Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majkulik
14. mar 2015

@prdolet pripajam sa k martuska00 asi v nedelu robim test.

baarbora29
14. mar 2015

Ahojte cakatelky😊,pripajam sa k vam,som 5-ty den po KET.je to nas piaty vklad,tak dufam,ze uz konecne uspesny...Drzim vam vsetkym moc moc palce😉

martuska00
14. mar 2015

@baarbora29 ti si 5 den po KET a to rátaš aj den vkladu

baarbora29
14. mar 2015

@martuska00 Den vkladu nepocitam,vklad som mala v pondelok.a ty si na tom ako?

martuska00
14. mar 2015

@baarbora29 ja som mala v utorok ako sa cítiš

baarbora29
14. mar 2015

Praveze nic necitim,stale cakam na nejaky priznak,ale nic😞.ale este je asi skoro na priznaky.bolia ma prsia,ale tie ma boleli este pred vkladom.ty nieco pocitujes?
@martuska00

prdolet
14. mar 2015

@baarbora29 ahoj, tiez som bola v pondelok, tak sme na tom rovnako. mna sem tam picha v podbrusku, ale snazim sa moc sa nesledovat. inac som v pohode, akurat som precitlivela hrozne. revem za kazdu blbost

baarbora29
14. mar 2015

@prdolet ahoj,aj mna prve dni sem tam pichlo,ale uz to preslo.chystas sa aj testovst,ci vydrzis do krvi?ja to nevydrzim,v pondelok testnem.

prdolet
14. mar 2015

@baarbora29 Neviem. Ja by som sa otestovala aj hned, mam jeden zabudnuty test doma. Ale moze tam byt asi este odozva z Pregnylu (12 dni po), ci nie? Neviem co urobim. je to este priliz skoro.

baarbora29
14. mar 2015

@prdolet ked ti pichali pregnyl,tak je to este skoro.zalezi od toho,kolko ti pichli.kezdy den sa z tela vyplavi priblizne 1000 jednotiek.mne pregnyl nepichali.

prdolet
14. mar 2015

Tak to uz budem mat pregnyl prec, mne ho pichali pred 12 dnami. Asi sa k tebe pridam v pondelok. Alebo uz v nedelu? Kazdopadne, drzme si palce, damy.

majkulik
14. mar 2015

@prdolet dik, napodobne. mne pichali pregnyl pred 14 dnami, a aj to len 1500. tak uvidime, co ukaze zajtra testik

martuska00
15. mar 2015

baby každá ste mali hnedý alebo ružový hlien pri zahniezdovaní enbrya

baarbora29
15. mar 2015

@martuska00 ja nie,ale nikdy sa mi ani neuhniezdilo.ale vraj to byva caste pri uhniezdovani,takze asi dobry znak😊.

martuska00
15. mar 2015

ved toto som chcela vedieť či každá tehuľka mala ten výtok

martuska00
16. mar 2015

@baarbora29
@prdolet
testovali ste či počkáte do krvičky

baarbora29
16. mar 2015

@martuska00 Ja som testovala,no je to negativne😔.uz tomu nadej nedavam.no co uz,bojujeme dalej...ty si nabrala odvahu?

martuska00
16. mar 2015

@baarbora29 ešte nie ja som dneska len 6 den
máš mraziačikov

baarbora29
16. mar 2015

@martuska00 Hej este mame dvoch😊.tak drzim ti palce,nech ti to vyjde.pockas az do krvi,ci testnes?ja to este skusim o dva dni,nech som si uz uplne ista.

martuska00
16. mar 2015

@baarbora29 neviem asi zajtra skúsim

prdolet
16. mar 2015

Ahoj, ja som testovala dnes rano, ale urobila som blbost, som len siedmy den, netestovala som sa z ranneho mocu a vysiel mi negativny. skusim zase zajtra alebo za dva dni. nevesiam hlavu este

prdolet
16. mar 2015

@baarbora29 preco tomu nedavas nadej? Netrap ma, sme na tom rovnako a ja to beriem tak, ze to este nic neznamena. Ci zle rozmyslam?

nelka79
16. mar 2015

@prdolet ja som mala na 10 deň negat. a až na 11 slabu čiarku, potom až na 14 deň pekne dve koľajničky. je to u každej individualne,hlavu hore 🙂

baarbora29
16. mar 2015

@prdolet nevzdavaj to este,podla mna je tiez 7. Den skoro,ale je to uz moj piaty vklad a priebeh uplne rovnaky,kazdy to ma inak,tak este nezufaj. Ja to tak vnimam aj podla pocitov,ze to nevyslo a ten test mi to len potvrdil.skus o dva dni a hlavne ranny moc😉

baarbora29
16. mar 2015

@nelka79 jeeej,dodala si nam nadej,dakujeme😊.

prdolet
16. mar 2015

@baarbora29 uf, piaty vklad, tak ja mam prvy teraz, nic neviem a velmi dufam.
@nelka79 a prosim ta, kolko dnove si mala vkladane? Dik.

nelka79
16. mar 2015

@prdolet 3 PK. a kedy máš isť na krv? držim ti palce.

nelka79
16. mar 2015

@baarbora29 joj, to mi je ľuto už 5 vklad 😒 aký máš problém, že ste šli na ivf?

baarbora29
16. mar 2015

@nelka79 mam endometriozu,pco a vytvaram protilatky proti spermiam.bojujeme uz styri roky.madzitym sa mi podarilo otehotniet prirodzenou cestou,no zial,bolo to mimomatrnicove😔.a ty si uz tehu?kolki pokus vam vysiel?

nelka79
16. mar 2015

@baarbora29 velmi ti drzim palce aby ti to uz konecne vyslo. ja mam tiež endometriozu, vlani vo febr. som mala laparoskopiu v marci hned som otehotnela prirodzene ale v 6tt MA. a odvtedy nic. tak teraz sme sa rozhodli pre ivf. to je moje prve ivf a dufam že aj posledne. zatial je všetko ok, na prve sono do car idem nabuduci tyzden, tak dufam ze dostanem len same dobre spravy a dotiahnem to do uspesneho konca. treba mysliet pozitivne.
a do ktoreho car chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre