Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martuska00
20. mar 2015

22.03.to je v nedeľu ale pojdem v pondelok ja tomu šancu už nedávam ja som sa z tým zmierila

nelka79
20. mar 2015

@martuska00 a robila si si test aj dnes ? citis nieco?

snaaazilka77
20. mar 2015

@nelka79 toto je uz tak prijemne cakanie, ked uz mas potvrdene, ze si tehu....toto cakanie po ET mi pride ako najhorsie cakanie v mojom zivote ☹

nelka79
20. mar 2015

@snaaazilka77 ano mam to potvrdene ale vieš, sem som sa dostala aj minuly rok, len vtedy prirodzenou cestou a teraz ivf a vtedy nebilo srdiecko tak preto som ako na ihlach a premna je to cakanie strasne dlhe. velmi sa bojim , ze co bude o tyzden. ale musi to vyjst!!!!!! a aj tebe vám všetkym co teraz cakate ako dopadne krvicka. drzim vam palce. 😉

martuska00
20. mar 2015

@nelka79 robila a biely nič necítim

snaaazilka77
20. mar 2015

@nelka79 Viem sa presne vcitit do toho, co prezivas, lebo mam za sebou potrat v 7tt (tiez vtedy otehu prirodz.cestou), presne jeden den predtym ako som mala naplanovane u gynekologicky prve sono....a preto presne viem, ze ak to vyjde, klop klop a budem tehu ,tak este nic nie je definitivne vyhrate a pve tri mesiace budu u mna velmi rizikove...

snaaazilka77
20. mar 2015

@baarbora29 dlhsie si sa neozvala....dnes si tusim mala ist na krvicku..klop klop, drzim palceky 🙂

nelka79
20. mar 2015

@martuska00 a kedy ides na krv? lebo to bude 100% co ti krvicka ukaze. nevzdavaj to este.

nelka79
20. mar 2015

@snaaazilka77 tak vies aké to je z vlastnej skusenosti. ja cely cas oddychujem som doma lezim, kazdy den trocha vyjdem na balkon ale to je vsetko a po byte pochodim trocha, ale nic nerobim, davam si velmi na seba pozor, a aky mas problem , ze ste sa rozhodli pre ivf? ked sa mozem spytat?
a ty kedy mas ist na krv?

snaaazilka77
20. mar 2015

@nelka79 Ja mam nepriechodny lavy vajcovod (zrasty) a moja polovicka zly spg. (astenozoospermia). Ja som mala ten potrat cca pred 2 rokmi a aj to sa nam podarilo po vyse roku a pol snazenia. Potom nasledovala dlha liecba ako cinska medicina, gynex, no vsetko mozne a snazili sme sa vyse roka a pol a uz nic, medzitym sme este skusili IUI a neuspesne a mam uz vysoky vek, o mesiac 38, takze IVF sa zda uz ako posledna moznost ☹

snaaazilka77
20. mar 2015

@nelka79 na krv az 30.marca

nelka79
20. mar 2015

@snaaazilka77 aha, joj tak to ti drzim velmi palce aby ti to vyslo a mate aj mrazaciky?

baarbora29
20. mar 2015

@snaaazilka77 hcg 0,14😔

snaaazilka77
20. mar 2015

@nelka79 nie, zial po liecbe boli iba dva folikuly a z toho iba jedno vajicko...musi to byt ono to naj....klop klop 🙂

snaaazilka77
20. mar 2015

@baarbora29 bola si dnes na krvi? A verdikt lekarov je aky? Ved este moze porast to hcg nie?

snaaazilka77
20. mar 2015

@nelka79 v kazdom pripade obdivujem ta, ze si davas taky pozor na seba....bodaj by som aj ja vedela viac lezat a relaxovat....ja som taky neposed s vrtulou v riti a furt cosi doma robim a potom sa na seba hnevam, ze by som nemala.....

baarbora29
20. mar 2015

@snaaazilka77 hej bola som na krvi,uz neporastie,je to definitivne.skusime dalsi ket v nasledujucom cykle.mame poslednych 2 mrazacikov.

nelka79
20. mar 2015

@snaaazilka77 tak vies co, aj ja som bola taka, ale nestoji to zato. teraz ma nic ine nezaujima len aby bolo vsetko ok s mojimi fazulkami. nastastie mam este 2 zmrazene ale ja citim ze to nebudem potrebovat. oddychuj kolko len vies, a nohy hore.

sweeti
20. mar 2015

Kocky prosim Vas nebolo Vam niektorej zle na druhy den po podani Pregnylu....?Je mi na zvracanie a bleda som jak stena a neviem ci je to normalne alebo ci uz pracuju podvedome nervy.A pred odberom ste si dali antibiotikum vecer a potom v den odberu....ste zapili malym mnozstvom vody?

majkulik
20. mar 2015

kocky, ja som definitivne negativna ☹
prajem aspon vam cakatelkam pozitivne vysledky.

prdolet
20. mar 2015

Cavte, mam to na fosa, nemyslelal som si, ze su aj horsie spravy ako negativny test. som 11 den po et a HCG mam 7. pred dvomi dnami som mala 4.9. Takze test je negativny, a hcg pomaly stupa. Dnes mi s kludom anglicana oznamili, ze moze ist o mimomaternicove a mam prist v stredu na test znovu. Takze teraz budem cakat 5 dni a trpnut ci mam alebo nemam to mimomaternicove. Krasa.

majkulik
20. mar 2015

@prdolet no do kelu. a mas dalej uzivat lieky? mne potvrdili definitivne negativne.

prdolet
20. mar 2015

hej, mam dalej brat utrogestan. neviem naozaj naco, ked este k tomu aj krvacam. no nic, idem sa bicyklovat, lebo ma asi megne

majkulik
20. mar 2015

@prdolet jee, aj ja rada bikujem. . . .

snaaazilka77
20. mar 2015

@nelka79 a tie nohy hore mas na vankusi alebo na fit lopte? Uz som si predsavzala, ze par hodin denne musim polezat 🙂 Ja nemam ziadne mrazene, potom u nas jedine vsetko doznova..ach jaj ☹

snaaazilka77
20. mar 2015

@prdolet Urcite ti drzim palce, aby to nebolo mimomaternicove tehu. To velmi mierne stupajuce hcg moze byt pokojne aj dosledok hormonov....ved tolko "svinstva" mame vsebe po tom vsetkom, co si pichame, berieme, vkladame do tela pocas IVF, co to radsej ani nechcem na to pomysliet ☹

snaaazilka77
20. mar 2015

@majkulik Mrzi ma to...uprimne....je to pre mna vzdy take smutne, ked sa o jednej z vas, co tu pisete a delite sa o pocity, ked sme napisete, ze to nevyslo..a ty mas este mrazene? Uz si rozmyslala ako dalej?

nelka79
20. mar 2015

@snaaazilka77 tak na zaciatku som mala vankus a potom po krvicke uz som len tak lezala, a ked aj sedis tak tak, aby si netlacila na brucho. urcite si lahni a nic tazke nedvihaj,

majkulik
21. mar 2015

@snaaazilka77 dakujem, ano. mame jednu jedinu slamku zamrazenu. doki napisal, ze dalsi cyklus mozem na KET, tak pockam na mrchu a zacnem opat odpocitavat. snad to uz vyde.

martuska00
21. mar 2015

@majkulik držím ti palce 😉
tá slamka čaká na teba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre