Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mima11
8. máj 2009

Nie som priamo z TT, budem mať 30.

ixi
8. máj 2009

takze ides v pondelok zasa do centra? a kam vlastne chodis?

ixi
8. máj 2009

musim odskocit vratim sa 😵

mimka30
8. máj 2009

Aj mne nabulákali, že budú aj mrazáčikovia. Veď to je to, že ti dajú nádej a nič z toho ☹

Mne pichali teraz 5 Merionalov lebo pri prvom ivf sme mali len 9 a len 2 prežili. Teraz sme mali aj PK a nič. 😒
Ešte som mala aj Ohss, brala som Dostinex, vracala som, bolesti a ako sa to skončilo. 😒

mimka30
8. máj 2009

Mimka11 a ty si ako na tom? 😒

Ixi ja musím v pondelok zase na odber. Chodím do Blavy do Ferticentu. Doki si nevie vysvetliť, čo sa stalo, keď včera bolo hcg 197,6. ☹

mima11
8. máj 2009

Mimka, pred mesiacom a pol, som prežívala tiež toto isté čo vy. ☹ A teraz chcem skúsiť ísť na KET. V pondelok idem na konzultáciu, tak uvidím, čo Dr. povie.
Tak veľmi si prajem, aby sa nám to všetkým podarilo! Je to trochu tŕnistá cesta, ale asi to musíme nejako zvládnuť!

mimka30
8. máj 2009

Mimka 11 aj ja ti prajem, aj všetkým babám, nech sme čoskoro tehuľky. Je to ťažké, fakt. No čo narobíme. 😒

mima11
8. máj 2009

Mimka, raz všetky budeme maminami! Verím tomu! A tými najlepšími pod slnkom!

ixi
8. máj 2009

mimka30 ja som mala pri tom ivf najprv hcg 46 potom za 2 dni 396 a prd mi to pomohlo ale daktore baby maju aj 3 mesiace menzes takze to este nemusi nic znamenat 😉

violoncielka
8. máj 2009

Mimka,je to nespravodlive.... ☹ ,ale musime vstat a ist dalej.Aj ked si hovorim do kelu!!!! preco musime tolko bojovat za maly uzlicek stastia. Ale to je jedine co nam ostava ist dalej a bojovat on....Je to hrozne a ten kto to nezazil tak nepochopi.Mne robili 2 xIVF ,v Taliansku a poviem ti zlate SK a zlaty helios v Martine...
A ja napriklad ani nemozem zajst hocikedy za tou gynekologickou z centra. Ani utz nerobia oni,to robi moj gynekolog (este ani nijakeho nemam).Ja im iba zavolam v pondelok ako dopadla krv,oni si to poznacia a ja kracam dalej a s inym gynekologom.....

ixi
8. máj 2009

mimka a to si si ten 5 merionalov pichala naraz? ja som si pichala 3 fostimony 11 dni

violoncielka
8. máj 2009

Ja som mala tiez dost vysoke davky gonalu az 4 balicky som minula

ixi
8. máj 2009

bojovat dalej keby som nato aspon mala peniaze...........

ixi
8. máj 2009

violi a ty steraz tehu?

violoncielka
8. máj 2009

jemineeeee,kolko ta to vyjde na SK? nas to vyjde 1200 euro (som nasla take centrum,kde hradi stat) inac stoji 4000 euro

ixi
8. máj 2009

no ivf takych 30 tisic

violoncielka
8. máj 2009

neviem predvcerom som testla a nic,dnes som 13 den po ET,zajtra by som mala ist na krv,ale kedze je sobota idem az v pondelok

ixi
8. máj 2009

lenze ked mam vela splatok a zit clovek musi tak ako mam usetrit?keby som aspon dobre zarabala

violoncielka
8. máj 2009

30 ooo,aj ked ides cez poistovnu?

mimka30
8. máj 2009

Violoncielka pravda 😒
Ixi- ja som si pri prvom pichala 4 ampule zriedené s jednou vodičkou do jednej striekačky a pri druhom ivf 5 ampúl v jednej striekačke asi 14, aby boli vajká, lebo folikuly mi pomaly rástili 😒

ixi
8. máj 2009

ano lebo my musime mat ICSI to sa doplaca teraz zmrazenie a lieky doplatok je takych 15

ixi
8. máj 2009

mimka30 tak to je riadna davka ani sa necudujem ze si mala ohss ☹

mimka30
8. máj 2009

Ixi o splátkach mi ani nehovor. My máme hypotéku a všetko možné 😠
Teraz som dokonca počula, že poisťovne chcú preplácať len lieky a výkony nie, lebo že to veľa stojí. 😠 😠 😠
Ešte to nie je schválené, ale doki z centra mi povedal, že to poisťovne chcú. No na kérého frasa si hradíme poistné 😠 😠 😠

violoncielka
8. máj 2009

do kelu,ved to je taka cena ako tu v Italy!!!!!

mimka30
8. máj 2009

Ixi aj my sme mali pri oboch icsi. V tom našom centre sa neplatí za PK ani za ICSI. Teda ak ideš cez poisťovňu.

ixi
8. máj 2009

tak toto nech si vyhodia z hlavy narobime taky hunbuk ze to budu platit cele nech sa stara stat!na srotovne sa naslo nech sa najde aj na populaciu!!!

ixi
8. máj 2009

mimka a ty si doplacala len za lieky? kolko ta to vyslo?

ixi
8. máj 2009

ja som za icsi + zmrazenie platila 15 tisic

mimka30
8. máj 2009

Baby v Piešťanoch budú otvárať nové centrum aj s kúpeľnou liečbou. Ja chcem potom skúsiť v Piešťanoch. Bude tam pracovať nejaký český lekár z Olomouckej nemocnice. Zatiaľ to ešte nie je oficiálne otvorené, ale moja teta hovorila, že hneď dá avízo.

ixi
8. máj 2009

keby som nesla cez poistovnu tak platim aj 80

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre