Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
8. nov 2014

@angel74 nie prave teraz pichnuta prva injekcia, zasa sme blizsie v babenku 😀

ingrid0105
8. nov 2014

@katka17044 nie to je to PGS musia prezit embryjka az do 5-6 dna odoberie sa z casti kde sa vytvara placenta a posiela sa na vysetrenie.tak uvidime a vysetrenie stoji 1-3 embryjka cca 1200 Eur dost ale co uz

katka17044
8. nov 2014

@ingrid0105 aha, dakujem ale musi to byt super urcite to stojí za to, musím sa na to popýtať chcem si tiez dat porobiť co sa da uz ked to ma byt posledný krát nech je to vsetko najlepsie ako sa da...

haimi
8. nov 2014

@ingrid0105 jasne ze drzim 🙂 🙂 🙂 musi to dobre dopadnut. A ty si nechcela najprv pockat na vysledky z imuno?

foteniedeticiek
9. nov 2014

Dakujem vam za odpovede uz mi je aj trosku lepsie akurat na naladu 🙂)) to mi je vzdy mojho draheho luto vzdy to schyta ako prvy 🙂)))) uz som 6 den po ET 10 mam ist na krv a chcem sa vas este opytat ci neviete priblizne ktory den po ET by uz mali bit srdiecka? Dakujem 🙂

lucatko1987
9. nov 2014

@foteniedeticiek ahoj ja som bola na et 8.10. A prvy krat som srdiecko videla 3.11, takze skoro po mesiaci od et, bola som na utz aj 31.10 e este nebolo . Drzim palce nech ho o tri tyzdne vidis aj ty🙂

ingrid0105
9. nov 2014

@haimi ak pojde vsetko ako ma tak ET aj tak nebude lebo sa poslu vzorky z embryjok na vysetrenie a to trva tiez nejaky cas, tak dovtedy budu aj vysledky a keby nieco nebolo ok tak zacnem liecbu a az potom bude KET. Primar vravel ze v mojom veku "at nam pan Buh pomaha" nech zostanu 3 do 5-6 dna. ze v mojom veku uz rozhoduje kazdy mesiac

cuculik1
9. nov 2014

@foteniedeticiek srdiecko okolo 6 tt

ingrid0105
9. nov 2014

@angel74 moja ako budete pokracovat?

haimi
9. nov 2014

@ingrid0105 ja som na 5 den mala len 2 blasto 😀 budem ti drzat palce, nech ty mas co najviac 😉 deti uz mas, takze moj osobny tip je, ze ti ani na imuno nic nenajdu 😉 takze sa mozes pustit v pohode do toho 😉. A co pichas merional a menopur? Ako to mas, najprv jedno a potom druhe?

ingrid0105
9. nov 2014

@haimi no ja budem tiez rada ked budu aspon 2 blasto 🙂 ja uz stara korcula, ale aspon budem vediet ze su to naozaj blasto 😉 no dnes pridavam menopur a piatok 1.kontrola, budeme tam chodit aj ked je to dost, chcem aby vsetko robili oni, proste aby som si nemohla nic vycitat 🙂 kratky protokol, oni nerobia soft ale aj tak je to cele lacnejsie ako v GF a hlavne aj tie liekz co som si zohnala od tehuliek, dufam ze su nainfikovane tehu virusikmi a zaberu 😀

ingrid0105
9. nov 2014

@lenka54321happy veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi drzim na zajtra palceky moja 🙂 🙂 🙂

angel74
9. nov 2014

@ingrid0105 25.11 ideme na odbery na tú rep.imuno.do nitry a potom sa uvidí,máme posledné embryjko a potom koniec ☹ a ty si to aké testy dávaš robiť keď toľko stoja? Aj nám chceli urobiť genetiku ale mali sme len 2 embryjka

ingrid0105
9. nov 2014

@angel74 no tiez uvidim kolko ichbude, tusim sa to vola PGS ale to musia dozit 5-6dna aby sa dali vysetrit 😉 takze je to zatial vo hviezdach este. priatelovi sme dali robit test integrity DNA spermii, lebo pri ISCI oplodnia spermiou kt. vyzera k svetu ale pri PISCI len takou kt. nevykazuje vady nielen na pohlad 🙂 ale rozhoduje prave DNA

angel74
9. nov 2014

@ingrid0105 čo všetko treba vyšetriť aby sme mali bábo....neskutocnè keby nám dali aspoň istotu že to vyjde 😉

ingrid0105
9. nov 2014

@angel74 a bola som aj v medirexe, lebo ak by boli embrzjka k svetu a budu sa vysetrovat aj tak nebude ET takze vysledky maju cas prist. vyskusam naozaj vsetko co mi dava zmysel 🙂

ingrid0105
9. nov 2014

@angel74 vsak to ani to nie je zaruka ze to vyjde, musime verit. jedno viem urcite ak by sa nekonal klad ze by nebolo z coho , tak to po nejakej pauze skusime naposledy a tam bude nasa konecna 😒 ani vek ani financie uz nehraju v nas prospech a zadlzit sa nechcem, lebo to treba aj splatit

ingrid0105
9. nov 2014

@angel74 a uz mate termin do tej nitry? obaja sa date vysetrit?

ingrid0105
9. nov 2014

@angel74 moje dve deti som mala pomaly ani neviem ako a teraz by som uz mohla ist prednast o umelom oplodneni tolko toho ovladam a kazda jedna z nas 😀

angel74
9. nov 2014

@ingrid0105 my sme už boli na konzultáciu v Nitre a 25.11 nás budú vyšetrovať oboch

ivka3901
10. nov 2014

Ahojte tak hematologia-krvička zobratá výsledky 17 decembra a reprodukčná imunoligiia nitra - krvička 9.11 a výsledky síceaž 20 januára,ale som rada,že som všetki vybavila a už len čakáme a čakáme na výsledky a potom hor sa do boja s čistým štítom teším 🙂

katka17044
10. nov 2014

@ivka3901 Paráááda, my ideme zajtra do Nitry, lebo nám robili ešte kontrolné odbery tak som veľmi zvedavá a už chcem lieky nech sa liečim a nech môžem začiatkom nového roka ísť na ivf už nech to je.. 🙂 Držím ti palce aby ťa tie vyšetrenia niekam posunuli...

foteniedeticiek
10. nov 2014

@lucatko1987 dakujem 🙂 neviem ci by som to zvladla keby nam to nevyslo :/

renitr
10. nov 2014

@ivka3901 verim ze vsetky vysledky budes mat v poriadku a buduci rok urcite bude uspesnejsi 😉 Ja som si tiez dala porobit vsetky vysetrenia , dnes som ich bola konzultovat s lekarom a vsetko dopadlo dobre. Aj imuno aj genetika. Tak som rada a buduci rok ideme tiez do boja na nase 3 IVF 🙂

ivka3901
10. nov 2014

@katka17044
@renitr díky baby no uvidíme,ale vobec to nesúrim uvidíme podla výsledkov takže nás takých tu bude viac po novom roku 🙂 no ako som písala mi aj tak na KET pojdeme až vo februári až v marci 😒 já vlastne budem mať všetky vyšetrenia ako sú aj genetika,teraz hematologia a aj r. imunlogia a aešte mám aj endokrinologiu

foteniedeticiek
10. nov 2014

Ahojte baby poradite mi prosim zacala som krvacat som 7 den po ET bola dom na pohotovosti a poslali ma fomov ze nic nevidia rano pojdem do Ferticentu ale chcela som sa opytat ci sa toto uz noektorej z vas stalo??? Cim to krvacanie moze byt? Odpiste niekto prosim

stastenka42
10. nov 2014

@foteniedeticiek no moja, ak si zacala krvacat ako na ms tak by som to ruzovo nevidela. ..ak len spinis na hnedo tak uzivaj lieky, nohy hore a klud. ..k lekarovi pojdes uplne zbytocne, tam nema co vidiet, ked ani nevies co. ...bohuzial. ..drz sa

foteniedeticiek
10. nov 2014

@stastenka42 aspon krv na hcg nech mi vezme aby som bola kludna ze to nie je mimo :(

ingrid0105
10. nov 2014

@foteniedeticiek no mne prisla ms presne na 7 den ☹

stastenka42
10. nov 2014

@foteniedeticiek ale moja si len 7 den po ET...ja viem ze je to tazke, ale ak sa ti spustila tak zrejme sa ti ani nechytilo 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre