Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivka3901
24. okt 2014

@haimi no marcel mi odpísal,že smajlík 🙂 nič viac ach jaj tá komunikácia žiadne zvýšenie liekov nič 😒 a špinenie navečer ustáva 🙂 ale cez deň som trošku ešte špinila 😒

ivka3901
24. okt 2014

@jankula22 já to mi lúto bojím sa,že v pondelok dopadnem aj ja tak 😒 zato,že špiním tak to nevdiím ružovo aj ked baby ma povzbudzujú,ale ................ 😒

lenka54321happy
24. okt 2014

@ivka3901
Je to na nervy, drzim ti palce nech to ma stastny koniec xxx

lenka54321happy
24. okt 2014

@lucatko1987
Moja dnes som rozmyslala komu to vyslo z tych bab co okolo mojho terminu mali vklad.... A TEBE, Tebe to vyslo!! Gratulujem zxx

jankula22
24. okt 2014

@ivka3901 spinenie este nic neznamena 🙂 mysli pozitivne a hlavne ver sebe a mimi, ze to zvladnete 🙂 to je veeelmi dolezite a je pravda,ze je to 50% uspechu 😀 drzim velmi paste a napis ako si dopadla a mimochodom na spinenie skus brat ascorutin

ivka3901
24. okt 2014

@jankula22 jáj to si už 3 čo mi to hovor,ale je to liek bojím sa to brať a na letáku je napísané,že tehotetné to nemožu 😒 spýtam sa štelcla

buba08
24. okt 2014

@ivka3901 Ivi ascorutin mozes, ja keď som spinila gynekológ mi okamžite nasadil ascorutin, píše sa v letáku, že tehotné nemôžu, aj som mu kvôli tomu volala a povedal, že možem, drž sa, verím, že to u vás dobre dopadne

lucatko1987
24. okt 2014

@lenka54321happy dakujeeeem 😊

ivka3901
24. okt 2014

Baby myslíte,že hcg ide hore aj ked trošku špiním 😒 či už sa pýtam nezmysli už mi šibe z toho všetkého už nech viem načom som zas ma čakajú 2 dlhé dni dlhé dlhé dlhé ☹

zlatanka30
24. okt 2014

@ivka3901 ja som brala proti spineniu aj ascorutin aj kvapky kanavit

buba08
24. okt 2014

@ivka3901 myslím, že ide hore

kama2
24. okt 2014

@ivka3901 aj ja som brala ascorutin, ked som krvacala kvoli hematomu, dali mi ho v nemocke, ked som lezala, dokonca v davke 2-2-2

netilka
25. okt 2014

Ahojte, po rokoch, mnozstve vkladov a snehobielych testov po prvy raz na teste toto. Je to na 14 den po KET expandovanej blastocysty. Nezdaju sa vam tie ciarky slabe. Den pred kontrolou som zacala trochu krvacat a len tak si urobila test.... a toto. Co myslite?

cmudlo
25. okt 2014

@netilka je to tam! Blahoželám!

netilka
25. okt 2014

@cmudlo Dakujem. 🙂 Len sa mi zdaju dost slabe na 14. den po KET.

angel74
25. okt 2014

@ivka3901 určite😉 držím palčeky, ja som dnes 9dni po ET a začala som slabucko spinit a dnes je deň kedy má prísť mrcha testujem až v utorok tak je to asi v háji☹

angel74
25. okt 2014

@haimi @ingrid0105 Ahojte baby, tak dnes je deň kedy má prísť mrcha a začala som špiniť....takže je to v háji☹ vždy je presná jak hodiny. ..ja nechápem, ostala som tri krát tehotná prirodzenou cestou bez problémov.telo dokáže vyprodukovať ešte stále zrelé vajíčka a nie málo, menzes mávam na deň presne tak prečo umelým oplodnenim to nefunguje? ??Pochybujem že to bude vekom keď ešte všetko funguje ako má:'( ☹

angel74
25. okt 2014

@netilka a je to tam 😀 kto počká sa dočká. ..gratulujem😉

ingrid0105
25. okt 2014

@netilka gratulujem musis verit ze si tehulka 🙂

ingrid0105
25. okt 2014

@angel74 je mi to luto, ja som na tom presne ako ty. Dve tehotenstva bez problemov, menzes presny, ovulujem , mala som aj dost vajok a 3 vklady neuspesne. Ja podozrievam svojho priatela a jeho spermiogram, nic ine mi nevychadza uz. Vsak uvidim 5.11.14 mu ho budu vysetrovat tak ti dam vediet, ci to moze byt pricina 😉

angel74
25. okt 2014

@ingrid0105 ale ved spermiogram robia pred každým IVF mojemu povedali že je OK a viac sme sa tým nezaoberali, doktor stále poukazuje na môj vek☹ ja skúsim tú klinicku imunologiu v pondelok si zavolam do NR Nebudem riskovať posledné embryo bez vyšetrenia

haimi
25. okt 2014

@angel74 ☹ ☹ ☹ to mi je luto. Ja uz mam pocit 4 dni, ze mi vybuchne brucho. Mrcha bojuje s progesteronom.A preco ked si bola uz prirodzene tehotna a nevyslo to, preco ta neposlali aspon na hematologiu. Skus si urobit tie vysetrenia, kt som ti pisala. Mozno ti to objasni konecne tvoje neuspechy

ingrid0105
25. okt 2014

@angel74 ano robia ale v Brne mu budu robit taky inaksejsi, nie len zaklad. Aj ja idem na imuno 4.11. a aj tam sa da vysetrit spermiogram muza, asi vedia preco vysetruju aj chlapov.

ivka3901
25. okt 2014

Ahojte baby tak dneska som testla reprofiťáckym testíkom a je druhá čiarka zdá sa mi že trochu silnejšia ako naposledy a digitálny testík clearbleu mi ukázal,že + 1-2 🙂

haimi
25. okt 2014

@ivka3901 perfektne 🙂 🙂 a uz nestresuj a len sa usmievaj

netilka
25. okt 2014

Dievcata, nevzdavajte sa. Aj ja som uz chcela hodit flintu do zita, lebo po 7 rokoch a 11 vkladoch som uz bola viac ako zufala. Raz to vyjst musi!

ivka3901
25. okt 2014

@netilka jáj moja my bojujeme 9 rokov síce vkladov som mala len 6,ale no zaťiaľ bojujeme dalej nevzdávaj to 😒 aj ked mne sa to lahko hovorí viem čo prežívaš 😔

netilka
25. okt 2014

@ivka3901 Všetky, čo si tým roky prechádzame, vieme, aké je to ťažké. Dúfať, sklamať sa, zasa nabrať silu a ísť bojovať ďalej. Tebe drzim palce, aby bolo hcg v pondelok pekne vysoke. 😉

haimi
25. okt 2014

@netilka velka gratulacia 🙂 mas moj velky obdiv, ze si to tak dlho vydrzala. U mna je to otazka penazi, stimulky zvladam celkom dobre. Zatial mam za sebou len 2 ivf a len 2 vklady, takze nic na tazku depresiu. Ked sa chcem vykecat, tak mi manzel povie, nech nestresujem, ze sme len na zaciatku 😉 aspon ze to tak v pohode berie.

netilka
25. okt 2014

@haimi Aj u nas to bola otazka penazi, musela som si najst kvoli tomu este jednu robotu a pracovat od vidim do nevidim. My sme uz v caroch nechali vyse 8000 €. ☹ Zo stimuliek vzdy OHSS, vyberanie vody, bolesti... 3x som sla cez poistovnu, 2x ako samoplatca. Z jednej stimulacie nebolo dokonca co vlozit. Velakrat som to uz chcela vzdat, ale po case ma to preslo.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre