Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majkulik
18. apr 2015

@ivka3901
@silvia545
ahojte kocky. no satnik upratany, pes vycesany - dnes bol galagntny, venoval mi sladaaaak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , byt povysavany,, . . . . hudba pustena, slniecko uz nakuka do bytu, mm v robote. . . ide sa na varenie. prsia bolia, v bruchu picha, myslienky lietaju kade tade.
ale nedam sa, a tesim sa na nase testovanie - spolocne +/- den.

ivka3901
18. apr 2015

@majkulik fúúúú ty valíš 😀 aspom ti ubehol čas,ale zas to neprehánaj moja 😒 No mne včera mamina navarila,muž ide vysávať a já vylihujem stále pred telkou akurát som vyšla zo sprchy 🙂 inak mna tiež prsia bolia,ale to pripisujem crinone gelu a tiež ma pichá v brušku sem-tam aj také mierne tlaky mám aj ja sa teším na naše spoločné testovanie 🙂

majkulik
18. apr 2015

@ivka3901 no ja som rychla rota cip a dejla. a tym, ze nemozem von, tak si to tu takto kompenzujem. ako samozrejme vsetko s mierou, nenatahujem sa s tazkym, vysavac taham za sebou, a aj nufa vencim len tak aby ma netahal. teraz cakam na vody, kym mi zovrie. perkelt s nokami za pol hodku.
ozaj, a vasi vedia, co riesite? lebo nasi tentokrat nie. vie to minimum ludi v mojom okoli a konik. . .

majkulik
18. apr 2015

@ivka3901 inak aj ja som skusala lenosit ale taky vir v posteli si nevidela. nedokazem to .. . .raz darmo, baran

ivka3901
18. apr 2015

@majkulik no vedia rodičia aj jedny aj druhý aj pár známych kedže já robím v kolektíve v robote tak sa to rýchlo tozktíkne medzi ženami ☹ a moj muž dáva na mna pozor ani poriadne po schodoch nemožem chodiť mám 2 poschodový barák tak to vysávať je fuška to nemožem a mám myčku takže ani riad nemusím umývať a upratovať šatník by som si mala aj ja,ale ved ma počká 🙂

silvia545
18. apr 2015

@ivka3901 ivuška ja sa už tiež radšej nespolieham na nič,,len na testík 😀 tie hormony s nami mávajú 😉 vieš čo moja ja si budem musieť pohladať gyn.čo u nas pracoval,tak,že už nepracuje,,tak budem musieť hladať kam budem chodiť,ked budem tehu 😕

silvia545
18. apr 2015

@majkulik a ty čo máš vrtulu v zadku 😀 😀 ti poviem,že mne sa vôbec nechce ničoho,,som taká unavená 😔

silvia545
18. apr 2015

@majkulik moja mama s dcérou vedia a ešte 2 kamošky 😉 ale svokrovci nem 😠 svokra by sa modlila od rána do rána len ,aby nám to nevyšlo 😒

silvia545
18. apr 2015

@rearo takže aj teba prestali ???? to je čudné,že ? 😉 ja som si už všeličo domýšľala,že sa uchytilo a potom prestalo bojovať ☹ vieš lebo mňa z 5 ivf prsia neboleli 3 ivf,,tak som vedela,že nič z toho,,tak som sa už trošku tešila,že ked bolia,tak sa stal konečne zázrak 😵 lebo mňa nikdy z utrošu prsia neboleli,,ale aspoň viem,že nie som sama 😉

ivka3901
18. apr 2015

@silvia545 a teraz vlastne máš akú gyn 😕

rearo
18. apr 2015

@silvia545 ty bojujes dobre...kolko mas rokov ked sa mozem opytat ked si uz na 5 ivf

rearo
18. apr 2015

@silvia545 bolis urcite s estrimax alebo ako sa volaju tie tabletky ja ich beriem a tam pisu bolest prs...inac ja tiez moc s tym netatam vobec sa necitim ako tehotna skor mam tusake ze s toho nic nie je

majkulik
18. apr 2015

@silvia545
@ivka3901
mam aj tri vrtule 🙂 u nas vie len sestra, lebo robi u mojho gyndosa. a este jedna kamoska, lebo riesia to iste.
No mm je doma, napapany a ideme polozit podlahu na balkonik, budeme mat letnu upravu. a budem moct sadit dalsie kvetiny.

silvia545
18. apr 2015

@ivka3901 teraz momentálne nikoho,,musela by som za ním cestovať do šaly 😒 a to je daleko od nás,,to by som musela ísť na 2 autobusy 😖

silvia545
18. apr 2015

@rearo 40 😉 2 ivf nám vyšlo,,ale synček žial krátko po narodený zomrel ☹ čakáme na dieťatko s priateľom už 15 rokov,,tak by sa už to šťastie mohlo konečne unaviť a sadnúť na nás 🙂 no ja som estrimax brala aj pred stimulku a prsia neboleli,,teraz ho beriem od vkladu a prsia ma začali bolieť na 4 deň po ET,,tak fakt neviem,čo si mám myslieť 😨

silvia545
18. apr 2015

@majkulik ty si už daj POHOV 😀 😀 teba to tehu,ale rozžhavilo 😀

katka17044
18. apr 2015

Ahojte snažilky pridávam sa k vám 16.4 som bola na vklade KET vkladali mi 2 embryjka (3 bunkove a 4bunkove) pýtala som sa kedy by som mala očakávať uhniezdenie, že tak nedeľa večer, ale viacmenej, že viac pondelok... tak čakám... bože toto čakanie...

anina303
18. apr 2015

@katka17044 Držím palčeky 🙂 🙂 🙂

katka17044
18. apr 2015

@anina303 ďakujem veeľmi krásne 🙂

silvia545
18. apr 2015

@rearo pomylila som sa,,beriem estrimax od OPU a nie od vkladu 😉

silvia545
18. apr 2015

@katka17044 jééj super daľšia čakateľka 😉 veru to čakanie,ked nevieme čo a ako bude 😒

rearo
18. apr 2015

@silvia545 aj ty si vsetko platis sama?

rearo
18. apr 2015

@silvia545 s chlapcekom mi je to velmi luto co sa stalo?

rearo
18. apr 2015

@katka17044 tebe vkladali 3-4 bunkove? Mne ich zlikvidovali lebo ze musia byt 100 bunkove

silvia545
18. apr 2015

@rearo áno platíme všetko sami,tak verím,že teraz nám to už víde,lebo neviem,kde by sme zobrali peniažky na dalšie,,toto boli posledné naše úspory na ivf 😖 jedine potom pôjdem vykradnúť banku 😀
nevieme ani my čo sa stalo a to sa už nikdy nedozvieme,,synčeka preložili na novorodenecké a že tam im začal omodrievať 😢

dejna0412
18. apr 2015

Ahojte baby🙂 tak aj ja sa k vam pridavam🙂 na Et som bola 14.4...momentalne cakam a cakam🙂 tak nas bude viacej co budeme spolocne testovat🙂 inak 5 dnove embrya by sa mali do 72 hod uhniezdit🙂 tak dufam, ze moje sa uz uhniezdili?!🙂 ananas papam od dna vkladu ...dnes mam pausu lebo mi ide hore krkom:(mliecko pijem aj dost mliecnych vyrobkov🙂 bolia ma len prsia a sem tan chodim viacej na wc....niejako sa nepozorujem🙂 inak co je velmi zvlastne tak som uplne kludna....pry prvom ivf som bola nervna:((

anina303
18. apr 2015

@dejna0412 Držìm palce 🙂 ja už testovania mam za sebou teraz sa už tesime ze zatial je všetko ok 🙂 😀

majkulik
18. apr 2015

@katka17044 vitaj

rearo
18. apr 2015

@silvia545 dobre peniaze do toho idu...co???

majkulik
18. apr 2015

sa nas tu zislo. kratky sumar aspon co som nasla a spomenula si ET/KET:

@majkulik - KET - 11.4.2015
@silvia545 - ET - 12.4.2015
@ivka3901 - ET - 13.4.2015
@dejna0412 - ET - 14.4.2015
@katka17044 - KET - 16.4.2015

ak sa chcete niekto pridat, tak hura do toho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre