Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ixi
8. máj 2009

mimka akoze pojdes do kupelov a ta tam oplodnia? a budes tam lebedit?

violoncielka
8. máj 2009

tu sa neplati za lieky (pozerala som na krabicku,viete kolko stoji jedna krabica gonalu?625 euro! a to mi predpisala 5 ks).Tu sa plati za ukon a je jedno ci je to icsi,alebo nie.

mimka30
8. máj 2009

Ixi to mi hovoril doki nech prídem rýchlo teraz na druhé, lebo od júna chcú poisťovne nejaké nové zákony, lebo ich to stojí veľa peňazí. 😠
Ja som teraz ešte mala cez poisťovňu a za lieky som doplácala okolo 160 Euro. Približne.

ixi
8. máj 2009

violi a ty kam vlastne chodis?

ixi
8. máj 2009

ved aj ja som bola cez poistovnu ja to nechapem?

violoncielka
8. máj 2009

tak potom daj vediet mimka...akoze na liecbu neplodnosti? Inac ma napadlo zajst aj na akunpunkturu

violoncielka
8. máj 2009

No ved v Italy

ixi
8. máj 2009

aky rozdiel ba a ke 😠

ixi
8. máj 2009

a si spokojna s italy? 😉

mimka30
8. máj 2009

Violoncielka aspoň že sa u vás neplatí za lieky 😒

Ixi to bude tak, aspoň čo som počula od tety, lebo jej známa tam bude pracovať, že normálne tam budeš chodiť ako do centra- uzv, kontroly atď. a v tej dobe myslím pred a po ET tam môžeš absolvovať kúpeľný pobyt, teda zrejme pred a potom po ET tam oddychovať, aby si nebola v strese ako doma a aby si bola uvoľnená, aby bol lepší efekt embryotransféru. Podľa mňa sa za to bude určite priplácať za pobyt, ale ja som raz bola v kúpeľoch v Lúčkach a fakt mi pomohlo odbrúrať stres a človek bol uvoľnený.

violoncielka
8. máj 2009

ved som pisala ako to je na predoslej strane,je to uplne iny system,........clovek je viac odkazany sam na seba.Ale su to odbornici...takze to ostatne musim prehryznut

ixi
8. máj 2009

mimka tak to by bolo super 😉 daj potom info

ixi
8. máj 2009

violi som nevsimla 😎

violoncielka
8. máj 2009

len kolko to bude stat??? 😒

mimka30
8. máj 2009

Ixi to icsi a pk cez poisťovňu je zdarma v blave len vo ferticente. V ostatných sa za to platí. Aj ja som z toho blbec. 😨

Lenže v tom našom centre napr. nerobia asist. hatching, ale iné metódy majú.

Baby určite dám vedieť o Piešťanoch. Určite budú mať aj internetovú stránku.

Violoncielka- myslíš, že pomôže akupunktúra?

ixi
8. máj 2009

ved toto? al aky je to rozdiel ked v by ma to vide 5 a v ke 30 😠

violoncielka
8. máj 2009

no som si citala,ze sa da liecit aj muzska neplodnost.Nam totiz na pomale sp. nepomahaju ziadne vitaminy 😒

ixi
8. máj 2009

mimka keby som byvala blizsie tak by som tam skocila

ixi
8. máj 2009

violi ani nam nic nepomaha na tie lenochody

mimka30
8. máj 2009

Veď to Violoncielka čo to bude stáť. 😠

Ja si myslím, že to je o biznise. Ryžujú na nešťastí žien a alkoholikom a feťákom preplácajú každý úkon. Robila som pár rokov aj na psychiatrii ako sestrička a furt sme tam mali alkáčov a feťákov- dookola chodili, ako na rekondičný pobyt.

ixi
8. máj 2009

violi a si uz dlho v italy? 😉

mimka30
8. máj 2009

Ixi ja som zas rozmýšlala nad Košicami. Mne tam pri Košicia žijú rodičia, že vyskúšam, či tam nebudeme úspešný. Ale myslím, že to je jedno. 😒

ixi
8. máj 2009

mimka a mi robime vykrmnu a cistiaren pre cigosov

violoncielka
8. máj 2009

no uz to budu pomaly 2 roky,snazime sa 4 roky,rok som chodila do Heliosu,s mm sa pozname 10 rokov a ja mam uz 36 rokov!!!!!

ixi
8. máj 2009

mimka no ja som spokojna len to asi zalezi na inom ta uspesnost!

ixi
8. máj 2009

violi tak nech ti to teraz vinde 😉

violoncielka
8. máj 2009

Ved to si prajeme vsetky ,nech nam to vyjde.......uz by bolo nacase.............. 😀

mimka30
8. máj 2009

Presne tak Ixi tie cigániská jedny. Cigane nemajú problém otehotnieť. 😠
Violoncielka- ja mám v utorok narodky 31 rokov. Taký darček som k narodeninám fakt nečakala.

mimka30
8. máj 2009

Violoncielka- na veku nezáleží moja. Uvidíš, že sa to vydarí raz.

violoncielka
8. máj 2009

Jedine co mi vadi na mojom centre je ze nerobia predlzenu kultivaciu... 😒 ,nejak tomu nedoveruju..... Malo centier v Italy to robi,a tie co to robia su tak daleko,ze to sa mi oplati prist radsej na SK.A dokonca sa nezmrazuju embryjka (je to zakonom nedovolene) ,ale zmrazia sa vajka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre