Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
19. apr 2015

ja si myslim ze ten pocit akoby na menzes je dobry... ja som to mala vzdy nad ranom take ovela slabsie ale citila som to a mala som vtedy aj pozitivny test

majkulik
19. apr 2015

@anina303 inak este raz, gratulujem a tesim s tebou. ja som sa im prihovarala, aj som im v mysli ukazovala krasy zivota, lasku, a tak. no verim, ze cupitame v tvojich slapajach

dejna0412
19. apr 2015

@rearo ahoj, ufff tazko povedat? Kazda z nas ma ine priznaky ....ale ak boli brusko tak to je dobre znamenie...napriklad u mna pri prvom ivf som mala bolesti brucha ako pred ms a nevyslo to:(teraz druhe ivf..mala som len 3 dni bolesti pichanie a teraz nic:(len prsia sem tam bolia ale bradavky neskutocne:((takze uplne nieco ine ako pri prvom

anina303
19. apr 2015

@katka17044 po ET som 4dni bola uplne ze v klude vela spinkala a chodila na prechádzky,Na 5deň som už trošku makala na vyzdobe kostola pred velkou nocou nakolko som kvetinarka.Stres prišiel až tento tyždeň utorok ked mamku mi odviezli do nemocnice ☹ Môj doki mi povedala že keď mi je ťažko nech sa vyplačem, BUDE DOBRE BABY DRŽÌM PALCE 😉

rearo
19. apr 2015

Mna prsia uz aj prestavaju boliet tie bradavky ma boleli tiez strasne uz je to ok len to brucho uplne ako na ms...a ty si tiez nafuknuta? Pijem 3 l denne mozno stoho...brucho je nenormalne velke

silvia545
19. apr 2015

@majkulik určite áno,bude to dobré znamenie 😉 toto čakanie je fakt des 😒 aj chcem myslieť na niečo iné a nejde to 😒 poráža ma 😠

silvia545
19. apr 2015

@katka17044 na 5 deň by sa nám mali uhniezdovať embryjká 😉 no mna okrem tej nádchy začal ešte bolieť aj zub ☹ a to ho mám blombovaný 😒 všetko možné na mňa lezie 😒 môj mm bol asi 3 týždne pred odberom chorý,bral ATB,hnisavá angína,,lenže chodil do práce a tak sa mu to pred odberom vrátilo,,tak bol na cuclavkách a v deň odberu už večer musel ísť na pohotovosť a dalšie ATB 😒 ja som sa tiež bála,že to chytím od neho,,ale nedostala som to 🙂 ja som doma,takže tiež sa snažím viac oddychovať aj ked pravdu poviem,že ma nič nebaví 😀

silvia545
19. apr 2015

@dejna0412 moja,tak to je dobré znamenie a výborné,ked ťa tak prsia bolia,,to je určite isté tehu 🙂 no mnňa to podbruško bolí ako na ms,,raz bolí,potom necítim nič,,po vklade som cítila aj popichávanie v brušku a včera také ako šteklenie som mala v brušku 🙂 no mňa prsia dosť boleli na 4 a 5 deň po vklade a včera zrazu bum,nič prestali bolieť,,tak tomu nerozumiem,,ale mám ich navreté aj okolie bradaviek a dosť mi je vidieť žilky na prsiach 😉

dejna0412
19. apr 2015

@silvia545 ak na teba nieco lezie to je dobre znamenie🙂 neboj teraz to das🙂 silno ver ...mysli na neho ako ho budes mat v naruci ako ho budes kocikocat a tak🙂) mbe to pomaha🙂 sice nepozorujem sa az tak a hlavne co je zvlastne som velmi kludna🙂)az som s toho mimo:(no ja sa moc na tie bradavky neupinam...lebo to moze byt aj z gelu co si davam crionit🙂

dejna0412
19. apr 2015

@rearo mna bolia ....to ze som sa v noci zobudila ze ma palia tak som bola prekvapena a nervna ale dnes som spala hrozne:(inak cely cas spim ako zabita🙂 pijem ale mam len trosku nafuknute brucho ale to je asi s toho mlieka🙂)

anina303
19. apr 2015

Prsia aj mňa boleli a aj bolia su citlivèba aj bradavky,bolesti v podbrušku na dennom poriadku A umňa už týždeň ranna a niekedy celodenná nevolnosť.A najnovsie bublinky v brušku ma budia v noci a vtedy mam nutkanie na zvracanie 🙂 😝

ereska
19. apr 2015

@ivka3901 dakujemeeeee ;)
@katka17044 tie lieky mas asi na pozitivne protilatky proti trofoblastu? Lebo ja mam priti spermiam pozitivne a proti trofoblastu negativne tak na to mi ani nic nedali , kedze sme mali icsi. Tak snad bude vsetko ok lebo tych liekov mam az az mam aj inzulinovu rezistenciu beriem aj glucophage. A kopec dalsieho a vitaminov . Ale to cakanie nekonecne tiez sa s malym Miskom v brusku stale rozpravam a ako ho lubime tatko mu da vzdy pusku na brusko 🙂

ereska
19. apr 2015

@majkulik aj ja verim ze to bolo to najsilnejsie embryjko to bude moj chlop ;)

anina303
19. apr 2015

@ereska To je takè peknè a milè a aj tý Naši chlapi sú statocný a podporujú nas.Moja polovička tiež od zaciatku mi bozkava bruško a prihovara sa k našim bublinkám a už sa strašne tešìme na Usg 🙂

ivka3901
19. apr 2015

@ereska neni zač,ale sa nás tu zišlo už sa teším ako budem jedna za druhou testovať 😀

ivka3901
19. apr 2015

@anina303 aj moj muž sa mu prihovára nech tam zostane a že ho lúbime už teraz velmi vemi velmi 🙂 ozaj chcem sa spýtať,že aké pocity si mala po vklade tedak ten 6-7 den mala si aj pocit na mrchu?ja mám také sem-tam vzťahy a pocit na mrchu o prsiach ani nehovorím a mám taký čudný výtok 😒

ereska
19. apr 2015

@anina303 velmi statocny kedze som zazila v minulosti aj opacny pripad ako ze co sa chces dat oplodnovat ako krava tak teraz som vdacna ze mam takehoto skveleho muza len nechapem kde som mala hlavu 12rokov no na dobre sa caka asi je to pravda 🙂

ivka3901
19. apr 2015

@majkulik
@silvia545 ahojte ako ?moje prvotné spolubojovníčky 🙂 u mna pobolievanie ako na menzes bojím sa tých tlakov,lebo som mala také aké minule a neskor som začala špiniť ☹ prsia bolia a nezdá sa mi ten výtok také zvláštne som to nikdy nemala 😒

ereska
19. apr 2015

@ivka3901 ja som 5 den po ket ale zatial nic extra necitim obcas ma pichlo na pravej strane ale nafuknuta som ako baloooon a este som sa napapala uz sa gulam

anina303
19. apr 2015

@ivka3901 6-7 deň presne pocity akobkeď má dojsť mrcha a tie pocity sú aj teraz moja sestra ma tiez cez umele babo a ona hovorí ze tia pocity su ok 🙂 ona už ma 7 ročnu princeznú

ereska
19. apr 2015

@anina303 a tebe vkladali 5 dnove embryjko?

rearo
19. apr 2015

Moje ma dnes 15 dnickov...

nikadomi
19. apr 2015

@majkulik ja idem v utorok na krv ale vyzera to byt nadejne podla testikov 🙂 pomaly sa zaciname vytesovat, hoc opatrne samozrejme 🙂
@ivka3901

anina303
19. apr 2015

@ereska Ano 5dňovè 2 embryjká 🙂

katka17044
19. apr 2015

@nikadomi a ake embryjka ti vkladali? a na kolky dnik si uz mala pozitivny testiik? joooj paraada drzim palceky

ivka3901
19. apr 2015

@nikadomi daj testík foto nech sa kocháme 🙂 a tíško závidíme 🙂 samozrejme v dobrom a od kolkého dna testuješ?

nikadomi
19. apr 2015

@katka17044
@ivka3901 vkladali mi jedno neviemkolkobunkove ale po 6 dnovej kultivacii a pozit. testy mam od utorka 🙂 cize hned sa musel bojivnik najvacsi uhniezdit... Inak OPU som mala v januari, 18 vajok, vklad kvoli ohss odlozeny, chodila som cely tyzden na infuzky a aj vodu mi museli odsavat a napokon sa mrazili 4 blastocysty a z nich sa len toto jedno rozmrazilo, takze bojovnik neskutocny... 🙂 a predtym z prveho ivf som uz mala tri vklady a boli nesupesne, ale to je nepodstatne co mam za sebou, ale to co mam pred sebou 🙂

nikadomi
19. apr 2015

A ešte digi 🙂

anina303
19. apr 2015

@nikadomi parada super bude dobreeeeee 😉

rearo
19. apr 2015

@nikadomi ahoj...myslim na teba ozvy sa v utorok ked budes po krvi,ty a preco som ja mala taketo testy pred casom mozno aj pred rokom ked som vobec tehotna nebola? Vzdy tam ta slabunka druha ciarka bola...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre