Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rearo
28. apr 2015

Dievčatá na kolkaty deň po vklade by malo už biť srdiečko? Ked embryo bolo 3 dňové?

fazulienka
28. apr 2015

@katka17044
kazde CAR ma zda sa ine postupy. Ja som s tym mojim vyberom spokojna. Pred tromi rokmi sme boli v Iscare Martin, kde sme boli u Dr. Culbovej. Ked nam vsak povedali partnerovu diagnozu, a to, ze opreacia TESE trva 2 hodiny, tak viac mu nebolo treba, to odmietol 😀 . Po troch rokoch nam odporucila Helios Martin znama, ktora teraz dobre citajte baby, ma 50 rokov a stala sa mamou. Tak velmi chcela babo, az to dotiahla do uspesneho konca ako 50 rocna, sice s darovanymi vajickami, ale ma zdravu babu. Tak sme zacali spekulovat, ze teda pojdeme, az som na objednala na uvodnu konzultaciu a zistila som, ze tam robi Dr. Culbova, ktora predtym robila v Iscare MT. Ona mi robila OPU, a tento druhy KET, tak verim, ze ona je ta osobka, ktora mi prinesie stastie. Takze zazraky sa urcite deju... 😉

fazulienka
28. apr 2015

@jania023
ked som citala tie cisla, to fakt rapidne isli dole cisla. A IVF si riesila nejako s casovym odstupom, alebo si isla vsetko za sebou? a ake mas AMH /ovarialne zasoby/? Ked Ti nujaku darcu...
Ale neboj, urcite sedmcika vyjde, musi,je to stastne cislo... 😉

alison758
28. apr 2015

@ivka3901 to ma mrzi... :( drz sa

nikadomi
28. apr 2015

@majkulik @ereska @rearo zalozila som sukromnu temu, poslala som vam pozvanky, mozeme veselo diskutovat aj tam 🙂 baby, ktore sa chcete pridat, dajte vediet a prihodim vas tam rada... Predsa len aby sme to tu jednak az tak nezahlcovali a jednak predsa len sa tu pisu dost osobne veci tak tam to bude take anonymnejsie a dovernejsie 🙂 tesim sa na diskusiu s vami aj v novej teme, nazvala som ju ET + KET apríl 2015 🙂

jania023
28. apr 2015

@fazulienka vraj rezerva je dobra..ivf sa robi tak raz rocne tak podla mna to nieje az take hrozne ale vies uz niesom najmladsia a telo to uz citi. Mam sice len 33 ale predsa 7ivf je zataz na telo

ereska
28. apr 2015

@ivka3901 ivka to mi je luto a bolo nizke alebo ziadne ?

ivka3901
28. apr 2015

@ereska ale úplne žiadna hodnota,že 4,2 či čo?ale nejak som to nevnímala 😒

ereska
28. apr 2015

@ivka3901 ivka aj nam sa uchytil posledny mraziacik 🙂

ereska
28. apr 2015

@ivka3901 jedna holka na konikovi mala hodnoty 3 povedali jej ze nieje tehotna no o 2 tyzdne zacala mat nevolnosti 🙂

fazulienka
28. apr 2015

@jania023
IVF je urcite velka zataz na organizmus. Tak to potom ani ja nie som najmladsia, mam 34, v auguste 35 🙂 . A ak sa mozem opytat, preco ste museli riesit cez IVF, problem je v tebe alebo v muzovi?

majkulik
28. apr 2015

@mischka1312 no cele je to cudne, ale verim, ze po utz ma poslu na gyndu a na cas budem mat pokoj

ivka3901
28. apr 2015

@ereska no to je prípad jeden z gisíc alebo miliona já už som lieky vysadila takže tak asi

ivka3901
28. apr 2015

Baby dakujem vám a tešilo ma a ešte čakateľkám držím pevné nervy a tehuľkám všetko aby bolo dalej OK možno sa ešte v tejto téme stretneme 🙂 možno

katka17044
28. apr 2015

@dejna0412 ahoj uz vies ake mas hcg? a krvacanie ustupilo?

dejna0412
28. apr 2015

@katka17044 este nie az zajtra rano budu výsledky z krvy...krvácanie ustupuje ...je to krasna červená krv...mam utrogestan 200

katka17044
28. apr 2015

supeeer takze ti zvysil davku to je dobre.. tak si ten pripad ktory ma normalne mz aj pocas tehotenstva

jania023
28. apr 2015

@fazulienka u nas problem bol najprv v muzovy a treza vo mne on je tak natom dobre ze moze novu krajinu zalozit keby ze oplodnil niekoho 😀 ja mam vraj zlu genetiku vajok-zial,az teraz nato prisli

fazulienka
28. apr 2015

@jania023
ach jaaaaj, uz mam niekedy pocit, ze cim viac clovek skuma, preco to nejde, tak tym sa dozvie horsie spravy... ☹ Niekedy je asi lepsie nevediet. Niekedy neboli taketo diagnosticke metody a deticky sa rodili. Urcite aj u Teba vystreli motyka a najde sa jedno super ultra fantasticke embryjko, z ktoreho bude nadherne babo 😉
Tak si len muza drz 😎

lenocka171
28. apr 2015

Ahojte kocky 🙂 vo štvrtok idem na odber ... Ide este niekto (gyn-fiv ) ??A este som sa vas chcela opýtať ak by ste vedeli kolko dni nato je asi vklad?? A odporúčali PN po vklade ?? Dakujem 🙂

nikadomi
28. apr 2015

@lenocka171 ahoj tak to drzim palce nech je dost vajok a nech su pekne zrele a krasne oplodnene 🙂 no na vklad ides bud na treti den a ak si das predlzenu kultivaciu, za to sa doplaca, tak vtedy je vklad na piaty den spravidla. Ale to Ti povedia vsetko po odbere a dohodnes sa konkretne ako to bude u Teba s doktorom alebo s embryologom, ja chodim do Iscare tak sa to moze kus lisit ale prebieha to podla mna standarne tak nejako. No a PN... Co ja viem zalezi od toho aku mas robotu ak v pohode za pocitacom a bez stresov tak pn je zbytocna a ak mas v robote stresy alebo narocnejsiu pracu fyzicky tak radsej ostat doma. Avsak aj to je velmi individualne zalezi ako sa budes citi po odbere a nasledne po vklade. A daj na svoju intuiciu to je zvacsa naj 🙂

ivka3901
28. apr 2015

@dejna0412 moja držím všetky palce u mňa KET nedohladne skúsime ešte pár vyšetrení,ale určite sa vraciam do normálneho hektického života do práce a čas pojde rýchlejšie a určite ak sa niekedy na KET dostaneme tak nebudem sa šetriť a určite nebudem testovať skor ako 12 den 😔

jania023
28. apr 2015

kocky tak som robila dalsi a je negativny.Tie testy tam maju stale // a ked vyschnu tak ich skoro nevidiet..Zase som o nieco mudrejsia.Len uz nemam sil,som znicena lebo viem ze to bola posledna sanca na babo.Ked som to vravela dnes malej tak plakala ze ona nechce byt sama,ach baby len revem

ivka3901
28. apr 2015

@jania023 moja drž sa posielam objatie viem je to ťažké aj ja som smutná a nádej veriť ma opúšťa aj ked máme ešte jedného mrazáčika,ale moc velkú šancu tomu nedávam ešte raz mysli pozitívne mne to všetcia píšu a radia 😔

jania023
28. apr 2015

@ivka3901 ako mam este raz mysliet pozitivne ked nemame ziadne mrazaciky proste nic

ivka3901
28. apr 2015

@jania023 no ved síce já mám ešte jedného,ale posledného 😒 a neverím že sa podarí 😒 prajem veľa síl a na dalšie IVF už nechcete ísť?

jania023
28. apr 2015

@ivka3901 nejde o to co chceme ale ci mozeme a zial sa uz neda,reakcia na liecbu uz ziadna a vajka nekvalitne,bol to nas posledy pokus a posledna sanca mat babo..Bolo to 7ivf

katka17044
28. apr 2015
chilli21
28. apr 2015

ahojte, kocky ktorym to vyslo blahozelam a tym menej stastnym zelam nech maju dost sil do dalsieho boja...
@jania023 neuvazovala si ist bez stimulacie? normalne mas ovulaciu? ja teraz uvazujem ze mozno este hormony zo stimulacie posobia, ze vyskusam tento mesiac ak nieco narastie tak ze pojdem na OPU. prebrala som to s lekarom, vo stvrtok idem na usg ako su na tom vajecniky a podla toho uvidime. Ja som tiez nejako nereagovala na stimulaciu, velke davky a len tri vajicka, z toho pouzitelne len jedno.

jania023
28. apr 2015

@chilli21 tu je to velmi drahe a s 1 vajkom do toho nepojdem to by bol iny ze stres

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre