Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

macicka52
29. aug 2015

@vivien391 Ahoj, môže to znamenať uhniezdenie embrya ale aj,...Ja som začala špiniť už 5 deň po ET, potom sa to pomaly stupňovalo až som začala krvácať a dnes 13 deň po ET mi nič nie je.Inak 7.deň som volala do centra, či nemám ísť na pohotovosť alebo čo mám robiť a povedali mi len toľko, nech si zvýšim dávku utrogestanu na 3x2 a nič iné sa robiť nedá, len čakať. Toľko moja slúsenosť. Ty hlavne mysli pozitívne, oddychuj a všetko bude OK.

hennka2
30. aug 2015

@vivien391 .. Ahoj, ja by som Ta len chcela ukludnit. Pisala tu jedna zienka s nickom maminka1986 a ona tiez po 9 dni spinila. Bolo to po KET. Velmi sa bala, ze co sa deje, plakala a bola nestastna, a vies co ? Podarilo sa, caka babenko. Takze hlavku hore, nemusi to znamenat hned zle, aj ked viem, tie obavy su tam urcite obrovske. Treba pockat niekolko dni, cas vsetko ukaze a snazit sa mysliet pozitivne, aj ked viem, ze je to niekedy velmi tazke ....

biga7070
30. aug 2015

@vivien391 ahoj, aj ja som trochu špinila na 9. deň po ET, trvalo to asi jeden a pol dňa, potom to prešlo 😉

biga7070
30. aug 2015

@katka17044 ahoj, tak už vieš výsledok ☹ mrzí ma to, ty si to tušila. Držím veľmi palce v ďalšom snažení a verím, že už sa to podarí 😉

biga7070
30. aug 2015

@isabella22 ahoj, ako sa cítiš, ja som mala v piatok zasa obrovskú migrénu, aj som vracala...a v sobotu som trošku zašpinila, som sa zľakla, asi sa mi tým vracaním praskla cievka, lebo už to prešlo. v pondelok o koľkej ideš na sono? ja až večer o pol ôsmej...

zwalsh
30. aug 2015

@katka17044 ach Kati čítam až dnes je mi to ľúto ale hlavu hore to posledné embryjko už pôjde a udrží sa po tých vyšetreniach. Myslím že sa tomu hovorí zamlčaný potrat, menses bude silný. Niečo tomu embryjku bráni vo vývoji pekne sa zakusne a potom sa nemôže vyvíjať ale v Brne na to prídu 🙂 moja drž sa neboj skoro sa dočkáš ja tomu verím.

katka17044
30. aug 2015

@biga7070 veľmi pekne ti dakujem tak snad sa mi to raz podari idem do dalsieho boja

katka17044
30. aug 2015

@zwalsh dakujem ti velmi pekne.... tak veru uz neviem co v tom moze byt trosku sa bojim uz verit v gf tomu poslednemu embryjku ked z 6 pokusov sa stalo vzdy tak isto tak uz neviem co im brani vyvijat sa dalej... :( ale dam si spravit tie vysetrenia a mozno sa na nieco pride...

isabella22
30. aug 2015

@biga7070 ahoj ja sa citi super nemam ziadne nevolnosti iba prsia a krize ma bolia... 😒 ja idem poobede o 2 na sono a ty preco tak neskoro?to aj robua tak neskoro?aj vraciavas?to asi z tej migreny

katka17044
30. aug 2015

@isabella22 ahoj na zajtra drzim palceee 😉

isabella22
30. aug 2015

@katka17044 jej dakujem moja...idem inej gyndoske lebo moj ma dovolenku a to stvrtku by som nevydrzala tak snad mi da pozitivne spravy a bude vidiet uz deco 🙂 a ty ako sa citis?uz aj krvacas ci???

katka17044
30. aug 2015

@isabella22 urcite bude vsetko v poriadku. Ja este nekrvácam tak stále čakám, trošku také blbé nemôžem sa ísť ani kúpať lebo neviem kedy to príde no tak snáď sa dlho nenačakám, som zvedavá kedy ma zoberú v Brne na tu hysteroskopiu som im písala mail na štítnu som objednaná na 16.9

isabella22
30. aug 2015

@katka17044 no vsak si daj pre istotu tampon a mozes sa kludne a uz si vysadila lieky??no ja som v brne keby nam toto nevyslo a objednali ma o mesiac....vraj maju toho vela

katka17044
30. aug 2015

@isabella22 uha tak som zvedava co mi odpisu ja som vysadila uz v piatok

isabella22
30. aug 2015

@katka17044 tak treba pockat...no vraj maju toho vela no ja som chcela konkretneho lekara mozno zato....a vidis mozno sa objednas jak ja do brna a posledne embryjko zabojuje

katka17044
30. aug 2015

@isabella22 ja som v Brne uz na jednej konzultacii bola u pani doktorky Pastorcakovej ale sme jej povedali ze este minieme v gf embryjka a potom prideme... ale teraz hysteroskopiu si chcem dat spravit v Brne tak som zvedava kedy ma objednajú... ivf by som isla asi az po poslednom ket v gf lebo asi minieme posledne embryjko pisala som do gf pani doktorke ze co mi povie na kvalitu ci sa aj oplati robit vklad ci to nebude to iste co sa stalo uz 6 krat ze sa prestalo vyvijat

isabella22
30. aug 2015

@katka17044 tak ony ti povedia aby si isla na vklad lebo si ho zaplatis tod moj nazor....ale vyskusaj to brno vela bab pomohlo....

katka17044
30. aug 2015

@isabella22 tak to mas pravdu

biga7070
30. aug 2015

@isabella22 áno, niekedy pri migrénach aj vraciam...idem až večer, lebo tu máme doktora, ktorý ordinuje poobede od štvrtej do večera, nemusím vynechávať z roboty. Tak držím palce 😉

biga7070
30. aug 2015

@katka17044 určite áno 🙂

vivien391
30. aug 2015

@hennka2 Dakujem,moc za pozitivne informacie, ale vazne to cakanie je veru moc tazke... 😒

vivien391
30. aug 2015

@biga7070 ahoj, no veru dnes uz to spnenie je aj o cosi slapsie, ale neviem ci som si neublizila alebo daleko moc neaplikovala tabletku lutinus...nie je to bohvie co te tabletky na vkladanie mala som si dat radse asi injekcie 😒

vivien391
30. aug 2015

@macicka52 ahoj, dakujem za upokojenie dnes je to slabse, ale lutinus,, co mam na vkladanie, ked vytecie je taky zafarbeny skor ruzovy , tak neviem ci som si to aj zle neaplikovala a neublizila 😒 ja som vcera volala do centra a povedali mi, ze ked sa to bude zhorsovat mam volat...a ty kedy ides na krv zajtra? a do akeho centra chodis? drzim palce 🙂

vivien391
30. aug 2015

@fifitko25 to mi je luto a dufam, ze na buduce to vyjde 😉 az 3 mesiace mne spominali asi 2 teraz nie som si ista a do akeho centra chodis?

macicka52
30. aug 2015

@vivien391to je super, že ho máš slabšie, už to bude fajn, uvidíš. Ja som bola dnes na krv a negatívne, som bola už s tým zmierená. Chodím do Heliosu. Inak nedajú sa tie lieky aplikovať aj cez ústa, lebo mne povedali, že ak bude silné krvácanie, tak ich mám jesť ale v inom množstve. Držkaj sa, oddychuj a všetko bude OK 🙂

biga7070
30. aug 2015

@vivien391 ak to bolo slabé, mohla to byť iba prasknutá cievka, alebo tak, dôležité je, že to ustupuje 😉

fifitko25
30. aug 2015

@vivien391 to je dobre ze ti to slabne 😉 😉
Chodila som do Iscare, treti posledny pokus ideme do Brna v januari

vivien391
30. aug 2015

@macicka52 tak nabuduce to vyjde🙂 a do heliosu v Martine? spokojna? tie lieky su na vladanie, ale o uzivani m nic nepovedali ...

vivien391
30. aug 2015

@biga7070 no to by bol ten lepsi pripad 🙂 bodaj by si mala pravdu 😉

vivien391
30. aug 2015

@fifitko25 Ja chodim tiez do Iscara v Martine...V Brne to chvalia myslis ten Reprofit ? oni aj spolupracuju s Iscarom , maju ronakeho majitela...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre