Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka.gzd
21. máj 2015

@lilitela ja by som sla hned zajtra, usetris si vikend rozmyslania...je to sila s tymi tvojimi hodnotami...som veru zvedava co ti povedia..

lilitela
22. máj 2015

@katka.gzd Pojdem v pondelok, uz urcite rozmyslat nebudem. Idem kvoli tomu hlavne, aby bol ten pokles HCG jednoznacny, pretoze si myslim, ze dnes by to dopadlo tak, ze na UZV aj tak nic neuvidi a vysledky krvi by boli aj tak az v pondelok. Sice by som rada vysadila ten Duphaston uz teraz, ale snad ma uz 2-3 dni nezabiju. 😀

katka.gzd
22. máj 2015

@lilitela no veru len ho ber kym doktor nepovie, ze koniec...je to zvlastne ze ti hcg narastlo a napriek tomu nic na sone...vzdy radsej 2x merat kym sa urobi definitivne rozhodnutie..urcite daj v pondelok vediet jak ste dopadli, budem na teba mysliet. A nasledne silno drzat palce pri dalsom pokuse...uz teraz z teba citit vacsi klud a zmierenie a to je to naj co mozes pre seba urobit. Bude to presne tak ako to ma byt 😉

lilitela
22. máj 2015

@katka.gzd Je pre to uplne jednoduche vysvetlenie, taka nahoda. Este den pred ultrazvukom som tehotna bola, preto este tie "vysoke" hodnoty - nemali kedy klesnut. A zhodou okolnosti to prave skoncilo, preto uz nic nevidela. Akurat mi to nevedela vysvetlit, pytala sa, ci som krvacala, povedala som ze pred par dnami som zakrvacala, ale nic mi nevyslo. Tvarila sa ze nemusi. Az na webe som sa docitala, ze existuje nieco take ako skolabovany gestacny vacok, on proste praskne, zrejme, ked je prazdny a nic v nom, co by vysvetlovalo tie nizke HCG hodnoty. Obhliadam sa po inej doktorke, ale vo strvtom obvode to vidim velmi blede.

lilitela
22. máj 2015

@katka.gzd Tebe sa ako dari?

stenlyhozienka
22. máj 2015

žienky,ostali mi tieto lieky :estrofem 1mg
utrogestan
fraxiparin 0,3
kyselina listova,ak ma niekto zaujem prosim IP

monca2013
23. máj 2015

ahojte som po ket druhy den mam zvysenu teplotu mala ste niektora take priznaky.

grece
23. máj 2015

@monca2013 ahoj to nie ale ja som spala ako najata 😅 aj sa cítis zle?

monca2013
23. máj 2015

@grece vcera po v vklade to bolo v pohode,ale dnes rano ma chytila zimnica a potom teplota 37-3 neviem čo to može byt.

fazulienka
23. máj 2015

@monca2013
nestresj sa, ja som mala tiez pri 2 vkladoch zvysenu teplotu 37,1 - 37,4 , je to v poriadku, aspon mne tak v CAR povedali

rearo
23. máj 2015
zuzana231
24. máj 2015

@grece ahoj. Ten spanok môže byť spôsobený aj utrogestanom. Odkedy ho beriem tiež by som len spala 🙂

monca2013
24. máj 2015

@fazulienka dakujem za odpoved a tebe sa to podarilo.

fazulienka
24. máj 2015

@monca2013
2. KET sa podaril, zatial sa drzime, tak dufam, ze vsetko bude OK aj nadalej 🙂

monca2013
24. máj 2015

@fazulienka gratulujem ja som po ket tiez 2.den a mam zvysene teploty neviem co mam robit a mam vlozene 3.embrya .

isabella22
24. máj 2015

Ahojte zienky nas caka vklad v utorok 🙂 kolko embryjok ste si dali vlozit?lebo stale nabadam chlapa ze by skm chcela 2 🙂

alison758
24. máj 2015

@isabella22 ja som skusala aj 2 a skusila by som opat ;)

isabella22
24. máj 2015

@alison758 tiez by som chcela 2 istota vacsia podla mna...

alison758
24. máj 2015

@isabella22 mna v centre strasne odhovoralali ale rob ako citis ;) mne sa sice neujalo zatial ani jedno ale dufam ze nabuducevto uz vyde

kaciatko78
24. máj 2015

@isabella22 ahoj ja som mala tiež dve aj ked neuspešne a teraz si dám tiež dve pri KET 🙂

isabella22
24. máj 2015

@alison758 mas este mrazacikov? A chodila si bezne do prace???

isabella22
24. máj 2015

@kaciatko78 viem ze strasne odhovaraju ze rizikove tehu a ja neviem co....a to sa vas pytali az pred samotnym transferom ze chcete zaviest dve??

kaciatko78
24. máj 2015

...nie mne automaticky dali dve ani sa ma nik nespýtal 🙂 ...ženám po 35 dávaju automaticky ...je to tak istejšie si myslím a ja by som aj tak chcela dve vložiť jedno môže odísť aj ked mne pri ET odišli obe ale pôjdem na KET už mám 7 den na 10 na sliznicu ..možno ťa odhováraju aj preto ak máš menšiu maternicu ale ak si staršia tak radšej dve 😉 ..ale to záleží asi aj od doktora on pozná tvoj zdravotný stav najlepšie 😅

grece
24. máj 2015

@zuzana231 😉 Ano spim ako maco v zime 🙂 aj ale teraz zacinam mat strach pobolie va ma brusko ako by som mala dostat menzes. Ale na krv mam ist az štvrtok ☹

grece
24. máj 2015

@monca2013 ahoj tak ako? Dúfam dnes ti je lepšie držim plce daj potom vediet 😀

grece
24. máj 2015

@isabella22 ahoj ja mam tiez 2 a to mam 29rokou. Zalezi na mohich veciach ale sance sa ti takto zvisia 😉 drzim palce.

isabella22
24. máj 2015

@kaciatko78 ja som mlada ja mam len 24...vraj to nezalezi od poctu embry ale od poctu transferov...a nieco mozno je pravdy na tom bud sa ma uchytit jedno alebo aj ziadne...

isabella22
24. máj 2015

@grece dakujem takmtusim viacere hovorite 2 tak asi pojdem do toho s 2 embryjkami 🙂

fazulienka
24. máj 2015

@monca2013
dakujem 😉 , tak to si odvazna, ked az tri. Ja by som vzdy len po jednom vkladala, viac ee. A nemyslim si, ze s poctom viacerych vlozenych embryi sa sance zvysia. Ak mas tu teplotu len zvysenu, neobavaj sa, predsa len mas v tele nieco "navyse" a organizmus to potrebuje zapracovat. Ked pojdes do CAR urcite sa o tom zmien.

monca2013
24. máj 2015

@grece ja som uz po 2.neuspenych ivf a 3.ket mala som posledne 3.embrya zakazdym mam zvysene teploty ja uz neviem ani raz my to nevyslo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre