz teraz viem ze HELIOS bola obra volba a urciteto raz vyjde.Neuspech nebudem brat ako prehru ale posunie ma o krok vpred 😀

haimi
4. okt 2014

@ingrid0105 drzim palce 😉 a este ti nieco zostalo zamrazene, ci rozmrazili vsetko? Na kolky den ti to v gf mrazili ? Ale ze aky odrbavaci. Mne z rf poslali presne v akom stadiu mi mrazili, tebe z gf nie?

ingrid0105
4. okt 2014

@haimi no su odrbavaci a preto som odtial odisla. V papieroch pri prevoze bolo ze je tam 1 blastocysta a 1 vcasna blastocysta. po rozmrazeni v heliose brno je z toho morula a velmi vcasna blastocysta. morula bola uplne na prd co museli vediet aj ked to mrazili a ta blastocysta - dali sme jej sancu, Pri KETe v GF mi vkladali 3 a5 bunkove co je uplne zle lebo sa ma delit parne. je to cisty biznis. Ty mas ake zmrazene? uz nemam nic pojdem do dalsieho IVF a ak doziju kvalitne blastocysty tak ich dam vysetrit. Clovek zbytocne plati za mrazenie niecoho co nema sancu.

ingrid0105
4. okt 2014

@haimi ja viem ze chyba je niekde v nas ze sa nevyvijaju dobre ale tak nech nezamrazia nic, nech su ferovy, ale to by nezarobili. Uz som mozno mohla mat za sebou druhe IVF. ale vsetko zle je na nieco dobre tak aj toto ma len nakoplo a ideme potom dalej 🙂 nevzdam to 😀

haimi
4. okt 2014

@ingrid0105 mne v rf mrazili az na 5 alebo 6 den po opu jednu HB/2. Tam cakaju az do 6 dna a mrazia minimalne expandovanu blastocystu. A na kolky den ti mrazili tie embryjka? Dnes si mala vklad, ze? Drzim palce 😉

ingrid0105
4. okt 2014

@haimi no na 5 den ale uz neverim nicomu co je na tom papieri. no dnes 🙂 bol vklad uvidime co bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre