Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

chmurkaxy
9. júl 2015

@linda10 anooooooo!

linda10
9. júl 2015

@chmurkaxy 🙂 No len to nevidno na fotke ale inak to vidno 🙂

alison758
9. júl 2015

hcg 1 :D vtipna hodnota.nevadi ideme dalej

isabella22
9. júl 2015

@alison758 tak si bola na krv??

alison758
9. júl 2015

@isabella22 bola bola, aby som do heliosu zavolala presny vysledok

isabella22
9. júl 2015

@alison758 no mohlo to byt an lepsie 😒 ale ver tomu ze ten posledny zabojuje....a prednison si nebrala?

alison758
9. júl 2015

@isabella22 to je naco? 😀

isabella22
9. júl 2015

@alison758 na mk sa vela toho pise 🙂 v dost caroch ho davaju vraj pomaha udrzat embryjko 🙂

alison758
9. júl 2015

@isabella22 aha.nie nebrala...vsak uvidime ako s poslednym...a ty ako?ides do toho brna?

isabella22
9. júl 2015

@alison758 najprv absolvujem operaciu a potom sa rozhodneme s chlapom co a jak.....a to budem najskorej schopna o 3 mesiace cize teraz to neriesim....hadam sa do vianoc podari....

zwalsh
10. júl 2015

@chmurkaxy ahoj tak ako si včera dopadla? Veľmi ti držím palce

linda10
10. júl 2015

Tak a teraz mi volali z centra co som bola na krv a vysledok pozitivny 🙂 Este na dalsiu krv musim ist v stredu to uz bude asi posledna a potom uz mojej gynekologicke 🙂 Som stastna 🙂 Je to moje prve IVF takze baby verte vide to aj na 1x len treba verit 🙂

chmurkaxy
10. júl 2015

@zwalsh my sme nedopadli dobre. Krv uz 32 z 55, sono uz nic v maternici,dokonca sliznica pod 4mm,nic ani mimo. Zaver,chytili sa obe,jedno odislo minuly tyzden do stredy,druhe tento tyzden po pondelnajsom odbere krvi :( nastastie hcg zatial klesa a nemusim ist do nemocky.

janikajanka
10. júl 2015

@linda10 gratulujem 🙂 a kolko bolo HCG?

alison758
10. júl 2015

@linda10 super gratulujem

linda10
10. júl 2015

@chmurkaxy No to mi je luto :( A preco sa to mohlo stat? Ale musis byt silna

linda10
10. júl 2015

@alison758 Dakujem
@janikajanka No hcg mi nepovedali a ani to nechcem riesit necham to plynut 🙂

janikajanka
10. júl 2015

@linda10 ok tak sa teš 🙂 a z ktorého dňa máš ten test prosím ťa? nech si to porovnám s mojim 🙂

chmurkaxy
10. júl 2015

@linda10 neviem vôbec,ale ja mam za sebou podobnú vec pri prvom ivf,že ciarka silnela a potom bum. Osobne si myslím,že teraz za to môže embryo glue, lebo držalo možno embrya,ktoré by inak telo neprijalo. Ďalšia hypotéza sú trombofilne mutácie. Uvidíme v testoch.

linda10
10. júl 2015

@janikajanka test je 8den ale nevedela som to dobre odfotit inak tu ciarku vidno lepsie 🙂
@chmurkaxy Ja som mala len PD nic ine lebo ja si myslim ze ked sa ma uchyt tak sa uchyti aj bez nejakých este pomocok,neviem ale mne to hned neimponovalo telo uz vie co ma robit a bud to prime alebo nie.Ale myslim ze nejake dalaie experimenty nieje potrebne.Ale zas to je uz individualne každý si jasne da co chce 🙂

linda10
10. júl 2015

@chmurkaxy Teda myslela som ze len predlzenu kultivaciu

chmurkaxy
10. júl 2015

@linda10 my sme pri prvom ivf lepidlo nemali,lebo este neexistovalo u nas.dopadlo to rovnako,akurat odisli bublinky skor. Takze som sa nestihla az tak zacat namotavat na uspesny vysledok. Napriek tomu mame o tom ivfku (asi o 4mesiace po som otehu) nasho maleho lapaja prirodzene a viac menej v pohode tehu. Dufama som teda,ze toto ivf bude tutovka,kedze viem,ze to ide.
Tebe gratulujem a setri sa! cmuk

zwalsh
10. júl 2015

@chmurkaxy juj to je mi luto. Tak treba nabrat nove sily, vypestovat novu perinku a zacat znovu. Drzim ti palceky aby sa DALSI pokus vydaril

klaudiahu
10. júl 2015

Ahojte, tak ja spm dnes absolvovala transfer a ide to dlhe nekonecne cakanie....
Nechcem sa presilovat,budem sa snazit oddychovat, ale obavam sa ze o to pomalsie mi pojde cas a o to viac sa budem stresovat.Do prace nechodim. Nejake rozumne odporucania na rychli priebeh ???? 😀 😀 🙂
Som cela nejaka nesvoja...

zwalsh
10. júl 2015

@klaudiahu ja som vymaľovávala obrázky 🙂 povedala by som že najťažšie sú 4 dni potom si človek nejak na to čakanie zvykne, stejne všetky občas šalieme a nedá sa to vydržať ale hlavne myslieť pozitívne 🙂 držím ti veľmi palčeky nech ti to vyjde

kaciatko78
10. júl 2015

@klaudiahu ..ja som 7 deň po 3 KET a radím ti dobre sa zamestnaj lebo v každéj volnej min.na to budeš myslieť ...ja som prvé dni nič nerobila ale to sa nedá vydržať 😀 .. v pondelok už idem do práce odporúča sa biť doma aspoň 5 dní ...v práci človek príde na iné myšlienky ... 😅 ..želám pevné nervy a ver ,že sa to podarí ja teraz silno verím 😀 😅

yvet23
10. júl 2015

caute. som na tom podobne tiež som dnes 3 den po KET a ozaj ani spať v klude neviem. je to ozaj tažke nemyslieť na to. ☹

kaciatko78
10. júl 2015

@yvet23 ,,,zamestnaj sa niečím ...upratuj ,peč chod na návštevu ku kámoške 😅 ...ono to pomáha najhoršie je sedieť doma 😉

yvet23
10. júl 2015

@kaciatko78 ano dnes som to robila upratovala co to, varila xii a piect som piekla vcera tak akurat to tu chalujeme. xii 😉

janazet29
10. júl 2015

ja som hned druhy den isla do prace a momentalne som v siedmom mesiaci 🙂 niekedy je nic nerobenie na skodu. clovek sa ide z toho cakania zblaznit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre