Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

grece
24. máj 2015

@monca2013 nesmúť moja ja viem že je to moc ťažké aj ja mám 1 neúspešné. Ja som nemala ani na vybranie hneď mi dali 2 embrijká po troch dňoch a nemala som ani mrazáčikov ☹ a teraz som dopadla tak isto zostali mi 2 embryjá ktoré mi tak isto na 3 deň dali. Ale pevne dúfam že sa sa teraz ujalo aspoň jedno miminko 🙂

zuzana231
24. máj 2015

@isabella22 ahoj. Určite by som su dala 2. Pri prvom ET sme dali 2 a ujalo sa jedno. Teraz pri KET sme si dali zase vložiť 2 🙂

zuzana231
24. máj 2015

@grece aj ja by som mala ísť na krv vo štvrtok, ale pôjdem až v piatok. Držím palce všetkým 🙂

zuzana231
24. máj 2015

@fazulienka gratulujem, veľmi držím palce nech to dotiahnete do úspešného konca 🙂

alison758
24. máj 2015

@isabella22 poslednych dvoch teraz dam vlozit uz po jednom nech mam 2 pokusy

fazulienka
24. máj 2015

@zuzana231
dakujem 😉
Aj ja drzim palce, nech mas krvicku pozitivnu 🙂

grece
24. máj 2015

@zuzana231 aj ja ti drzím palce 😉 a ako sa cítis?

katka.gzd
24. máj 2015

@lilitela no to vysvetlenie znie logicky...a tie strukturky boli este tak malicke ze ani nemusis vidiet, ze nieco vyslo...moze sa ti to javit ako obyc zrazenina...ja pri mojom menzese kde 3 dni vzdy krvacam ako postrelena by som to urcite nezistila...dufam, ze ta aspon nezenie na cistenie...
U nas stav nezmeneny...celodenne nevolnosti, niektory den trocha lepsie, iny horsie..som total nemozna...prsia naliate bolave...v utorok mam konecne kontrolu...na jednu stranu by som bola radsej keby sa vo mne nikto nesparal no na druhu je to jediny sposob ako sa uistit, ze bublinka robi co ma a rastie ako treba...pomaly ale isto ma prepadava strach...to vzdy pred kontrolou...uz aby to bolo za nami...
Prajem ti aby ti strasne rychlo usiel ten cas do dalsieho pokusu a aby si nazbierala zasa kopu sil zostat vyrovnana a zmierena...vsetko bude ako ma byt 🙂

isabella22
24. máj 2015

@zuzana231 idem do toho teda s 2...bud sa uchyti jedno mozno 2 na tumposlednu moznost ze ani jedno ani nerozmyslam 😉

isabella22
24. máj 2015

@alison758 ked ja som taka ze by som chcela vsetko hned 😒

chmurkaxy
24. máj 2015

Čaute,mňa čaká Et tak o cca 16 dní. Je tu niekto podobne?

nikolajka2
24. máj 2015

dievcata - ked ste po ET, ste celych 14 dni doma a lezite, alebo chodite aj do prace?

alinaxx
24. máj 2015

@nikolajka2 ahoj ja som doma 😉 mne dal doktor pn už od výberu vajíčok.povedal že do práce ma už nevypíše 😉 ale zase mám fyzicky náročnú pracu a snažili sme sa 6 rokov 😠 takže to nechcem ničím pokaziť 😵

nikolajka2
24. máj 2015

@alinaxx - a doma lezis, alebo aj sem tam prejdes, prechadzka, nakup,varenie atd

alinaxx
24. máj 2015

@nikolajka2 väčšinu ležím už som mala špinenie na 7,8,9,10 deň po et a teraz zase na 22,23,24,25 ale našli mi hematom babo je zatial ok.prechádzam sa sem tam po záhrade 🙂 nákupy už nie 😠 varenie občas podľa toho ako sa cítim 🙂naozaj nešpekulujem bábatko je pre mňa teraz prvoradé...ale ty keď si v pohode tak sú tu baby čo umývali okná po et 😉 ja to faakt riskovať nebudem 😉 kolký deň si po et?

nikolajka2
24. máj 2015

@alinaxx - 12 den po ET, ale chodim aj do prace, mam iba administrativnu pracu -za pocitacom. Doma som nemohla vydrzat. A ked ma to uz pozitivne , tak to ti verim, len pekne oddychuj 🙂 Som bola zvedava, ze ako to baby robia.

majkulik
24. máj 2015

@nikolajka2 ja som prvy krat chodila do prace, po ostatnych vkladoch som bola PN. ak mas v pohode pracu, tak nevidim dovod, preco byt doma. najdolezitejsich je aj tak prvych 5 dni.

majkulik
24. máj 2015

@nikolajka2 dolezita je spychicka pohoda a nenamahat sa fyzicky.

alinaxx
24. máj 2015

@nikolajka2 a ty máš aký výsledok??fakt keĎ si v poho kludne pracuj 😉 mne doma tiež občas hrabe...ale zase veľa veľa spíííím 😵

nikolajka2
24. máj 2015

@alinaxx - este neviem, az utorok idem na krv. Sa ti podarilo IVF na prvy krat?

alison758
24. máj 2015

@isabella22 vsak aj ja :D muz sa somnou vzdy vadi... :D uz celkom dost casu ubehlo od posledneho tak sa snazim mysliet pozitivne jasne ze mi niekedy nejde a placem pri rodinnych komediach ale treba ist dalej...a vzdy som sla na pnku teraz somchcela skusit pracovat ale nebudem kedze som dala vypoved :D docerpam dovcu akorat navklad a budem mat narodky tak dufam ze dostanem darcek ;)

zuzana231
24. máj 2015

@fazulienka dakujeeeem 🙂

zuzana231
24. máj 2015

@grece asi tak od 6dňa po KET som začala mať nejaké pocity v prsiach, takže verím, že to vyšlo 🙂

isabella22
24. máj 2015

@alison758 nam zase vychadza vkkad na chlapove meniny tak nech to prinesie stastie 😉

alinaxx
24. máj 2015

@nikolajka2 a nerobila si test???ja som maly pozitivny už 6 deň po et 😉
hej naše prvé a dúfam že bude všetko ako má byť 😉 aj máš nejaké príznaky???či??ako sa cítiš?

janazet29
24. máj 2015

ja mam pracu fyzicku, sice nie velmi namahavu...po vklade som isla do prace hned na druhy den a momentalne som v 6tom mesiaci, zatial bez akychkolvek komplikacii 🙂 doma by ma urcite porazilo, treba zamestnat telo aj mysel 🙂

monca2013
25. máj 2015

@grece ahoj ako si na tom?
😉

zuzana231
25. máj 2015

@grece ty budeš vo štvrtok 10 deň po že. Keď ťa pobolieva brucho ako na menzes tak je to dobré znamenie, lebo na menzes máš ešte čas.

isabella22
25. máj 2015

@zuzana231
@alinaxx
@alison758 babule zajtra mam mat vklad no mna priserne boli brucho a tak sa rozpina ako na mrchu....je to neprijemne...mali ste to aj vy niektora???

grece
25. máj 2015

@zuzana231 Ahoj áno pobolieva ma sem tam bruško doteraz ma aj prsia boleli dnes necítim. Ale som náladová buď plačem alebo sa smejem 😖 .Áno štvrtok je 10 deň taká som zvedavá 😅 ale test som si nerobila nechcem sa stresovať. A ty si na tom ako ? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre