Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
2. máj 2015

@candour uz ale moc nevladzem... toto bol moj 6 vklad.. a stale to iste :( embryjko sa uhniezdi mam hcg tak 31,14,21 teraz 33 a koniec je to moc nizke hcg na zaciatku... a nejde to hore... uz naozaj neviem co v tom je :(

katka17044
2. máj 2015

spravila som si aj test dnes rano a stale take iste ak nie o trosku bledsie ale urcite nie tmavsie ak by to malo ist hore test by urcite od stvrtku stmavol :(

bambula27
2. máj 2015

@katka17044 Ach moja zlata, .... drz sa. Velmi dobre tuto situaciu poznam ☹ Strasne by som ti priala, aby to predsa len nakoniec dopadlo dobre... Budem na teba mysliet.

katka17044
2. máj 2015

@bambula27 dakujem velmi pekne... si zlata... je to velmi tazke uz naozaj nevladzem... beriem uz aj medrol a uz naozaj neviem co v tom moze byt :(

zellva
2. máj 2015

@katka17044 A nemôže sa to ešte zmeniť? Drz sa, myslela som na teba.

katka17044
2. máj 2015

@zellva dakujem pekne. Tak robila som si dnes test a netmavne ciarka je taka ista :( ak by to islo hore asi by uz bola tmavsia :( skusim spravit este k veceru ci to bude zmena

alinaxx
2. máj 2015

aahojte dievčatá...chcela by som sa k vám pridať 😉
mám veeeeelikú dilemu bol mi pichnutý 19.4 pregnyl 2500iu dnes som 6 den po et ak nerátam den transferu...a na teste mám duchaa 😕 je to ešte pregnyl či sa môžem potajme tešiť 😉 vopred ďakujem za vaše odpovede 🙂 🙂

kiristinka1
2. máj 2015

Baby tak mame kočík peg perego book plus denim..sme boli v alladin kociky v Hlohovci..dali nám super zľavu tak sa tesiiiim

dejna0412
2. máj 2015

@kiristinka1 skvelí vyber!peg perego su velmi dobre krôčiky 🙂)ja tiež rozmýšľam nád ním ale mám este jeden bugaboo 🙂)

kiristinka1
2. máj 2015

Ježiš baby preskočil mi tablet veľmi sa ospravedlňujem za prispevok neviem ako to zmazat

candour
2. máj 2015

@katka17044 a nepremyslala si nad PDG?

katka17044
2. máj 2015

@dejna0412 ahoj aj si si robila test a tmavne ti?

nikadomi
2. máj 2015

@alinaxx pregnyl to uz nebude 🙂 tak nech silnieeee

bambula27
2. máj 2015

@katka17044 Viem urcite, ze sa snazis pre to robit vsetko...aby sa udrzalo embryjko. Ja som min.roku pri cerstvom ET nebrala vobc nic okrem Utrogestanu, ujalo sa, zial nedostali sme sa ani k akcii srdiecka. Mali sme potom este 2x KET, a pred vkladmi som brala imunologicku liecbu infuznu, Prednison, pichala som si Fraxik....a proste sa vobec nepodaril ani jeden KET. Preto som si povedala tohto roku, ze nic brat uz nebudem. Som dnes 10 DPET, vcerajsi testik (9 den po ET) bol cisty ☹ ...a uz obchadzam nadaleko tehot.testy od dnesneho dna, lebo vcera som skoro cely den uz prerevala.... Pojdem na odber na 12 den po ET (pondelok)...ale uz teraz tusim, co mi povedia. ☹

katka17044
2. máj 2015

@bambula27 aaaach je to tazke... aj ja som velmi plakala... vzdy sa uchyti... a nikdy som sa nedostala k srdiecku... teraz test slabi a netmavne tak uz viem ze v utorok to urcite nebude dobre... mozno este nebude 0 ale nenapravi sa to neviem uz co robit a co v tom moze byt ale uz je to na mna moc velmi verila som tomu... ty kde chodis do centra?

bambula27
2. máj 2015

@katka17044 Ja ti verim, ze je to tazke, to vie kazda jedna z nas, ktora tym prechadza. Najhorsie je, ze nikto ti nikdy nepovie, v com moze byt problem, ze sa neudrzi, co este viac by si mohla spravit...nikto ti to nepovie. Aj ja som uz zufala...je to nase 3. ivf a 5. vklad. Chodime do Martina - Helios.

alinaxx
2. máj 2015

nikadomi ďakujem...muž ma trošku schladil že mám čakať na tú krv...ale ved za 6 rokov snaženia som ešte nemala dve // 😉 a fakt si myslím že baby tu maju aj vyššiu dávku pregnylu...ja som mala fakt len pol ampulky..ešte raz ďakujem za odpoveď už aj muž sa po prečíítaníí začína usmievať popod fúz 😉

nikadomi
2. máj 2015

@alinaxx ó aj my sest rokov 🙂 a teraz prvy raz sa zadarilo tak tfuj tfuj tfuj!!!

alinaxx
2. máj 2015

nikadomi 🙂 tak veru tfuj tfuj tfuj to je krásne !!!držím silno palce...a máš v brušku jednu či dve bublinky??mne odporučil jednu...ale tak verím že je to tá správna bublinka 😉

katka17044
2. máj 2015

@bambula27 tak to sme na tom dost podobne

scheflera
2. máj 2015

@alinaxx 6.den to môže byť ešte pregnyl,záleží ako ti ho telo vylučuje.v mojom Care dávajú pregnyl 5000,vravia,že minimálne 10 dní sa tam drží,môže aj dlhšie.mne dali test a kázali si ho urobiť až na 15-den.možno toľko nevydržím,urobím si na 11-ty svoj,ale myslím,že 6ty je moc skoro.

alinaxx
2. máj 2015

scheflera 😉 mne kázali urobit cez víkend stredu idem na krv 🙂som sa divila aj ja ale mala som pregnyl tak ako som písala..len 2500iu nie 5000iu a je to 13 dni od neho myslím pregnylu19.4 bol pichnutý uvidíme teda stredu podla krvi 😒

lucia19831
2. máj 2015

@alinaxx myslim ze to uz nebude pregnyl 😉 otestuj znovu v casovom odstupe najlepsie 2 dni, a ak zosilnie tak je to jasne, drzim palec

katka17044
2. máj 2015

@candour to je ta genetika embryjok? pytali sme sa aj na to ale to som zatial neskusala... a ty chodis do ktoreho centra?

candour
2. máj 2015

@katka17044 ano,predimplantacna genetika,je to drahe ale niekt.baby najma ak maju viac rokov to absolvuju,je ovela vyssia sanca potom,ze ak mas viac embryi vyberu to kt.je ok,hoci ani to samozr.neni uplna zaruka,ale vraj tak 90%

katka17044
3. máj 2015

@candour toto sme este nedali ale rozmyslali sme nad tym mozno ak by som sa este rozhodla ist na nejake ivf by som to dala ale teraz to citim tak ze uz nevladzem uz len ked tak skusit posledne vklady 3 embryjka a asi koncit ty kde chodist do centra?

mi.mimi
4. máj 2015

@lucia19831 ahoj tak som posluúchla 🙂a čiarka je silnejšia 🙂taka ako testovacia 🙂 aj lekár mi dnes povedal že moju dávku pregnylu som v sebe nemala už po 4 dnoch...tak uvidííme aká bude krv 🙂ďakujem za pozitíívne podržanie 😎 pomohlo mi 😵

mi.mimi
4. máj 2015

pardon lucia19831 bolo to omylom 🙂
malo to ísť niekomu inéému prepáááč

alinaxx
4. máj 2015

@mi.mimi stresáčka ako ja 🙂občas napíšem aj sama sebe 😉

katka17044
4. máj 2015

ahojte.. tak ja som dnes odovzdala krv.... bolo mi tam tazko kedze viem uz davno odpoved :( len ma stve ze som stale nedostala menzes nic ani trosku spinenia. Robila som si aj rano test mini dusok takze dufam ze hcg bude menej ako 30 ale ked tam nieco ukazalo este sa bojim ze bude nejakych 10 nech to ide uz radsej prec ako sa stresovat aby to nebolo mimomaternicove... najlepsie by bolo keby povedia ze uz je to negativne... kedze jasne ze to je zle test by uz o takomto case mal byt tak ze ciarocky uplne rovnake... ale tak co uz idem dalej .
Len ma stve ze uz 5 krat sa mi uchytilo ze s tym problem nemam... ale vzdy to nizke hcg... opat sa mi potvrdilo ze z hcg po ket na 14 den ked je hodnota 33 a pod. nemozem cakat zazraky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre