Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzicek88
24. mar 2015

@sweeti Ahoj no tak ja pomalicky,nastastie az take velke tehu priznaky nemam,akurat vela papam a mam citlive prsia a vela cikam,inak v pohode v piatok ideme na nas prvy ultrazvuk,tak dufam,ze dopadne o.k. a ty co mas noveho,ako?

alexia17
24. mar 2015

@snaaazilka77 cakanie na krv je strasne, som 2 tyzdne nespala. do iscare . nevies, mozno ty budes ta co to prelomi 🙂

sweeti
24. mar 2015

@zuzicek88 Tak v piatok sa pochval 🙂 a jesne ze bude vsetko o.k. MUSI.Ja uz sa tesim na stvrtok nas este len caka vklad ale trocha sa bojim lebo v sobotu som mala odber a stale ma pobolieva brucho mam pocit ze je furt plne tak dufam ze to nestroskota na OHSS.Ako si sa citila ty po odbere...?A zostala si doma este a setris sa?

sono2
24. mar 2015

Ahojte. Tak už aj ja mám bublinku v brušku. Včera bol Ket.

bellabelluska
24. mar 2015

ahojte dievcata, pripajam sa k vam a vo stvrtok mam vklad.
... bude to uz moj stvrty (treti sa nam podaril len do 23 tt) a verim ze tentokrat bude az do konca uspesny 🙂

zuzicek88
24. mar 2015

@sweeti o.k. ozvem sa v piatok a mala by si teraz pit velmi vela vody,to pomaha,mne po odbere nastastie nebolo vobec nic,inak ak ti mozem poradit,mozno to je blbost ale mi nieco aj kamoska hovorila,aj som citala myslim,ze tu na mk,po tom vklade sa nekup,ani nesprchuj,ja som sa az po dvoch dnoch,som nezamestnana,tak som si to mohla dovolit noo,nie ze by som bola taka necistotna a ja som potom viac menej dva dni oddychovala,akurat som uvarila a take co bolo nutne treba,inak nic,proste ako mi vlozili,pani doktorka mi aj na monitore ukazala,kde je a potom sestricka mi povedala,tak a od teraz ste tehotna,tak som to tak aj brala,ze som tehotna a vyslo to,tak snad bude v piatok vsetko o.k. budem na teba silno mysliet,potom sa nesustred len nato,ale tes sa,silno sa tes,ze si tehulka a urcite aj budes prajem krasny dnik aj vsetkym babam ktore to este len caka,neprestante verit na zazrak,zazraky sa deju kazdy den 🙂

sweeti
24. mar 2015

@zuzicek88 Dakujem moc 🙂 ved ty si presne ta nadej pre nas.To ako to vyslo Vam sa da nazvat len ako zazrak a velke stastie.3x kloprm na drevo.

zuzicek88
24. mar 2015

@sweeti pre nas to aj je obrovsky zazkak a obrovska kadost,sme moc stastni 😉

snaaazilka77
24. mar 2015

@martuska00 moja sanca sa postupne rozplyva, dnes rano 8-my den po ET test biely....otestujem este v piatok, ale sance velke tomu nedavam...mam ten najcitlivejsi test, co existuje na trhu ☹

dancez
24. mar 2015

@snaaazilka77 ja som bola tiež takto sklamaná keď som začala testovať 7 den po KET a bol stále biely.
ale ešte stále to nemusí znamenať že sa vám to nepodarilo, Jedna baba písala že na 10ty mala biely a volali jej z centra že je tehotná, záleží kedy sa uhniezdilo. Ja už nabudúce nebudem radšej testovať.

snaaazilka77
24. mar 2015

@dancez dakujem za podporu....jasneee...nadej umiera posledna, ona ma asi kazda z nas tu poslednu stipku nadeje az do posledneho ortielu, ktory nam vyrieknu z krvi...ale je to strasne frustrujuce a ubijajuce....ved budem pokracovat v testovani obden

snaaazilka77
24. mar 2015

@bellabelluska velky obdiv a respekt. Kazda, ktora ide aj napriek takymto frustrujucim neuspechom opat do toho si zasluzi moj velky obdiv a respek. Ak sa smiem opytat, lebo chapem, ze je to urcite velmi citlive. Co sa stalo v tom 23tt.? Po akych obdobiach si isla vzdy do noveho vkladu?

bellabelluska
24. mar 2015

@snaaazilka77 1xivf et jul 2013,ket november 2013,2xivf et jul 2014 .. a teraz vo stvrtok ket..
drzim silno palceky nech sa ukazu tie dve vytuzene // 🙂 ❤️

sienna77
24. mar 2015

ahojte, pridavam sa k vam. dnes mam 6.den po ET a mam pocit, za sa z toho cakania zblaznim! v piatok mam ist prvykrat na krv. vcera vecer ma asi 3-krat tak velmi ostro pichlo v podbrusku na lavej strane, musela som zastavit a predklonit sa, bolo to dost neprijemne. ja uz som sa zlakla, ze teda asi koniec a nepodarilo sa. ale teraz citam, ze to mohlo byt aj uhniezdenie? mate s tym skusenost? mna bolievalo podbrusko po odbere vajicok dost vyrazne (mam PCOS a mala som 40 folikulov, takze mi aj vraveli, ze kvoli zvacsenym vajecnikom ta bolest este moze trvat take 2 tyzdne). dnes som ale prvykrat nic necitila, preto som sa aj bala, ze teda to vcerajsie pichnutie to ako keby ukoncilo...? Mate s niecim takymto skusenost?

bellabelluska
24. mar 2015

@sienna77 mna tiez tak tri dni silno pichlo v podbrusku a zobudila som sa v noci na krce a podarilo sa... ale na to sa nespoliehaj a hlavne nepanikar, kocky ktorym sa to podarilo mali pichanie a niektore nemali .. klud a pohoda , podari sa neboj 🙂

candour
24. mar 2015

@sienna77 ahoj.ja som mala obe ivf ohss vela vajicok.bolesti.aj pichanie.je to Zo zvacs.vajecnikov.osobne neverim tym famam ze pichanie a uhniezdovanie ..najma sa treba dat do pohody a nepozorovat sa tolko.vsetko pride ako ma.moj nazor🙂

sienna77
24. mar 2015

@bellabelluska dakujem, no uvidim, teraz uz aj tak neurobim nic, uz len cakam. super, ze sa vam podarilo!! 😉 gratulujem!

sienna77
24. mar 2015

@candour hm, no ved ano, ja viem. ale nie vzdy sa da od toho odosobnit a nechat to tak. aj ked jasne, ze je to najlepsie, lenze niekedy sa lahsie povie a tazsie urobi..ale snazim sa 🙂

snaaazilka77
25. mar 2015

@sienna77 uplne sa stotoznujem s tym, ze to caka nie po ET je fakt na psychiku a nepripustat si to je pre mna absolutne nemozne. Ja s uz aj budim zo sna, este aj tam ma to mata. Ja som dnes 9-ty den po ET a uz druhy den po sebe rano bielota na teste, takze uz cakam len na tu krv v pondelok, lebo uz nemam pocit, ze sa to podarilo.

sienna77
25. mar 2015

@snaaazilka77 ano, tiez sa mi velmi neda mysliet na ine, takze som na tom podobne. ja viem, ze to vsetci myslia dobre, ked hovoria, ze hlavne byt v pohode, ale ked to je teraz dost zlozite. ja som si akurat nerobila test, tomu radsej odolavam, aj ked uz som viackrat chcela.dnes si uz 9-ty den a na krv ides az v pondelok? ja mam ist v piatok, a to bude este len moj 9-ty den, a potom druhykrat buducu stredu.

snaaazilka77
25. mar 2015

@sienna77 mne kazali prist na krv az na 14-sty den po ET...ty si v ktorom CAR?

sweeti
25. mar 2015

@nelka79 Ahoj mas uz nieco nove....?Uz si absolvovala 1 sono?

nelka79
25. mar 2015

@sweeti ahoj, 31. ho som dostala termin v car na prve sono. ale to uz na nervy to cakanie......
a ty ako?

sienna77
25. mar 2015

@snaaazilka77 my sme v Gyn-five. a ty? kontroly by mali byt 10. a 14. den po ET, ale kedze 10.den je vikend, tak mam prist v piatok.

snaaazilka77
26. mar 2015

@sienna77 ja som v repromedice a tam ziadnu kontrolu po 10-ty den nerobia...az 14-ty den...mimochodom testla som opat po dvoch dnoch dnes rano a zase bielota biela...takze uz tomu nedavam velku sancu....drzim ti palce, nech to prelomis s pozitivnym vysledkom zajtra 🙂

sweeti
26. mar 2015

Kocky tak dnesnym dnom som sa konecne pridala k Vam 🙂 akurat este lezim tu po transfere.Aj doktor mi odporucil vlozit len 1 na 1x tak teraz sa uz len dockat toho vytuzeneho vysledku za 14 dni ze sme v tooooom 😉

sweeti
26. mar 2015

@nelka79 No tak drzim palce nech to ubehne a v pondelok
vidis na ulzrazvuku tie tvoje vytuzene babetka,babetko.Ja som daleko za tebou mna este len caka toto dlheee cakanie na krvny test ktory bude 9.4. 🙂 ale neva budem si to uzivat

nelka79
26. mar 2015

@sweeti drzim ti palce.aspon 5 dni papaj ananas a ked vies tak len oddychuj a nohy hore.nic tazke nedvihat!!

sienna77
26. mar 2015

@sienna77 dakujem! dnes som uz ani ja neodolala testu, ale nic....moze byt este skoro. rovnako zajtra - ak to aj bude negativne, co si myslim, ze ano, tak aj tak este budem cakat na buducu stredu na dalsiu krv. urcite daj vediet, ako si potom dopadla aj ty. budem velmi drzat palce takisto!!!!

snaaazilka77
26. mar 2015

@sweeti drzim ti palce, nech sa ti to podari....davala si aj embryoglue? A ostatne si dala vsetko zamarazit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre