Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
25. apr 2015

@jania023 este sa drzim povedala som si az v utorok... bud nech mi uz ukaze normal ciarky alebo nic lebo pred tym som testovala aj skor a boli duchovia aj som sa tesila a potom aj tak hcg nizke tak uz nech mi to ked ma radsej ukaze ciarky tak snad v utorok to je 12 den ma potesi

katka17044
25. apr 2015

@jania023 ale keby som po et tak uz testujem na 8 den 🙂

katka17044
25. apr 2015

dnes ma bolia krize a teraz dole take palenie akoby na mz dostat mam 28-29 toto cakanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jania023
25. apr 2015

@katka17044 beries estrogem ci dufaston?ak ano tak by si ms nemala dostat skor ako po vysadeni

dejna0412
25. apr 2015

@jania023 no ja mám to iste zo včerajšieho testu🙂bolo krasne zreteľne plusko a dnes ho ledva vidno ..,nechápem tomu ?no zajtra si budem robiť další test tak som zvedavá ?ale uz som aj nádej stratila a začínam sa vyrovnávať s tým,ze budem musieť podstúpiť ďalšie Ivf.....inak ake vyšetrenia si musela ty podstúpiť?????dik...chcem ist tu k Dr a s ním sa dohodnúť na všetkom nech mi spravia komplet vyšetrenie

dejna0412
25. apr 2015

@ivka3901 no ved aj ja mám v pondelok krva ....to budem 13 den po Et ...tiež nedávam tomu veľkú nádej:(ako som bola pozitívne naladená a tak presvedcena ze teraz to dobre dopadne tak sa všetka nádej stratila neverím uz ničomu!no ja som pri prvom Ivf vôbec nekrvacala ani teraz a teraz toto Ivf mám uplne iné príznaky ako pri prvom ....inak chcela som sa spýtať ak sa pustím do ďalšieho Ivf ake vyšetrenia si mám dať urobiť?????dik🙂drzim ti veľmi palce 🙂

jania023
25. apr 2015

@dejna0412 ja ani neviem co vsetko mi robili ale to co som mala bolo negativne.My uz na dalsi pokus nejdeme,my sme skoncili ak toto nevijde ☹

katka17044
25. apr 2015

@jania023 uzivam utrogestan a estrofem ale ja som vzdy zacala bud spinit alebo krvacanie este pred vysadenim... ale uz ma to nepali to bol len nejaky pocit ale krize bolia ale to zrejme z toho lezania

dejna0412
25. apr 2015

@jania023 no ved pôjdem tu v ch k Dr on je Čech tak ho dotlačit nech mi vsetko urobí 🙂nechcete skúsiť este v Brne???nativ ta vyjde cca 1400€ ......ja budem skúšať pokial to neklamné aj keby som mala ist na darované vajíčka ...ja som sa s tým vyrovnala a ved aj tak to bude naše 🙂

jania023
25. apr 2015

@katka17044 ja nelezim ved naco,chodim do prace robim za pc takze sa nezderiem

katka17044
25. apr 2015

@dejna0412 skus urcite reprod. imunologiu mne tam zistili dovod co mi 3 roky v centre nezistili... potom hematologia ci nahodou nemas problem s hustou krvou (laicky povedane 🙂 ) pripadne aj genetiku a este ci mas ok hormon prolaktin na laparke si bola? ja dva krat prva bola kontrolna a tam sa im uz nevidel vajcovod a na druhu som sa sama pytala a vajicovod uz ako balon uplne naplneny tou toxickou tekutinou kt. odplavuje embrya tak som chcela aby ho dali prec.

rearo
25. apr 2015

@jania023 baby...ako sa mas čo nove?

dejna0412
25. apr 2015

@katka17044 dakujem 🙂no ved idem v pondelok k Dr tak to s ním vsetko preberiem .,.budem na neho tlačiť ...no mne robili len hormóny a zistili mi pcos,co som ani nevedela ze to mám ....no a ked nie tak si dam v Ba urobiť testy 🙂

katka17044
25. apr 2015

@jania023 ja som vzdy lezala tak 3 dni a potom som fungovala... ale teraz mi jedno dievca poradilo nech lezim 2tt ona tak lezala a podarilo sa ja viem ze kazda sme ina a niektore normal pracuju a vsetko ok... len ja uz tym ze toto je 6 krat uz nechcem nic riskovat a vzdy mi ostalo embryjko len chvilku a raz som bola na sone a doktorka povedala ze sa mam pripravit ze odchadza bolo nizko neviem ci sa tak uhniezdilo dole alebo sa tak zosuvalo tak uz radsej len takto po byte si trosku pochodím a tak uz to nejak vydrzim

rearo
25. apr 2015

@dejna0412 dejnuska...ako?

katka17044
25. apr 2015

@dejna0412 ja som si toto tak nejak sama pytala a na reprodukcu som sla uplne mimo nich oni nie aby na zaciatku spravili vsetko komplet co sa da... ale vzdy po mojom neuspechu spravili jedno vysetrenie a tak sa mi zbytocne natahoval cas... tak som si to potom sama urýchlila

ereska
25. apr 2015

Baby zatial to preslo o 05:00 som mala a potom o 10:00 na intimke take hnede od vtedy nic ani na papieri jaj lennech to je v poriadku

katka17044
25. apr 2015

@dejna0412 a kde chodíš do centra?

jania023
25. apr 2015

@rearo no testik vcera uplne vybledol tak dnes ciarku uz nebolo skoro vidiet.Na dnesnom najprv nic tak som sla este lahnut a ked som sa zobudila tak tam bola aj druha slaba a este nezmizla,tak neviem ci to len testy blbnu ci co..Neviem ci dnesna je silnejsia ci slabsia kedze ju neviem porovnat

rearo
25. apr 2015

@jania023 to sa aj vysusi a zmyzne koľko si po et? Ja som tu písala bola som 15 deň a test bol slabucky...asi to trvá dlhšie

ivka3901
25. apr 2015

@dejna0412 no v tomto ti neviem poradiť len tolko,že já som dohodnutá s dr. dzurilovou z reprodukčnej imunlogie v nitre,že ak by toto KET zas nevyšlo tak mi nasadí imunoglobínovú liečbu 😒 ešte máme jedného mrazáčika 😔

ivka3901
25. apr 2015

@rearo ozaj a vlastne si aj špinila či nie?inak to je super,že máš nakoniec pozitívne hcg teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂 no já sa troška utešujem,že som ešte nedostala menzes ani nešpiním tak asi 😒

jania023
25. apr 2015

@rearo som 8den po ET,aj tebe mizli prve skor by som povedala ze vybledli

rearo
25. apr 2015

@ivka3901 a koľko dni si po??? Nie nespinim,nemám žiadni problém,je mi ok až čudné že ani vracanie ma este nechyta...🙂 včera už aj muž nedal pokoj tak som si splnila povinnosti...🙂 a tiež nič...všetko ok

dejna0412
25. apr 2015

@katka17044 no ve d toto,ze ta uisťujú ze vsetko je ok a nakoniec nie je :(((no ved popýtam sa môjho Dr a ked nie tak si spravím dovolenku a pôjdem na Sk;)))dakujem ti veľmi pekne za info🙂)

dejna0412
25. apr 2015

@rearo ja ???dnes Easy🙂)netestovala som a rozmýšľam ci bude zajtra testovať?ked ti mám pravdu povedat ani sa mi akosi nechce 🙂))ty ako???

katka17044
25. apr 2015

@dejna0412 za malinko 🙂

dejna0412
25. apr 2015

@ivka3901 ok,no ved spýtam sa môjho Dr budem n neho tlačiť a nech ma neriskuje ze je vsetko ok lebo ho okamžite vymením🙂))no ty mas aspon este mrazacika ;)ja nemám nic.,.budem musieť vsetko opat podstúpiť ufffff

rearo
25. apr 2015

@jania023 prosím ťa pekné....nie ,nemizlo mi nič lebo som Ho vôbec nerobila...až prvý na ten 15 deň...vi samé sa stresujete ...🙂 nie je este čas a silou mocou to robíte,potom vám odíde chuť aj žiť...

dejna0412
25. apr 2015

@katka17044 teraz buďem na nich veľmi tlačiť ...spýtam sa aj v Brne ze co si mám dať urobiť ake vyšetrenia ....len teraz neviem akému Dr patrím?ked Stelcl je preč:(((((

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre